Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Lézeres radar, traffipax jelző
(3) Tilos a közúti közlekedés hatósági ellenőrzését megakadályozni, megzavarni, valamint az ellenőrzés eredményét befolyásolni, ide nem értve az ellenőrzést előre jelző eszközök használatát. (1/1975. (II. 5.) KPM-BM)
Lapozás: OK   147 / 147
(#) Szeleizoli válasza elektromos hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Köszi a gyors választ.
Az a baj hogy a verziószámot nem fogom tudni ellenőrizni,csak egyszerűen mert kecskeméten a meki parkoloban talizok az eladóval.
(#) elektromos válasza Szeleizoli hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Akkor nagy a kockázata.
Azt sem tudod, hogy a lézer diódák működnek vagy sem. Nagyon olcsónak kellene lennie ahhoz, én be merjek vállalni ilyen zsákbamacskát.
(#) Szeleizoli válasza elektromos hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
45000Ft 4 fejjel
(#) Szeleizoli válasza Szeleizoli hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
És nem frissíthető ha 7es?
(#) elektromos válasza Szeleizoli hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
A 7-es már nem frissíthető, kuka.
Menyiben ver8-as program akkor vedd meg, annyit megér. Nekem is volt ilyen cuccom régen, de mivel alig lehet láthatatlanul szerelni, így inkább én is eladtam az autómmal együtt, nem szereltem ki.
Amúgy sok a panasz az LI-re, mert nem nagyon fejlesztik a szoftvert rá.
Az autód szivargyújtójából vegyél ki egy kábellel 12v-ot, azt tedd az LI központi egységere, de előtte csatlakoztasd a 4 fejet. ha rá adod a 12 voltot akkor be is mondja ha hiba van valamelyik fejben. Persze a lézer diódákat így nem tudod tesztelni a telefon kamerájával, mert oda teszter kell. Egy laptop meg soros kábel kell a beltéri teszteléséhez Szánd rá azt a 15 percet a tesztre.
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2016
(#) Szeleizoli válasza elektromos hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Sima soros kábellel lehet csatlakozni?
Elinditom a progit és ennyi?
Valami tesztert szerzek,telefon kamerán látnom kell a lézerdióda működését?
(#) elektromos válasza Szeleizoli hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Azért nem ennyire egyszerű, de nem is bonyolult. Töltsd le a programot azt nézd meg, hogy néz ki a felülete. Azt hiszem, csak a port számot kell megadni neki. Aztán rá csatlakoztatod a beltérire, azt elindítod a programot és a beltéri kapcsolójával bekapcsolod. Azt hiszem, valahogy így megy. Már több mint 2 éve nem használtam a progit. Arra már nem emlékezem pontosan, de nem mindegyik telefon látja az IR szűrő miatt.
(#) Szeleizoli válasza elektromos hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Köszönöm a segítséged
(#) elektromos válasza Szeleizoli hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
kb 20 perc és végig csinálom itthon egy régi ver7 beltérivel, és leírom pontosan mit kell csinálnod. Keresgélnem kell a progit.
Addig olvasgass , és innét a szoft is letölthető: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2016
(#) elektromos válasza elektromos hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Szia!
A progit meg a megfelelő drivert is szedd le. A drivert fel telepítetted, utána indítsd újra a gépedet, kötelező! Aztán indítsd el az Li communicatort.
A beltérid legyen kikapcsolva. Én egy olcsó 2000ft-os USB soros átalakítót vettem anno, az is jó ide.
Be állítod a soros port számát az li comunikátorban majd nyomsz egy connect-et. Kapni fogsz egy üzenetet, hogy kapcsold be a beltéri egységet. Akkor kapcsold be, és várj kb 5-10 másodpercet. és bejön a beltéri menüje. A figyelmeztető szövegnél ne nyúlj a cancel gombhoz!
Ennyi is az egész.
Mennyiben nem indulna el, akkor kikapcsolod a beltérid, vársz 2-5mp, azt újra be kapcsolod.
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2016
(#) Tomi20 hozzászólása Ápr 2, 2018 /
 
Sziasztok

Segítségre lenne szükségem beazonosításban, mert a matrica alapján semmit sem találtam, hátha valaki felismeri ezt a szerkezetet, törött autóból kellett kibontanom, 4 érzékelő volt valamikor, 3 van meg, egy elszakadt vezetékvég a tanulsága, hogy volt még egy érzékelő. A vezérlőnek gondolt dobozban csak egy DC-DC tápegység van, EX-07HP, valamint Interface felirat, és sorozatszám. Gondolom, magukban az érzékelőkben van a vezérlő, külön-külön, de mivel be vannak ragasztva, így nem lehet beazonosítani őket, egyik törött volt, lejött a sapkája, hátha valaki felismeri, valószínűleg a programozó lábak vannak kivezetve a LED-ek mellett jobb oldalt felül. A rendszer látszólag működik, bekapcsoláskor picit sípol, először piros, majd zöld lesz a led fénye, jó lenne, ha valaki felismerné a
készüléket, így rá lehetne keresni. Első találat Blinder, de az érzékelőket nem sikerül beazonosítanom. Válaszokat előre is köszönöm.
(#) Szeleizoli válasza Tomi20 hozzászólására (») Ápr 2, 2018 /
 
Hali
Blinder lesz a fej is
Csak sajna semmire nem jó
(#) Tomi20 válasza Szeleizoli hozzászólására (») Ápr 2, 2018 /
 
Köszi a választ, de melyik típus, mert nem mindegy, hogy M25, vagy M45, vagy ez csak szoftver verziókban tér el? Neten mindent meg lehet találni, csak nem tudom mire keressek, erről meg semmit sem találtam, ezért kérem a fórum segítségét. Miért írtad, hogy semmire sem jó?
A hozzászólás módosítva: Ápr 2, 2018
(#) Szeleizoli válasza Tomi20 hozzászólására (») Ápr 3, 2018 /
 
M25 2 fejes m45 4 fejes ennyi a külömbség.
Az új mérőket nem jelzik és nem is blokkolják,más baja nincs
(#) gyerek67 hozzászólása Júl 10, 2019 /
 
Sziasztok, a segítségeteket kérném!
Barátom Laser Interceptorán (most vette egy autóval) 8.04-es, régi firmware van.
Fríssíteni kell 8.19 ch-ra, hogy megismerje a "Vizipókot" (CAM S1) is.
Emiatt azonban a hangfájlokat is frissítenem kell, de olyan csomagot sajnos nem találok.
Egy magyar hangfájl-csomagot tudna valaki küldeni esetleg?
Előre is köszi!
A hozzászólás módosítva: Júl 10, 2019
Következő: »»   147 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem