Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » PS2+monitor
 
Témaindító: papy, idő: Jún 24, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) papy hozzászólása Jún 24, 2007 /
 
Sziasztok. Az lehetséges-e hogy PS2-öt öszekötni monitoral (csak a videójelet átvinni) mertvan egy fölös monitorom, és nem kéne a tv-t gyilkolni nameg nemlene vita hogy tv-zni akarnak énmeg játszani.
(#) Dr.Megavolt hozzászólása Jún 24, 2007 /
 
Szia!
Ha a PS2-od Euro Scart-os akkor ez a megoldas... :yes:
(#) papy válasza Dr.Megavolt hozzászólására (») Jún 24, 2007 /
 
nem EURO SCAT-os
(#) Dr.Megavolt hozzászólása Jún 24, 2007 /
 
Ha normal antennas akkor lehet a nagyobb aruhazakban talalsz atalakitot Euro Scart-ra ! (mintha lattam volna csak nem olcso! )
(#) papy válasza Dr.Megavolt hozzászólására (») Jún 26, 2007 /
 
kérlek számozd be a csatit, mert nemtiszta a monitor csatija (a monitor egy régi 15 "-los).
(#) papy hozzászólása Júl 18, 2007 /
 
sziasztok, senki nem tud PS2-höz
átalakitó kapcsolást, ahoz hogy
ráköthetsek egy monitort.
Mert van egy fölös.
Szerintem nem lehetetlen RCA-rol monitora,
vagy -ség?
Probáljuk megvitatni a dolgot!
(#) Karlosz hozzászólása Júl 22, 2007 /
 
Srácok!!!???
Letöltöttem az itt felrakot rajzot, hogy scartos ps2re hogyan lehet moniort csatlakoztatni!

Kérdés:
TFT Monitotr rá lehet ilyen módon csatolni vagy csak a régi CRT-ket ?????
Előre is köszi a segítséget!!!
(#) krisyking válasza Karlosz hozzászólására (») Júl 23, 2007 /
 
szia! Attol függ, hogy a monitornak milyen a csatija! Nekem is felkeltette az érdeklődésem az elöbbi kis gif! PS-t is simán rá lehet húzni csak kell RCA Scart átalakító mákomra nekem van itthon pár darab amúgy meg nem drága piacokon van 100 forintkörül simán csak kábel nélkül kell vennii egyébként CRT-re tuti rámegy vagy is ahhoz fix, hogy jó a rajz, elvileg TFT/LCD/Plasma monitorokhoz is jó, ha D-Sub csatija van (javitsatok ki ha tévednék mert nem vagyok tisztában a csatlakozó nevekel ) Bocs a helyes írási hibákért álmos vagyok üdv mindenkinek és kellemes Hétfőt
(#) Karlosz válasza krisyking hozzászólására (») Júl 23, 2007 /
 
Mert ez a gondom, hogy Ps2-n akarok játszani mert meguntam a gépem állandó fejlesztését!!! De nincsen a szobámba TV és nem is akarok venni mivel van 1 zsír TFT 19" monitorom!!

A monitorom TFT de régi széria Samsung SyncMaster 913v
És mivel régi széria a csatim a régifajta mint a CRT monitoroké!!!

És mielőtt vennék PS2-t, ha mondjuk a videó scartján vagy a DVD scartján kipróbálom és működik akkor a PS2-n is működik elvileg ???

Köszi a segítséget !!! Előre is!!!
(#) MaSTeRFoXX hozzászólása Júl 23, 2007 /
 
[off] Nem akarok itt vészmadárkodni. De az itt a fórumon eltöltött 1,5 évem alatt senkinek sem jött össze a PC->TV TV->VGA monitor , PS2->VGA monitor összekötése. A neten sincs fenn olyan ami működik egyszerűen, vagy megbízhatóan. Valószínűleg azért, mert TELJESEN MÁS szabványt használ a TV és a VGA monitor. Ha valaki utána nézne egy kicsit is, akkor láthatná is. Vegyük példaként TV függőleges eltérítés: 50Hz monitor:60-85Hz. TV víszszintes: 15625Hz monitor >30KHz. Ráadásul a TV váltottsorosan pásztáz a monitor meg nem. Tehát nem működnek azok a kábel átkötögetős megoldások. Főleg PS2-nél, PC-nél még talán lehet hogy van olyan progi amivel szét lehet hekkelni a videókártya frekvenciáit, módjait.

Aki meg tudja cáfolni akkor szóljon, több embernek szüksége lenne a megoldásra.

Akinek nincs TV kimenete a VGA kártyáján az meg vegyen olyan videókártyát! Menjen be a PC bontóba és vegyen egy szerencsétlen Radeon 9200-at, utánadobják jóformán, vagy 9600-at. Mégiscsak 2007-et írunk...

Csak ezt akartam mondani, mert már egy ideje kikívánkozott belőlem.
(#) Karlosz hozzászólása Júl 23, 2007 / 1
 
HÉ SRÁCOK !!!
Most jöttem rá mekkora állat vagyok!!
Hát nekem a PC-be van TV Tunner kártyám!!!
Simán rá tudok dugni akármilyen SCART-ot vagy RCA-t
tehát tudom nézni a moncsin az AsztaliDVD-t vagy a Videót VAGY AKÁR A PS2-t!!!!
És tiszta a kép nem kókányolt !!!
Tehát:
Akinek van PC-je és PS2vel akkar játszani moncsin az vegyen 1 TV Tunner kártyát és kész!!!
Még mindig olcsób simán 10eFT alatt van szemben a gyári PS2-VGA Átalakítóval ami 15eFT
ÉS EZ TUTI MŰKÖDIK és HIGH QUALITY!!!!!
ÉS a gépet sem fogja tehát háttérben simán lehet letölteni vagy cd/dvd-t írni vagy akármi!!!
(#) papy válasza Karlosz hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Csá koma, nem az a szándékom, hogy két gép üzemeljen! :no:
(#) gabi44 válasza Dr.Megavolt hozzászólására (») Szept 22, 2007 /
 
csá van átalakitom euroscartra de akkor is hogy kösem rá????
(#) gabi44 válasza Dr.Megavolt hozzászólására (») Szept 22, 2007 /
 
de van átalakitom is de még is hogy kösem rá mondjátok már meg könyörgöm minél elöbb



létszi
létszi
(#) ensium válasza gabi44 hozzászólására (») Szept 22, 2007 /
 
Szevasz

Ott van az orrod előtt most veri ki a szemedet! Értelmesen lerajzolva. Ha megnéznéd, látnád, hogy milyen alakba van lerajzolva a monitor ill. az ES csatlakozó. Nem igaz, hogy ennyi alapján ne tudd megicsnálni.

Amúgy meg, osztom MaSTeRFoXX véleményét... Bár ez nem szentírás, próbálkozni lehet
(#) codegeass válasza ensium hozzászólására (») Aug 22, 2008 /
 
Megnéztem a gifet, többször is végigpásztáztam. Hülye nem vagyok, de ezt akkor sem értem. Itt most tulajdonképpen drótozni kell? Mi a különbség a szaggatott és nem szaggatott vonalak között? Amúgy aki már csinálta, az leírhatná a pontos menetét, kicsivel értelmesebb megoldás lenne és a nem ezermester csillagzat alatt születettek is felfoghatnák a szitut.
(#) klmnszabolcs hozzászólása Jan 11, 2009 /
 
Nagyon nagyon szepen koszonom ezt a kepet eletet mentettel vele.
(#) daniel46 hozzászólása Ápr 9, 2009 /
 
najó hát ez az egész így egy kutyaszar...
(#) john94 hozzászólása Dec 27, 2009 /
 
Hello
Ezzel a rajzzal dvd-t is lehet kötni monitorra?
(#) kutika65 hozzászólása Jún 3, 2011 /
 
Nem tudja valaki lcd-monitort PS-2 vel össze kötni lehete,és ha igen milyen kábel kel hozzá????elöre is köszi joe...
(#) Gál Norbert válasza kutika65 hozzászólására (») Jún 4, 2011 /
 
Kérlek olvasd el MaSTeRFoXX 105297 hozzászólását kicsi feljebb, utánna rögtön a következő hozzászóllást.

Bővebben: Link
(#) baranyiotto hozzászólása Júl 11, 2018 /
 
Napokban vettem PS2 -t Modbo chip változatot.
Kör és a négyzet lenyomásával, bejött egy menü ahhol az első menüpont screen fix. Átállította color - ból, vga - ra, igy most kép nincs, de hang van.
Tud valaki tanácsot adni, hogy ilyenkor mit lehet tenni?
(#) rascal válasza baranyiotto hozzászólására (») Júl 11, 2018 /
 
Nincs ilyenem, de megnézném, hogy ha a készülékhez nem adtak, akkor a neten van-e esetleg róla leírás. Ha nincs, vagy nem ír erről, akkor valakihez elvinném, akinek van ilyen VGA monitora és ott visszaállítanám.
(#) bbb válasza baranyiotto hozzászólására (») Júl 12, 2018 /
 
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem