Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Golf IV elektronika
 
Témaindító: Tomszy, idő: Jún 28, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   9 / 48
(#) zolika60 válasza vdavid88 hozzászólására (») Jan 4, 2012 /
 
Akkor marad a Haudek. Profi módon bekalibrálják.
(#) macro13 válasza ranti hozzászólására (») Jan 6, 2012 /
 
szevasz
nekem eltort az a csovecske ,szetszedtem es esztergalyoztattam ra olyat h ratudjam huzni a regire/szerencsemre az original cso felenel csavarodott el/ 1mm-rel kb ha vastagabb az atmeroje+koze 1kis vasragaszt,1 kicsit hosszabb volt de lecsiszoltam es olyan mint az uj kb lekopogva 4 eve tart amugy az komolyan csak motorrel 1ut adjak ami kb 160euro
(#) Laika1 hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
Helló,
Van egy '98 Golf 4 1,9TDI autóm. Manuális ablakokkal és tükrökkel, valamint sima slusszkulcs van hozzá. Talán még annyi infót, hogy digitklímás.
Szeretném átépíteni az autót elektromos ablakos-tükrösre, valamint bicskakulcsot is szeretnék hozzá. Ajtókárpitokat ülésekkel együtt már szereztem elektromos ablakost. Ülések ülésfűtésesek, így majd azt is bekötném.
Kérdésem, hoyg kinyomozható-e hoyg a komfort elektronikámra ráköthetők e az ablakok illetve a tükrök?Valamint tudja e a bicskakulcsot kezelni!? Ha nem akkor kitudom e cserélni a komfortmodult, olyanra ami ezt tudja, anélkül hoyg az autó tönkre tenném?
Passat B5ből van egy elektromos jobb oldali tükröm, abból átpakolnám a motrot a manuálisba, ha átlehet!?
Alkatrészekkel van itt aki foglalkozik, mármint van neki és eladná? Pl elektromos panelok ajtóba, ülésfűtéskapcsoló, bicskakulcs,stb.
Köszönöm a válaszokat!
Üdv
Laika
(#) Edberg hozzászólása Feb 12, 2012 /
 
Sziasztok!
Van egy 2005-ös golf V-öm. Egyszer már leállt (menet közben) kiolvasták nekem, hogy FŐ RELÉ, (de nem szakszervízben), aztán újra beindult.
Most megint leállt. Már unom.
Tudnátok segíteni, hogy hol találhatom meg, mert a szervíz kéri a cikkszámot, hogy tudjanak olyat rendelni!
Köszi!!!R
(#) liderces válasza Edberg hozzászólására (») Feb 12, 2012 /
 
Hali! Egy ismerősömnek is hasonló gondja volt. Igaz hogy skoda fábia de a motor az ugyan ugy VW. Szal neki is leállt és nem indult vagy ha igen akkor sem volt alapjárat csak nagyob fordulat de mondom leállt. Neki is a kiolvasás fő relét jelzett. Aztán kiderült hogy a vezérmülánc ugrott el egy fogat. Figyelj oda! üdv
(#) Edberg válasza liderces hozzászólására (») Feb 12, 2012 /
 
Köszi!
Itt nincs gond ha újra beindul.
Nem tudom, azt mondják, hogy beéghet a relé, de, hogy hol a fenében van az a FŐRELÉ??
(#) zolika60 válasza Edberg hozzászólására (») Feb 12, 2012 /
 
Csak a régebbieket ismerem, de a biztosíték táblán keresném. Egy 40-50A-es relé lehet. Arról ismered meg, hogy a kapcsolt lábai jóval szélesebbek mint egy normál relén.
(#) liderces válasza Edberg hozzászólására (») Feb 12, 2012 /
 
Hát elvileg a müszerfal alatt van egy nagyobb relé lehet a felirata 409. amugy hol vannak benne a biztik? Valahol mögötte vagy a közelében kell legyen a relé panel. Alulról nézzél be a pedálok fölött a müszerfal alá.
(#) 52a52a válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 12, 2012 /
 
Az ilyen relék általában a motortérben egy zárt fekete műanyag dobozban találhatóak.
(#) zolika60 válasza 52a52a hozzászólására (») Feb 12, 2012 /
 
Írtam, hogy csak a régebbieket ismerem.
(#) liderces válasza Edberg hozzászólására (») Feb 12, 2012 /
 
alvázszámot motor kódot tudnál mondani? etos-ban megnézem ha benne van
(#) Edberg válasza liderces hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
Szia! BKC a motorkód, az alvázszám:1J0
sajna a többit nem tudom mert nincs itt a papírja.
Köszi előre is !
(#) VIM válasza Edberg hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
Szia! Ha minden igaz, akkor 1K0 906 381 a rendelési száma. A motor 1.9TDI és ilyen befecskendezője van (piezo-s). Rajzom az sajna nincs a motorvezérlőről.
(#) Edberg hozzászólása Feb 13, 2012 /
 
Hello,

alvázszám 1KZ5B110149, motor BKC 1.9 PD TDI.

Köszi, R
(#) liderces válasza Edberg hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
hát ez az etosnak kevés nem ugy kezdődik hogy wvwzzz meg ilyenek? 17 karakter?
(#) zolika60 válasza liderces hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
Mind úgy kezdődik.
(#) Edberg válasza liderces hozzászólására (») Feb 14, 2012 /
 
...de, igen úgy kezdődik, és így folytatódik.
Köszi:E
(#) nanacoc hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
Helló, (golf4 kombi diesel 66kw)
nem működik az OBD csatlakozóm(működött), abszolút nem komunikál, több műszerrel is kipróbáltuk!
Van valakinek valami ötlete? vagy egyszerűen szállszakadás, amit esetleg ki lehetne mérni valahogy?

Köszönöm!
(#) VIM válasza nanacoc hozzászólására (») Feb 15, 2012 /
 
Szia! Kicsit több infóra volna szükség .... mondjuk motorkód, hűrtartalom és évjárat.
(#) nanacoc hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
Igaz,
2000 évjárat, 1.9TDI (66kw) ALH/AGR motorkód
(#) VIM válasza nanacoc hozzászólására (») Feb 15, 2012 /
 
Hát nem pont azt "bötyköltem" meg? Talán nincs meg a test kontaktusa a csatlakozónak. A csatlakozó pontok számait beleírtam a keretbe.
(#) attrax hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
Ez akkor nem Can -Bus? Amúgy utálatos egy csatlakozó szerintem simán kicsúszhatott egy vezeték nekem is nehezen megy rá
(#) mtomihun válasza nanacoc hozzászólására (») Feb 15, 2012 /
 
Helló
Nem cseréltél véletlenül mostanában rádiót?
(#) VIM válasza attrax hozzászólására (») Feb 15, 2012 /
 
Van még talán egy biztosítója is de lehet, hogy az a telefoné (12).
(#) nanacoc hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
hát volt rádió csere is meg egy aktív mélyládát is betettem,
annyit kimértem a steckeren hogy van test meg 12v, ezért nem értem
és köszönöm az eddigi hozzászólásokat
(#) mtomihun válasza nanacoc hozzászólására (») Feb 15, 2012 /
 
Próbáld meg úgy lekérdezni, hogy addig kiveszed a rádiót.
Némelyik rádió bezavar, mert nem tud mit kezdeni a sebességjellel!
(#) jegyzet hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
IV-es Golf középkonzol (fűtéskapcsolók mögötti) világítás megadta magát.
Hogyan lehetne házilag orvosolni a problémát?
Odáig eljutottam, hogy a kapcsolok körüli műanyag burkolatot leszedtem.
Hogyan tovább?

(Opelnél a tekerőgombot kellett leszedni, itt nem tudom, hogyan lehetne hozzáférni az izzókhoz)

Segítségetek előre is köszönöm!
Üdv.

J
(#) mtomihun válasza jegyzet hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Helló

Nem kell szétszedni, csak a középső kapcsolót (venti) kell kihúzni és mögötte van az izzó! 1db izzó van az egész fűtéskonzolhoz!
Elég nehezen jön ki a kapcsoló, kombi fogó és rongy kell hozzá, hogy ne cseszd össze.
(#) jegyzet válasza mtomihun hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Köszönöm szépen gyors válaszodat, segítségedet!
Sikerült!
A korábbi márkabarátokhoz hasonlóan "nálam" is jelentkezett a probléma...a jobb első ajtó kinyitásakor nem kapcsolódik fel a belső világítás, továbbá járó motornál, ugyanezen ajtó ki és becsukásakor nem élesedik a riasztó. A korábbi hozzászólások elolvasása után, arra gondolok, hogy a mikrokapcsoló adta meg magát.
Azt szeretném kérdezni volt e már neked ilyenhez szerencséd, illetve mennyire macera a cseréje?
J.
(#) 999laci hozzászólása Márc 28, 2012 /
 
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Golf4 kombim(2003) aminek a csomagtartóját egy ideje már nem tudom távnyitni csak a kulcsával manuálisan. Ellenőriztem a cs.tartó motorját nem kap feszültséget amikor nyomom a távnyitót. Az ajtók rendben nyitnak zárnak. A központi egység(confort module-fekete dobozra gondolok a kormány alatt) a csomagtartó motor másik vége, ahol nincs szakadás a motor és a központi egység között. A központi egységben lehet valami relé amit cserélni kell jobb esetben? Vagy más lehet a gond szerintetek? Előre is köszönöm a segítséget!
Következő: »»   9 / 48
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem