Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   27 / 1672
(#) Darazsx válasza tbence3 hozzászólására (») Nov 13, 2006 /
 
Tudom, hogy filléres dolog de, itt Baján nem olyan egyszerű venni bármit is, nem szeretem az eladókat az üzletben. Holnap azért benézek talán lesz ilyen cuccos.
(#) tbence3 válasza Darazsx hozzászólására (») Nov 13, 2006 /
 
Gonoszak?
Nálunk is van itt Szegeden egy bolt ott elég bunkó az aki ott van...
Csak pontos kifejezést érti vagy pontos tipusszámot Nem is szoktam ott sokat vásárolni.
(#) Darazsx válasza tbence3 hozzászólására (») Nov 13, 2006 /
 
Amit én kérek azzal nincs gond de, hogy mit ad helyette...

Itt csak ez az egy bolt van ami ilyesmivel foglalkoznak, úgyhogy nincs választásom
(#) huhuu válasza tbence3 hozzászólására (») Nov 13, 2006 /
 
az infra vevő mekkora feszültséget kap a gépből? szükséges a stab. kocka oda? nem lehet elhagyni?
(#) tbence3 válasza huhuu hozzászólására (») Nov 13, 2006 /
 
Gépenként eltérő lehet a fesz ami lejön.Ez a biztonság kedvéért van berakva.
(#) MaSTeRFoXX válasza tbence3 hozzászólására (») Nov 13, 2006 /
 

Melyik bolt az? Szegedi (Szeged közeli) vagyok...
Mondjuk priviben ird meg....
Mert én is tudok egy boltról, csak nemtom hogy ugyanarról van-e szó....
(#) Lázár Péter válasza isamisa hozzászólására (») Nov 14, 2006 /
 
Önmagában jól szól viszont majd ha ládába kerül akkor derül ki az igazság. A fix helyeken pillanatragasztóval ahol utólagos beállítás kellett hogy legyen ott későbben dermedővel.
(#) Georgee hozzászólása Nov 14, 2006 /
 
Szerintetek az betegség vagy kreativitás ha egy mikroszkópból állványos panelfúrót készítettem és műxik???
(#) szabi83 válasza Georgee hozzászólására (») Nov 14, 2006 /
 
nem rossz ötlet, nekem tetszik
Képet nem raksz fel?

amugy kreativitás.

üdv
(#) Georgee válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 14, 2006 /
 
befejezem rakok fel
(#) Lázár Péter válasza Georgee hozzászólására (») Nov 14, 2006 /
 
Kisebb munkákra a legjobb:violent::ticking::vigyor2:
(#) Georgee válasza Lázár Péter hozzászólására (») Nov 14, 2006 /
 
ahha és pontos bár a fúróhegyet nehéz lefogatni
(#) Frankye válasza Georgee hozzászólására (») Nov 14, 2006 /
 
Kíváncsian várom a képe(ke)t, mert ez aztán - szerintem - igazán kreatív ötlet!!!
(#) Georgee válasza Frankye hozzászólására (») Nov 14, 2006 /
 
Már csak a fúróhegyet kéne összefogatni a tengellyel csak nem tudom hogy oldjam meg mert az első megoldás az semmit sem ért
(#) dr_uhu hozzászólása Nov 16, 2006 /
 
Végre hallgatható formába hoztam a Gain Clone "kistesót" (LM1875-ös). Már csak be kéne dobozolni, de ennek pillanatnyilag anyagi akadályai vannak.:no: Nekem a sok szűrés ellenére kicsit sistergett, fehér zajt adott le (igaz igen-igen halkat). Heccből beraktam egy pici kondit a 2 IC hűtőbordája közé és abbamaradt a sistergés . Aki csinált már ilyen erősítőt, tapasztalt hasonlókat? Egyébként tényleg szép hangja van, nincs rá panaszom.
(#) isamisa válasza dr_uhu hozzászólására (») Nov 16, 2006 /
 
Miféle sok szürést használtál??
Eggyáltalá nem szabadna sisteregnie...
(#) dr_uhu válasza isamisa hozzászólására (») Nov 16, 2006 /
 
Trafó után egy nagy RC szűrő, meg pufferek. Próbáltam kimenő trafót is használni. Szerintem a sistergés okozója a hangszórók kábelje volt (egyiken árnyékolt kábel van és ha csak az van bedugva akkor kevésbé sistergett).
(#) dr_uhu hozzászólása Nov 16, 2006 /
 
De már megoldottam egy pár pikós kondival. Találtam egy olyan tekercspárt amit ha sorbakötöttem a kimenetekkel, az emberi hangot tisztán megszűrte, igaz a basszust betorzította (mintha egy kartondobozt rúgdostak volna) de érdekes volt hallani így a számokat.
(#) csikosgabi válasza IMi hozzászólására (») Nov 17, 2006 /
 
nincs még kész sürgőslenne:yes: :yes:
(#) IMi válasza csikosgabi hozzászólására (») Nov 17, 2006 /
 
Hello!
Bocsi a késlekedésért! Itt van két kép ( nem a legjobbak).
Miért is kell ez neked?
(#) csikosgabi válasza IMi hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
Kösszi szépen.Jók lettek.Csak azért érdekelt mert én is egy pon ilyet építek és kíváncsi voltam a te trafódra.
Cs.G.
(#) Mate78 válasza csikosgabi hozzászólására (») Nov 19, 2006 /
 
Hali!

gondoltam én is teszek fel valamit.
ez a csöves erősítőm,igaz még csak az asztalon "légvezetékes"szereléssel,de már működik.
Ha bedobozolom,akkor majd rakok fel képeket.

PB040026.JPG
    
(#) kyrk hozzászólása Nov 19, 2006 /
 
Hali!

En most epp egy RC szervot alakitok at. Kibelezem, a motor es a potit kivezetem es rakotom egy PIC-re. Remelem igy korrektebb szabalyozast tudok hozza csinalni mint ami benne van. Es a vezerles is egyszerubb lesz.
(#) robbbb hozzászólása Dec 2, 2006 /
 
SMD villogó.
powered by BME

IMG_7879.jpg
    
(#) csikosgabi válasza Slope hozzászólására (») Dec 2, 2006 /
 
ez tök jó!! ide tudod adni azokat az adatokat amikell csináltad??????kösszi
(#) csikosgabi hozzászólása Dec 2, 2006 /
 
Sziasztok.Most lettem kész ezzel a kis áramkörrel.A d-audio-tól rendeletem egységcsomagba.Az ötlet a "mikrofon 30 méteres kábellel" topicból való.Egy kis szamítógépes hangfal a végerősítője,de iszónyú jól szól.
üdv:csikosgabi

EMA-02.JPG
    
(#) szabi83 válasza csikosgabi hozzászólására (») Dec 2, 2006 /
 
[off]mész playback-olni?

(#) Frankye válasza robbbb hozzászólására (») Dec 2, 2006 /
 
Király! Gratula!!!
(#) r_tamas válasza Angie hozzászólására (») Dec 2, 2006 /
 
UM3511A IC-vel és +4 alkatrésszel tusz ilyet csinálni. Ez egy "programozható" IC, melyben ~15 dallam van beleégetve, de ha egyedi dallamot szeretnél készíteni, az is megoldható vele.

Valamelyik HE. ban volt benne 2000-1995 között, asszem, de majd utánanézek.
(#) Termi hozzászólása Dec 6, 2006 /
 
Sziasztok

Kezdő amatőrként foglalkozom az elektronikával és annyira örülök, hogy sikerült végre valami működőt alkotni. Ennek a B részét építettem meg, de mivel nem volt mibe bele tenni, szétvágtam egy slim cd tokot, és ez lett az eredménye.

Akit érdekel: így készült
Következő: »»   27 / 1672
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem