Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   4 / 649
(#) mayer1998 válasza granpa hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
lenni lenne csak nincs abban.
ellenállást még nem néztem de tranzisztor az biztosan nincs...olyan tipusú.
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2013
(#) jani1987 hozzászólása Jún 2, 2013 /
 
Na amíg kutakodnak hozzám tudnátok vágni egy sztereo potit a TDA 7294-esemhez? A hangszóró már el is kelt. Holnap megy a posta.
(#) granpa válasza mayer1998 hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
Szia! Használd a shift (nagybetű) gombot. Ha motorozol, elég nagy hatósugárban gyűjthetsz elektronikai cuccokat (távoli rokonokat/padlás, pince, sufni/ is érdemes meglátogatni). A sisakba beleteszed a fülhallgatót, és oké. Tranzisztor ügyben megnézted az adatlapokat, és a helyettesítőket? Ilyenjeim nekem sincsenek, de lehet olyan ami jó helyette.
(#) mayer1998 válasza granpa hozzászólására (») Jún 3, 2013 /
 
Szia! Nem motorozom. Tranzisztor peddig melyik tipus azonos amit keresek?
Nyugodtan lehet kritizálni! (KEZDŐ VAGYOK)
(#) keszeg01 válasza mayer1998 hozzászólására (») Jún 3, 2013 /
 
"Alkatrészeket keresek valami ilyesmiket.: T1 BDY73}
(Tranzisztor)
T2 KD502 }"

A valami ilyesmi az nem meghatározás!
Mibe szeretnéd építeni ?
Egyébként a két tipus hasonló paraméterekell rendelkezik.
Jó lehet még a 2n3055 vagy 2n3773, bd249, 2sc5200 most így hirtelen .
Ha megmondod mibe kell és megtalállom van valahól a lomok között TESLA KD502 nekedadom.
(#) granpa válasza keszeg01 hozzászólására (») Jún 3, 2013 /
 
Ehhez kellene neki.Csak minek ekkora tranyó ebbe?
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2013
(#) alex1998 hozzászólása Jún 12, 2013 /
 
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek magnóalkatrésze?
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2013
(#) vargaf válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Szia!
Van!
Üdv.: Feri
(#) kristikoma válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Pontosan milyen gyártmányú magnóhoz, milyen fajta(video, audio), és mi kell? Anélkül nem fog menni
(#) alex1998 válasza kristikoma hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
audio kellene erősitőnek.
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2013
(#) alex1998 válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
mert úgye a magnóban van egy erősitő..ha nem tévedek.
de javítsattok ki ha igen...vagy rosz kifejezést írok!
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2013
(#) kristikoma válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Van a magnóban erősítő a korrekció végett, meg a fej 0.5mV-os jelét 775mV-ra kell erősíteni minél kevesebb hozzáadott zajjal. Ilyen erősítő kell? Meg milyen típushoz?
(#) alex1998 válasza kristikoma hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Igen pont ilyenre gondoltam.
De nem rádiohoz kell hanem pl.: Telefonrol tudnám hallgatni a zenét
(#) kristikoma válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Ahhoz neked teljesítmény erősítő kell, nem magnó erősítője. Átnézel az Erősítő mindig és mindig nevű topicba, ott keresel valamit, ami igényeidnek megfelel.
(#) andras99 válasza kristikoma hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Vagy vesz egy ilyet.
(#) alex1998 válasza andras99 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
De nekem magnó erősitő is jó lenne..most nem szeretnék erre pénzt ki dobni.
(#) kristikoma válasza andras99 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Vagy lehet építeni a jó öreg TBA, TDA sorozattal is. Ami van a fiókban. Ha nincs, akkor be kell szerezni. Talán még akad néhány TBA 810 egy zacsiban
(#) kristikoma válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Az előbb általam említett magnó erősítőjével nem érsz semmit, mert egy fejhallgató vagy egy hangszóró megszólaltatásához teljesítmény is kell!!! Ha ilyenekkel nem vagy tisztában, arra kérlek, olvass minél több elektrós könyvet, ahol az alapokról rengeteg szó esik.
(#) pucuka válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Nem értjük, miről beszélsz. Előbb el kellene sajátítani néhány, ebben a szakmában használatos alapfogalmat, aztán idővel a többit is. Anélkül nehéz lesz szót érteni.
(#) Action2K válasza alex1998 hozzászólására (») Jún 12, 2013 /
 
Szia! Ha ennyire nem értesz hozzá, szerezz egy ilyent: PC Speaker Valahol mindig kidobnak egy működőt.
(#) vargaf válasza vargaf hozzászólására (») Jún 17, 2013 / 7
 
Szervusztok!

Amióta egy nagyon rosszul feltett kérdésre egy rövid "Van!" választ adtam többen kerestek meg üzenetben azzal, hogy küldjek nekik alkatrészt ingyen, a saját költségemen. A leveleket olyanok írják, akik 1 napja regisztráltak, céljuk csakis és kizárólag az, hogy ingyen alkatrészhez jussanak. Az alkatrészt kérő levelek stílusa és nyelvtani helyessége is felháborító. Mint elektronikával több mint 40 éve foglalkozó embernek természetesen "van" alkatrésze, de ilyen módon nem szeretnék megválni tőlük. Én nem ajánlottam fel, hogy ingyen, főleg nem saját költségre küldök alkatrészt bárkinek. Kérem ilyen leveleket ne küldjenek! Köszönöm.

Üdv.: Feri
(#) Gabó válasza vargaf hozzászólására (») Jún 17, 2013 / 1
 
Szerintem ebből lehetne kiemelni részeket, és a fölső sárga infókeretbe betenni.
(#) kocsgab002 hozzászólása Jún 17, 2013 /
 
Sziasztok
Van egy NETGEAR WPN842 routerem. Hibája, hogy néha bontja a netet mind wifin, mind lan-on.
Kukába nincs szívem dobni, lehet hogy egy sw megoldja.
Ha eljössz érte, tiéd lehet. Budapest, Újpest, vagy westend.
Táp nélkül.
(#) granpa hozzászólása Aug 24, 2013 /
 
Alcatel 5101 Quark házi telefon központ: 3 állomás, 4 kagyló, 4 táp, vezetékek. Akinek kell, jöhet érte (~5kg), de ha eljön a börzére holnap, odaviszem. Amúgy privátim megbeszélhetjük.
(#) pingvin23 válasza granpa hozzászólására (») Szept 2, 2013 1 /
 
Szia!Engem érdekelne esetleg posta megoldható?
(#) Glitter hozzászólása Szept 2, 2013 /
 
Hali sziasztok!
Nekem van egy retro MK 29 JUNO kazettás magnetofonom.
Ha valaki úgy érzi, hogy jó kezekben lesz nála, elviheti.
Üdv.: Glitter
(#) blaci hozzászólása Szept 23, 2013 /
 
Üdv!

Felajánlom a képeken látható két alaplapot procival, memóriával, illetve egy Radeon 9200 video kártyával.
A holmi Szegeden vagy Hódmezővásárhelyen vehető át, postázni nem nagyon akarnám. Működöképesek voltak, mikor bontottam őket, a CR2032 elemeket vettem csak ki belőlük. A P4 3GHz, az AMD-t nem tudom, de az is ilyesmi nagyságrend.
Találtam még egy Dlink DKVM 2-K-t, hátha kell valakinek.
A hozzászólás módosítva: Szept 23, 2013
(#) mekmester67 válasza blaci hozzászólására (») Szept 23, 2013 /
 
Szia! Engem érdekelnének,esetleg a posta megoldható lenne?
(#) blaci válasza mekmester67 hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
Szia!

Úgy gondoltam, hogy ha senkinek se kell 2 hétig, akkor elgondolkodok a postán, de már elvitték az egészet.
(#) blaci hozzászólása Okt 8, 2013 /
 
Újabb elvihető holmi: jó állapotú Microsoft SideWinder 3D Pro joystick. Mikor legutóbb volt midi/game port a gépemben, működött rendesen. Posta nincs, átadás Hódmezővásárhelyen vagy Szegeden előzetes egyeztetés után.
Következő: »»   4 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem