Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   165 / 199
(#) granpa válasza janikukac hozzászólására (») Feb 10, 2015 /
 
Szia @!
Remélem idén nem 'sikerül' máshova szervezkedned, és itt leszel.
(#) janikukac válasza granpa hozzászólására (») Feb 10, 2015 /
 
Nem lenne rossz Kálmán barátom! Igyekszem!
(#) granpa hozzászólása Márc 29, 2015 /
 
Szevasztok!
Időnként frissítek, hogy legyen mindenkinek ideje készülni. Remélem a főszervezőknek is lesz ideje előkészíteni.
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2015
(#) bubuszoft hozzászólása Márc 29, 2015 /
 
Sziasztok

Pontosan mikor,hol, lesz a találkozó. Beugró van? Énis szívesen jönnék, még sohha sem voltam.
(#) Leraz válasza granpa hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
Aki már túl van a 100-on az is mehet?
(#) granpa válasza Leraz hozzászólására (») Márc 29, 2015 / 1
 
100 'felesen', feleségen, éven? Ha van aki odatolja, természetesen jöjjön.
(#) granpa válasza bubuszoft hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
A témában (olvasgasd) mindenre lelsz választ, de általában augusztus első/második szombatján, ~8-18 h közt, a Bókay kertben, Budapesten. Beugró, kaja van; függ az éppen kialkudott helybérlési díjtól, ~1 rúgó (függ a résztvevők számától is).
(#) zenetom hozzászólása Márc 29, 2015 /
 
Topi!
A találkozós képekhez lehetne valami nézegetőt csinálni? Elég lenne csak annyi, hogy ne kelljen minden képet egyesével megnyitni, hanem pl. jobbra/balra nyilakkal léptetni.
(#) mikrokapcsolo válasza zenetom hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
Ha a képre kattintasz, nem a nevére, akkor úgy nyílik meg.
(#) zenetom válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
A tavalyinál igen, de pl. a 2013-nál nem.
(#) mikrokapcsolo válasza zenetom hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
Tényleg...
(#) Frankye válasza bubuszoft hozzászólására (») Márc 30, 2015 /
 
Mikor: Augusztusban, hagyomány szerint.
Hol: Bókay kertben, hagyomány szerint.
Beugró: Igen, egy "jelképes" összeg, mely fedezi a hely bérleti díját, és a kaját, valamint a helyi infrastruktúrát.
Gyere, szeretettel várunk!
(#) voodoo hozzászólása Jún 2, 2015 /
 
Sziasztok!

Én elvállalnám ismét a találkozó "hangosítását" Topi engedelmével, ha szabad? Amennyiben igen, akkor a kollégák kiegészítő segítségét kérném egy jó hosszú vezetékes mikrofon, vagy egy vez.nélküli mikrofon szettel ha van valakinek jól jönne a tali napjára tudna-e biztosítani? Mert főleg eredményhirdetésnél, tombola, vagy kéne egy kis fogó stb jó lenne ahogy észre vettem 80-130 ember jó kedvét "ellensúlyozni". Így ezzel a módszerrel Frankye kollégánknak valószínüleg jó eséllyel hallani fogjuk tisztán a hangját, hátul is, hogy kit keres, melyik sorszámú tobola kinél van?
Szóval szerintem hasznos lenne egy 8-15méter kábeles mikrofon, vagy egy rádiós (feltöltött akksikkal) vez.nélküli szett.

Üdvözlettel. Tibi
(#) SzervízMacska hozzászólása Jún 2, 2015 / 2
 
A mai napig nem tudtam meg, hogy miért nem kerülhettek fel a tavalyi képeim. Kár volt egy fél napot szütyögni a konvertálgatásukkal. Nem mintha különlegesek lettek volna, de utálok feleslegesen dolgozni...
(#) papus51 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 2, 2015 / 1
 
Valami rejtélyes okból az én képeim sem kerültek fel. Ugyanúgy jártam, mint Te.
(#) Moderátor hozzászólása Jún 3, 2015
 
Kedves Jelenlévők!

Legyetek szívesek ennek az egyéni kezdeményezésű Zsákai találkozónak egy másik topikot nyitni, nem HE találkozó címmel.
Rengeteg meglepődő és felháborodó levelet kaptam, ez a topik a továbbiakban is kizárólag a hivatalos HE Találkozónak van fenntartva!

Köszönöm,

-- Topi
(#) Gafly hozzászólása Jún 16, 2015 /
 
Úgy megörültem, hogy van valami bejelentés, de csak egy június elejei post ugrott fel
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2015

EHET2015.PNG
    
(#) Moderátor hozzászólása granpa hozzászólására (») Jún 16, 2015
 
Hamarosan kiírásra fog kerülni az ezévi HE találkozó időpontja, és a jelentkezési lap is rövid időn belül itt, a topikon belül elérhető lesz.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2015
(#) granpa hozzászólása Jún 16, 2015 /
 
Köszönöm!
(#) kocsgab002 válasza granpa hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Srácok.
Lehet már tudni valamit? nagyon le kellene foglalnom a nyaralást, és ettől tesztem függővé.
(#) granpa válasza granpa hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Nem én vagyok a 'főnök', de hamarosan kiírásra kerül a dolog (ígérte a "Főnök").
A hozzászólás módosítva: Jún 29, 2015
(#) Moderátor hozzászólása Júl 1, 2015
 
Tisztelt Jelenlévők!

A 2015-ös HE találkozó időpontja az egyeztetések után kiírásra került, a jelentkezési lap is ezennel megnyílt.
Az augusztus 8-i áthelyezett szombati munkanap miatt, az egy héttel későbbi szombati nap lett a kitűzött időpont.

Bővebben: Hírek rovat - HE Találkozó 2015
A hozzászólás módosítva: Júl 1, 2015
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Júl 1, 2015 / 2
 
Kálmán Bátyó. Rendszertől nem lehet kérdezni, Tőled talán lehetne. Ki jelentkezett? Régen láttuk...
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Sajnos én sem tudok többet, (talán) lesz olyan lap, ahol lehet látni, hányan lennénk.
(#) Koncsar válasza voodoo hozzászólására (») Júl 2, 2015 /
 
Szia! Tudtál szerezni egy jó mikrofont?
(#) voodoo válasza Koncsar hozzászólására (») Júl 2, 2015 /
 
Szia. Valószínüleg fogok tudni kölcsön kérni, (még meg sem kérdeztem az ismerősöm) de az se baj ha véletlen több lenne, mint 0.
(#) Topi válasza granpa hozzászólására (») Júl 2, 2015 /
 
(#) Koncsar válasza Topi hozzászólására (») Júl 2, 2015 /
 
Szia Topi!
Ezt a linket fel lehetne tenni a Versenykiírás alá? "Már ennyien vagyunk vagy leszünk " vagy ilyesmi címmel.
A hozzászólás módosítva: Júl 2, 2015
(#) Travolta válasza voodoo hozzászólására (») Júl 2, 2015 / 1
 
Ha kell, tudok vinni URH mikit.
(#) granpa válasza Topi hozzászólására (») Júl 2, 2015 /
 
Szia Zoli!
Lehet lüke vagyok (vagy külső zavar van), hova tudom beírni az adataimat (hely, ir. sz. stb)?
Szia: Kálmán
Következő: »»   165 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem