Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Scanteam ST 3700 vonalkódolvasó
Lapozás: OK   1 / 1
(#) markodonat hozzászólása Ápr 8, 2016 /
 
Üdv!

Szert tettem két Scanteam 3700 vonalkódolvasóra, mely soros porton keresztül küldi az adatokat (tehát nem billentyűzetemulációval).

Neten történő kutakodás eredményeképpen találtam 2 db PDF-et, egyik az ST3700 CCD modellhez (soros port), a másik az ST3700 Wedge modellhez (billentyűzetemulációs) tartozó használati és programozási utasítás.

A készüléken egyik megkülönböztető jelzés (CCD / Wedge) sem szerepel, viszont mivel soros porton (9600,e,7,1) beállításokkal küldi az olvasott kódokat, feltételezem, hogy az elsővel van dolgom.

Konfigurálni szeretném, amit a leírás alapján soros porti parancsokkal kellene, viszont ezekre nem reagál egyik készülék sem, de a valószínűbb, hogy én nem csinálok jól valamit.

A készülékek előző tulaja azt mondta, volt hozzá egy paksaméta a vonalkódokkal, amivel konfigurálni lehetett, viszont a Wedge modell neten talált kódjaival nem igazán sikerült állítani rajtuk semmit.

Ötletek? Mit hol rontok el?

donatus
(#) Bakman válasza markodonat hozzászólására (») Ápr 8, 2016 /
 
Annó "programoztam" hasonló vonalkódolvasót, egy beállításhoz kb. öt-hat kódot is be kellett vele olvastatni. Van leírásod a beállításhoz?
(#) markodonat válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 8, 2016 /
 
Ezt a két manualt találtam, viszont a képek alapján ezek úgy sejtem, újabb modellek, mint amik nekem vannak.
https://www.honeywellaidc.com/CatalogDocuments/3700%20USER_GUI/ST370000.PDF
https://www.honeywellaidc.com/CatalogDocuments/3700%20USER_GUI/ST3700_F.PDF

Az enyémen a következő feliratok vannak:
WelchAllyn
ST 3700
Near contact decoded output
Item# 622023
Software# 31204635-004
A hozzászólás módosítva: Ápr 8, 2016
(#) Bakman válasza markodonat hozzászólására (») Ápr 8, 2016 /
 
Ha nincs hozzá használati/programozási utasítás, nehéz lesz.
(#) markodonat válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Reméltem, hogy valakinek van hozzá.
(#) bbalazs_ válasza markodonat hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Az 'ujabb' modellek beallitasi parancsai velhetoen alig ternek el a regebbitol.
En a helyedben kiprobalnam a leirt terminal-parancsokat, miutan hozzakototted a gephez. Szerintem nem veszithetsz semmit.
(#) markodonat válasza bbalazs_ hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Idézet:
„Konfigurálni szeretném, amit a leírás alapján soros porti parancsokkal kellene, viszont ezekre nem reagál egyik készülék sem, de a valószínűbb, hogy én nem csinálok jól valamit.”


PuTTY-val és HyperTerminal-lal próbáltam, viszont a karakterenként beírt parancsok nem jelennek meg az ablakban.
Milyen terminál progival tudok egybe sztringet kiküldeni neki? Illetve az sem világos, hogy kellenek-e a parancsba a <, > jelek, vagy nem.
(#) Muzulman válasza markodonat hozzászólására (») Ápr 10, 2016 /
 
Próbald meg a HTerm-et.
A hozzászólás módosítva: Ápr 10, 2016
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem