Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Be-/kikapcsoló nyomógombbal

Témaindító: Router, idő: Jún 5, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   31 / 31
(#) klenósanyi hozzászólása Ápr 16, 2018 /

A régi NDK-s autók /Trabant, Wartburg, Barkas / fényváltó reléi is ilyenek voltak. Baromi nagyot csattantak váltáskor). Az újabbakban a mechanikát egy elektronikus áramkörrel kiváltották.
(#) scooby_ válasza Crampus hozzászólására (») Ápr 16, 2018 /

Szia!
Esetleg EZ?
Annyit tesz, hogy gombnyomásra meghúzza a relét, újabb gomb megnyomására elengedi. Pár készülékemben alkalmazom mint kapcsolót. Megbízható.
(#) Massawa válasza scooby_ hozzászólására (») Ápr 16, 2018 /

A kolléga olyat keres, ami meghuzott állapotban nem igényel energiát. ( azaz nem folyik áram a tekercsben).
(#) Crampus válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 17, 2018 /

Köszönöm! Keresnekm kell valakit, aki tud áramkört tervezni és kivitelezni. Én nagyon rég csináltam már, nincs semmim hozzá már.
(#) proli007 válasza Crampus hozzászólására (») Ápr 17, 2018 / 2

Hello! Azt nem igazán tudom mire vélni, hogy a hangszórót bezavarna egy behúzott relé. De ha ez a kívánságod, akkor legyen..
(#) Crampus válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 17, 2018 /

Régi kocsimba próbálkoztam hasonlóval, és lehetett egy halk sercegést hallani amikor a relé behúzott állapotban volt. Két külön rendszert akarok csinálni, egyik kör a gyári autórádió másik egy erősítőre kötött ipod és persze a hangszórók ugyanazok lennének. Szóval a hangforrások közti váltást szeretném megoldani. Köszönöm a rajzot, már csak kivitelező kell
Következő: »»   31 / 31
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu