Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ford buzzer(Ding-ding) épitese
Lapozás: OK   1 / 1
(#) illestibor hozzászólása Jún 29, 2013 /
 
Sziasztok.Szeretnek epiteni egy buzzert, de ami nem csak sipol, hanem mint a Fordok-nal, ding-ding modban adja ki a hangot.Nem igazan talaltalm aramkort ami ezt csinalja, ezert kernek itt segitseget, hatha van valakinek egy jo kis kapcsolasa.Megkoszonnem.2
(#) nagysus válasza illestibor hozzászólására (») Jún 29, 2013 /
 
Szia!

Elmész bontóba 2000-ért kapsz ilyet. Daewoo nexia/racer is csilingel többféle (amerikai autos) hangon, mindez már dobozolva. Ennyiből nem hozod ki.
(#) nedudgi válasza illestibor hozzászólására (») Jún 29, 2013 /
 
Egy dallamcsengő átalakítása megoldás lehet?
(#) vicsys válasza illestibor hozzászólására (») Jún 29, 2013 / 1
 
Valami hasonló, gong hangot ad. Mehet 12V-ról is.
Ilyen a hangja: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jún 29, 2013
(#) illestibor válasza vicsys hozzászólására (») Jún 30, 2013 /
 
Ez jol nez ki.Koszonom a kapcsolast.Ha gong hangot ad ki akkor jo kell hogy legyen.
(#) szalaisanyi hozzászólása Júl 7, 2013 /
 
A kapcsolási rajz és a beültetési rajz, csak Én szerintem nem egyezik?
(#) pjg válasza szalaisanyi hozzászólására (») Júl 11, 2013 /
 
100n + 470n helyett 1 u van a nyákon.
(#) pjg válasza pjg hozzászólására (») Júl 11, 2013 /
 
... és 15n helyett 100n.
(#) szalaisanyi hozzászólása Aug 12, 2013 /
 
A kapcsolási rajz szerint építettem meg. Működik csak nagyon halk 9V-ról, 12V-ról pedig sípol!
(#) vicsys válasza szalaisanyi hozzászólására (») Aug 12, 2013 /
 
A C4 és C5 azért van ilyen furán kialakítva, mert oda nem lehet elkót rakni. Tudom, hogy a nyákterven az van, de erre figyelj!
Az eltérések azért vannak, hogy be lehessen állítani a fülnek kellemes hangot. Oda írtam, hogy kb. milyen frekik jelennek meg az oszcillátorok kimenetein. A felső adja az alap hangot, az alsó meg az "ütést" engedélyezi. A tranya bázisán lévő dióda+kondi pedig a lecsengést biztosítja.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem