Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Nagyfrekvenciás zavarszűrés
Lapozás: OK   2 / 2
(#) pinyó39 válasza Massawa hozzászólására (») Márc 19, 2017 /
 
Na ezért van nálam a kritikus helyeken "százas izzó" (amíg bírom a villanyszámlát) .
(#) Massawa válasza pinyó39 hozzászólására (») Márc 19, 2017 /
 
Azért ki lehet fogni olyat is ami nem zavar, csak nem a vikingeknél. Nálunk már klasszikus izzo alig van.
(#) mek-elek hozzászólása Márc 19, 2017 /
 
Tisztelt Fórumtársak,
én a hallom nem hallom témában, a VF3 erősítő építésében kínálkozó lehetőségekről írtam azon az oldalon, és abban is van drót. Sajnos a moderátor ide száműzte egyik cikkelyem, igaz volt benne drót.
Azonban nem általános vezeték elemzésről szólt. Bocsi az alkalmatlankodásért.
Az Urak fájó érzéseket keltettek bennem amikor a frekvenciavezérlésű ledszalagok üzemelésekor fellépő
anomáliákról értekeztek. Manapság, sajnos nem igazán tiszteljük egymást a hétköznapi életben, sem egészségileg, sem más okból sem. Ezt a kereskedelemben is tudják, és gond nélkül árulják a cigarettát, a fent jelzett ledsorokat, a rossz minőségű élelmiszerekkel egyetemben.
Ahogy írta itten valaki, egészségre ártalmas, saját és mások zavarására kiváló tulajdonságú, terméket.
Sajnos a fogyasztás védelem kiszolgáltatja az embereket saját butaságuknak.
Én is úgy gondolom, hogy a drót(vezeték) mindent szállít oda-vissza amit talál, azaz ad-vesz.
Nem ártana egy kis éterhigiénia, de ezt nem lehet egymásra bízni, mivel szaktudás igényű, így ezt központilag lenne már ideje szabályozni, a sok újdonság miatt, és természetesen ellenőrizni a végrehajtást.
mek-mek
(#) CsemanAttila válasza Ge Lee hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Ezek lennének azok. Melyik ledes topikba lenne jó helyen a kérdés. Néztem őket, de nem igazán tudtam hova írjak..
(#) Ge Lee válasza CsemanAttila hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
A LED 230V-ról topikban lett volna jó. A tápját kellene látni, vagy inkább mérni, de igazán zavarmentessé csak kondenzátoros előtéttel tudnád tenni. Ráadásul az nem is fog meghibásodni hosszabb idő után sem, ez meg szinte biztos.
(#) kowi hozzászólása Márc 20, 2017 /
 
Sziasztok! D osztályú erősítőhöz ipari kapcsoló üzemű tápot raktam de behallani folyamatos halk cicergést kondival szűrni próbáltam meg eleve a d osztályos modulon van szűrés. Ez az első ilyen erősítőm amit kapcsoló üzemű táppal hajtok mit lehetne még tenni?
(#) kadarist válasza kowi hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Szia!
Nem biztos, hogy táp eredete van a cicergésnek. A keresztpróbához kellene egy hagyományos tápegység.
(#) Ge Lee válasza kowi hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Azt kellene tudni hogy milyen táp, mert ha szabályozott akkor azzal nagy eséllyel össze fog cincogni. Rezonáns tápról jobb lenne a helyzet.
(#) kowi válasza Ge Lee hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Mean well 24VDC Táp. Viszont hálózati szűrőt nem tettem nem hiszem hogy onnan jön... Arra már gondoltam hogy trafóval kipróbálom ha lesz egy pici időm. A bemeneti forrás ami az előlapon van DC-DC-vel leválasztva tehát az nem jöhet szóba.
(#) CsemanAttila válasza Ge Lee hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Köszi. Esetleg tudsz valami rajzot, hogy mit, hogyan kéne?
(#) kadarist válasza kowi hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Hány wattos ez az erősítő? Mutasd meg a vezetékezést is, hátha meglátunk valami érdekes részletet.
(#) Ge Lee válasza CsemanAttila hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Ezt az oldalt olvasd végig.
(#) Ge Lee válasza kowi hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Egy szóval sem mondtam hogy a hálózatból jön. A táp hard switch ami zavart termel, annak és a végfoknak a frekije szokott összekutyulódni, ami aztán hallhatóvá válik a hangszóróban.
(#) kowi válasza kadarist hozzászólására (») Márc 20, 2017 /
 
Még csak össze van hányva (kisérleti stádium) 2*120W tpa3116-al. A táp kicsi neki de halkan is ez a helyzet.
Ge Lee: Tudom. ezt csak úgy megjegyeztem
(#) kowi válasza kadarist hozzászólására (») Márc 23, 2017 /
 
Na jó nyertél Ma volt egy kis időm raktam rá egy trafót ugyanaz a helyzet. Tehát a kínai usb fm stb csoda ami cicereg de az már nem ez a topik
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem