Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektromos sertéskábító
Lapozás: OK   22 / 22
(#) Galkop válasza Bakman hozzászólására (») Feb 14, 2024 /
 
Ezen már egy darab fet sincs!
A hozzászólás módosítva: Feb 14, 2024
(#) sany válasza Galkop hozzászólására (») Feb 14, 2024 / 1
 
Abba két kis IC tokokba vannak integrálva FET.-ek. Ott vannak azok.
(#) Galkop válasza sany hozzászólására (») Feb 14, 2024 /
 
Igen. Miután írtam utána olvastam el figyelmesebben a választ. Igazatok van! Így munka után már összeugranak a betűk.
(#) Galkop hozzászólása Feb 26, 2024 /
 
Egyet sikerült javítani csak konverter hibája volt,de ez egy hulladék...
Egyáltalán nem tartom üzembiztosnak,rengeteg hibalehetőség van. Lehet,hogy "jó" meg "bevált" de ez szerintem csak annak köszönhető,hogy valami új.
Az akku folyamatosan tolja a feszültséget az alaplapra a nyomógomb csak egy áramkört szakít nem pedig az akku vezetéket.
Magára az akkura egy 7,5A- os autós biztosíték van forrasztva...
A konverteren leggyakrabban az ic mond csütörtököt. Ha én ezt vásároltam volna most becsapva érezném magam.
Ez még nem.kiforrott technológia csak egy tákolmány...
(#) Geri86 válasza Galkop hozzászólására (») Márc 20, 2024 / 1
 
Szia. Hozzám pár napja került egy ilyen “Hodászi” féle kábító azzal a hibával, hogy akksiról nem működik. Szerencsémre tényleg csak annyi baja volt, hogy a kis 7,5 amperes forrasztott autós biztosíték szakadt meg, így azt kellett cserélni. Viszont ez már egy teljesen megbonthatatlan vagyis hegesztett és popszegecselt verzió volt, esély nem volt a lelkébe nézni bontás nélkül a gazdája meg nem akarta. Az akksik a pólusoknál pontforrasztottak szigetelés a végeken tesa szalag. Akitől vette a srác azt mondta, hogy sajnos Hodászi már nem javít mert meghalt, majd Ő küld neki akksikat, ennek több hete, azóta telefonon is elérhetetlen. Így került hozzám. Egy másik hentes ismerősömnek is van egy ilyen de azt még szét lehet szedni. Ha nálam lesz csatolok képeket.
A hozzászólás módosítva: Márc 20, 2024
(#) nagym6 válasza Galkop hozzászólására (») Márc 20, 2024 /
 
Nagy bajt okozhat az ilyen tákolmány, ha beszúrás előtt vagy után megszűnik működni, a disznó olyan "verekedést" rendez, hogy szinte megfoghatatlan. Emberekre rendkívül veszélyes lesz váratlanul.
(#) Geri86 válasza Galkop hozzászólására (») Márc 20, 2024 /
 
A román oldalon ezeket a modulokat említi a linkelt fényképhez a készítő.
A hozzászólás módosítva: Márc 20, 2024
(#) Geri86 hozzászólása Márc 20, 2024 /
 
Nem tudom, életképes lenne-e a képeken lévő modulok összekötése?
A gyári inverter adatai:
Teljesítmény: 150W
Bemenet: 12V DC
Kimenet: 20V AC / 28V AC / 45V AC / 62V AC / 90V AC / 110V AC / 175V AC / 200V AC / 220V AC
Kimeneti feszültség frekvencia: kb 20KHz
Mérete: 5,8 x 5,8 x 2,8 cm
(#) Horvath65 válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Nem kisebb a veszély, ha a falból jön a delej!
Következő: »»   22 / 22
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem