Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   66 / 66
(#) Ge Lee válasza sanyi01 hozzászólására (») Dec 17, 2023 / 1
 
Manapság inkább célzottan kell adott témákat, dolgokat keresni, arra meg az egyik legjobb a google, természetesen adott nyelven, mivel az angol szavakat nem fogja pl. orosz, japán vagy indiai nyelvű fórumokon megtalálni. Az internet révén olyan elképesztő mennyiségű információnak kerülhetsz a birtokába, hogy ha napi szinten órákon át olvasol egy adott témában, akkor sem érsz a végére hetek, hónapok alatt sem.
Én most pl. a Kondo Ongaku-járól gyűjtök már hónapok óta infót, és még a mai napig jön elő sok új, pedig még csak angolul kerestem, pl. japán oldalakon egyáltalán nem.
De hogy mást mondjak, teraohm mérőm is így lett, a rádiótechnikában az örökkévalóságig kereshettem volna...
(#) Lacika válasza sanyi01 hozzászólására (») Dec 17, 2023 /
 
A Talking Electronics ingyen elérhetővé tette az összes eddig megjelent cikkét, könyveit.
https://www.talkingelectronics.com/
(#) gerenk válasza sanyi01 hozzászólására (») Dec 17, 2023 /
 
Szia!
Testvérlap van mikrokontroller melléklete is
(#) cloud9 hozzászólása Jan 1, 2024 /
 
Esetleg emlékszik valaki '90-es években valamikor, TDA7294 végfok ic-ről kapcsolási rajz melyik újságban lehetett?
2x100 wattos erősítő, rádiótechnika vagy már nem tudom mik voltak akkor. Köszi.
(#) jani1987 válasza cloud9 hozzászólására (») Jan 1, 2024 /
 
Híd kapcsolásban láttam kapcsolást róla 30V körüli táppal.
Itt egy példa.
A hozzászólás módosítva: Jan 1, 2024
(#) majkimester válasza cloud9 hozzászólására (») Jan 1, 2024 /
 
A korábban ITT csatolt tartalomjegyzék alapján:

RT1996-06-266 Hírek, érdekességek RT96-06. 100 W-os monolit HF IC-k. TDA729x (TDA7294)

HE1997-09-309 Nagyteljesítményû hangfrekvenciás IC-k.TDA7294V (50W);LM3886 (180W)

HE1999-07-224 Miniatûr 2x100 W-os végerõsítõ (1.). TDA7294V.
HE1999-08-263 Miniatûr 2x100 W-os végerõsítõ (2.). TDA7294,NE5532.
(#) Lacika válasza cloud9 hozzászólására (») Jan 2, 2024 /
 
A TIPA 2008 óta a mai napig is árusít belőle egységcsomagot, több változatban. A teljes dokumentáció hozzáférhető az oldalukon, a nyák rajzzal együtt. Válaszd ki, amelyik neked tetszik.

Bővebben: Link
(#) MakSamu hozzászólása Jan 28, 2024 /
 
Valakinek megvan digitalizált változatban Kádár Géza - Rádió és televízió vevőkészülékek 1956-1957 című könyve?
(#) endrusz válasza MakSamu hozzászólására (») Jan 29, 2024 /
 
Nekem megvan mind. Privátban írj egy lehetőleg Gmail címet......
(#) Gaudi69 hozzászólása Feb 21, 2024 /
 
Sziasztok,

a következő könyvet keresném:

Török Miklós: Elektronika - Hálózatok, alkatrészek, alapkapcsolások

akár papír, akár elektronikus formában.

Köszi
(#) pcmaster90 hozzászólása Feb 28, 2024 /
 
Sziasztok fórumlakók!
Régebben volt itt egy link ami nagyobb könyvcsomagot tartalmazott (kiváltképp érdekelne az audio valamint HiFi téma része)elektrotechnikai témakörben,lenne olyan szíves feltenné újra valaki ,mivel meghibásodott háttértarolóm miatt odalettek a könyveim és szeretném újra beszerezni őket.
(#) kadarist válasza pcmaster90 hozzászólására (») Feb 28, 2024 / 1
 
Szia!
Én osztottam meg néhány könyvet: Bővebben: Link
(#) pcmaster90 hozzászólása Márc 1, 2024 /
 
Keresem az alábbi könyveket elektronikus formában ,ha valakinek megvan legyen szives töltse fel ide.
(#) ötfelezős válasza pcmaster90 hozzászólására (») Márc 1, 2024 /
 
Nem tudom, mi az az "ide", de a Hámori, meg a tripletből az első az megvan valakitől, ha más nem jelentkezik komplettebb ajánlattal, ezeket el tudom küldeni.
Következő: »»   66 / 66
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem