Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » BEAG APX 100
Lapozás: OK   34 / 43
(#) djcaveman hozzászólása Ápr 1, 2015 /
 
Sziasztok. Bár nem ebbe a topikba való mégis megkérdezem, mert a másik oldalon nem szól hozzá senki.
Segítséget kérnék egy BEAG keverő beazonosításában. Hasonlít az Beag AKT-400-ra, viszont csöves a berendezés. A google csak az EAG AK706/A-t, illetve a /HP-t hozta fel találatként. A '90-es évek elején én használtam sulirádióban ezt a most számomra beazonosíthatatlan keverőt. Amit tudok róla, hogy kapcsolható volt mind a 4 monó csatornája mikrofon, illetve vonali bemetre. És az emlékeim szerint a csövezése is ugyan az volt mint az EAG AK 706/A-nak.
(#) gyuszo válasza djcaveman hozzászólására (») Ápr 2, 2015 /
 
Nem itt-ott kell kérdezni. Hidd el egy-két fénykép a készülékről néha csodákra képes.
(#) djcaveman válasza gyuszo hozzászólására (») Ápr 2, 2015 /
 
Az a baj, hogy fénykép csak az emlékeimben van róla.
(#) APXfan hozzászólása Szept 19, 2015 /
 
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy hogyan lehetne rákötni APX-re az APT-100-as kimenőjét,hogy az a 100V-ot illessze 8Ohm-ra?
(#) djcaveman válasza APXfan hozzászólására (») Szept 19, 2015 /
 
Szia. Rá lehet kötni... Az illesztés, hogy 8ohm e azt megmondják akik jobban értenek hozzá. Viszont tapasztalataim alapján (próbáltam) nem olyan jó a hangminőség, mintha eleve át lenne tekercselve az APX trafója.
(#) konyak6 válasza APXfan hozzászólására (») Szept 19, 2015 / 2
 
Tessék!
(#) djcaveman válasza konyak6 hozzászólására (») Szept 19, 2015 /
 
Ezt akartam én is hozzá illeszteni de gyorsabb voltál.
(#) APXfan válasza konyak6 hozzászólására (») Szept 19, 2015 /
 
Köszönöm,most már legalább kitudom próbálni,hogy tényleg selejtes-e vagy működik.
(#) APXfan hozzászólása Szept 20, 2015 /
 
Visszatértem,jelentem működik az erősítő,a hangján meglepődtem,nem hallottam még ilyen dinamikusan szólni a hangfalaimat.Egyébként így most már 2db működő APX-em van,az egyik 100V-os rendszerű hangszórókkal van hajtva,plusz még van elé kötve egy AKT-400-as.
(#) bakos13gab hozzászólása Okt 15, 2015 /
 
Ismeri valaki ennek az árát?

APX 200
(#) nagysasy hozzászólása Jan 2, 2016 /
 
Sziasztok !

Érdekelne hogy VR150-et hol tudok beszerezni?
Köszi.
(#) szendi001 válasza nagysasy hozzászólására (») Jan 2, 2016 /
 
Bővebben: Link Itt kapható 1500 Ft.
(#) nagysasy válasza szendi001 hozzászólására (») Jan 2, 2016 /
 
Köszönöm. Egy olyan kérdésem lenne még hogy nincs e meg valakinek véletlenül .lay formátumban az Apx 100 táppanelja.
(#) szendi001 válasza nagysasy hozzászólására (») Jan 2, 2016 /
 
Ha lefényképezi valaki, berajzolom. Elég jól megy sprint, nem tart sokáig.
(#) konyak6 válasza nagysasy hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
Nekem ilyen van.
(#) djcaveman válasza konyak6 hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
Üdv. Ez megvan .lay ben is?
(#) konyak6 válasza djcaveman hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
Sajnos nincs.
(#) kristikoma válasza bakos13gab hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
(#) szendi001 válasza kristikoma hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
700 e Ft. LOL
(#) Ricsi89 válasza szendi001 hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
Felső kategóriás High-End erősítő! Nem valami apx-100 duplázott belsővel. Ez nem a mi pénztárcánkhoz van illesztve.
(#) szendi001 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jan 3, 2016 / 1
 
Dehogynem... kicsit jobban rendezett, de nem sokkal tud többet. Ha minden anyagát csináltatod, tehát lézerrel vágott doboz és gyári trafók, az anyaga 150-e ből megáll. tegyük fel egy hónapig építi valaki akkor is 400 körül lenne a max ára.
(#) konyak6 hozzászólása Jan 3, 2016 /
 
Engem csak az a sok Orosz cső zavar. Ennyi pénzért lehetne benne más is. Az árába meg beépítették a márkanév értékét is. Bár lehet egy kicsit túl lőttek a célon. Van 3 APX100 a birtokomban. Remélem felértékelődnek ezután.
(#) kristikoma válasza szendi001 hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
Szóhoz se jutottam, mikor láttam. A gyártó biztosan ki tudja magyarázni, hogy miért annyi.
(#) szendi001 válasza konyak6 hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
Nem vagyok abban biztos, hogy az orosz cső rossz. Arra lennék kíváncsi hányat adtak el belőle eddig.
(#) nagysasy hozzászólása Jan 3, 2016 / 1
 
Sziasztok !
Az APX 100-as táppanel a késleltetővel együtt nyák és kapcsolási rajzát keresném.
Ha megvan valakinek kérem küldje el nekem. Köszönöm.
(#) Orbán József válasza szendi001 hozzászólására (») Jan 3, 2016 / 3
 
Bocsi, ti dolgoztatok már valahol, ahol nem munkabért fizettek, hanem minden költség a tiétek?
Fenntartani az üzemet, emberek fizetése, TB járuléka, iparűzési adó, ÁFA, környezet terhelési, tervezők, könyvelők, festő, lakatos, stb üzem működtetése, vagy bérben dolgoztatni valakikkel, és még sokáig folytathatnám.
Ugyanis nem arról szól egy cég hasza, hogy 700 ezerből olyan 400 a haszon, hanem egyáltalán nem! Nem arról, mit csencselne, találna a haszonvas telepen, mit tudnak fusizni a haverok a valamelyik cégnél, öszekotorni a fiókból, stb.?
Hol éltek? - a kérdés költői...
Ez van és nem is most kezdődött.
Szerintem nem is itthon adják el ezeket a készülékeket.
Akiknek jól megy, megveszi a külföldi márkásat, mi meg itt güzülünk a saját kutyulmányainkkal... ... és így se olcsó! Nem kell összetéveszteni a szabadidős foglalkozásunkat a kőkemény megélhetéssel, ami minden vállalkozás kényszere, vagy megy a lecsóba, esetleg néhány száz emberrel együtt.
Alighogy a saját lábára áll egyetlen ev.(egyéni vállalkozó), mindjárt van egy fix összege pl. amit mindenképpen be kell fizetni, kutyát nem érdekel, keresel-e annyit, hogy marad neked a fejlesztésre, beruházásra, fenntartásra, piackutatásra, etc.
Súlyadó a teherautó(i) után, bruttó bevétele utáni iparüzési adó, nincs fizetett szabi, ha beteg lesz, 15 napig maga fizeti a TB járulékot.
Na, hátha látjátok, mi a helyzet egy terméknél és nagyon sok mindent ki is hagytam.
(#) szendi001 válasza Orbán József hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
7 kilot nem er meg a holmi. El nem hisszem, hogy tonna szamra veszik. Off az egesz, nem varok valaszt.
(#) Ricsi89 válasza szendi001 hozzászólására (») Jan 3, 2016 /
 
Itt nem csak előállítási költséget kell nézni, hanem a belefektetett szellemi értéket is. Biztos, hogy nem csak kép apx100-at beledobtak egy dobozba, szépen feldíszítették és annyi. Alapjaiban hasonlít rá, de újratervezett áramkörök, trafók vannak benne. Azt valakinek meg kellett terveznie, le kellett próbálnia, ha nem jó, újra kellett kezdeni. Azt az embert pedig fizetni kell, nem ingyen dolgozik. És ez nem is magunkfajta amatőröknek készült. Lehet mondani, hogy nem ér annyit, lehet te otthon is össze tudnád rakni magadnak, sok-sok óra alatt fele annyiból, de te nem fizeted magadnak az óradíjat sem.
(#) konyak6 hozzászólása Jan 3, 2016 /
 
Még nem hallottam, de elismerem az APX 200 minőségét. Nem az átlagember pénztárcájához készült az biztos.
A kérdésem a következő:
Meglehet-e közelíteni ezt a szintet az APX 100-al? (nekünk, otthoni körülmények között)
Avagy, hogyan lehet kihozni a legtöbbet az APX 100-ból? Van értelme annak hogy pl. elkezdem kicserélni az ellenállásokat, és kondikat jobb minöségüre?
Gondolkodtam azon hogy megszabadulok tőlük, mert minek a panelba ekkora. De most látva a nagy testvér árát, szerintem megtartom őket.
(#) kristikoma válasza konyak6 hozzászólására (») Jan 3, 2016 / 1
 
Biztosan meg lehet közelíteni, ehhez újraépíteném az elejétől a végéig. Minőségi, válogatott, "öregített" alkatrészekkel, új kimenővel nem gond, a csövekről nem is beszélve. De nem lesz olcsó, ha igazán jót akarsz(mondjuk egy jó csöves erősítő mióta olcsó?).
Következő: »»   34 / 43
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem