Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK terv ellenőrzése

Témaindító: Paso, idő: Okt 4, 2005
Lapozás: OK   177 / 177
(#) Akg válasza proli007 hozzászólására (») Dec 11, 2017 /

Köszönöm a segítget. Van még mit tanulnom a fórumról is, és elektronikából is. Gitáreffekt pedálokhoz lesz. Egyszerűt már csináltam, de most szeretném kipróbálni toroid trafóval is, és akkor már egy kicsit emelném a szintet a tudásban is. Kiváncsi leszek mennyit számít majd az alapzajban.
(#) gordonfreemN hozzászólása Dec 28, 2017 /

Sziasztok!

Nagy karácsonyi ráérésemben elkészítettem egy layout tervet a naim nap250-hez.
Az érdekesség benne annyi, hogy megpróbáltam az eredeti layoutot lemásolni amennyire lehetséges.
Ha valakinek volna kedve leellenőrizni, hálás köszönet.
Mindazonáltal itt rendelkezésre is bocsátom a fórumozók számára a végfok tervét.
Szerk: Sprint layout 6
A hozzászólás módosítva: Dec 28, 2017
(#) Alkotó válasza gordonfreemN hozzászólására (») Dec 28, 2017 /

Én nem ellenőriztem le a tiédet, de az eredetit nagy mértékben követve magam is készítettem egy másolatot. Ebbe ráadásul beleférnek speciális ellenállások is, és ahol eltértem azt a "jobbságra" való törekvés miatt tettem.
Egymás alá tettem a két változatot, így könnyebb összevetni őket.
Esetleg fontold meg ennek felhasználását is.
(#) gordonfreemN válasza Alkotó hozzászólására (») Dec 28, 2017 /

Szia.
Nagy köszönet érte. Kénytelen kellett készitenem egy tervet, hogy a sprint l.-ben tudjak módositani potmétert csatlakozást alkatrészt. Nem azért mert spór vagyok és sajnálom rá forintot, hanem mert ha van itthon trimmer potim megfelelő értékű csak a labkiosztása más akkor azt is el kell használni. Ráadásul jobban tetszik a remix poti mint a kinai. Természetesen nincs elvetve semmi egyelőre, ugyanis érzem a súlyát, ha már módosítottad miattam a tervet...
(#) Firefighter1 hozzászólása Dec 29, 2017 /

Sziasztok!

Igaz hogy ez nem NYÁK csak egy schematikus rajz, de ránéznétek? igaz se a MOSFETEK se a műveleti erősítők lelkivilágát nem ismerem úgyhogy 2-3 projektből ollóztam össze és nem tudom hogy jól vannak e "körülpakolva!
A PIC nek a vezérlő gombok meg a kijelző még nincsenek fent, de az már részletkérdés.

Köszönöm
A hozzászólás módosítva: Dec 29, 2017
(#) reloop válasza Firefighter1 hozzászólására (») Dec 29, 2017 /

Szia! Gondolom ezt keresed.
(#) Firefighter1 válasza reloop hozzászólására (») Dec 29, 2017 /

Jogos.. Köszönöm!
Következő: »»   177 / 177
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu