Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » LCD TV probléma
 
Témaindító: ReFi, idő: Szept 17, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   115 / 208
(#) kovacspista válasza Andr3wJ hozzászólására (») Ápr 23, 2017 /
 
Lemosom, kipróbálom. A panelt cseréltétek? Lehet valahol kapni?
(#) Andr3wJ válasza kovacspista hozzászólására (») Ápr 23, 2017 /
 
Nem tudom lehet e kapni valahol. Igen panelt cseréltünk, volt egy halom régen.
(#) kovacspista válasza Andr3wJ hozzászólására (») Ápr 23, 2017 /
 
Értem, köszi!
(#) Lalle hozzászólása Ápr 26, 2017 /
 
Sziasztok van egy Toshiba regza 40 lv 655 p tipusu lcd tv. A hibajelenseg bekapcsolas utan 2 mp rele kattan majd kikapcsol es vissza a tv nem reagal az oldalso gombokra av , hdmi bemenetre sem a kep sotet hatter vilagitas van.
Valaki talalkozott mar ilyen hibaval?
A hozzászólás módosítva: Ápr 26, 2017
(#) interneteger hozzászólása Máj 12, 2017 /
 
Sziasztok, véleményt kérnék, Darfon V298-601 inverter helyetesíthető V298-5xx inverterrel? Kinaitól rendeltem 601-est és ő küldött nekem 5xx-et. Nagyjából külsőre hasonlítanak, mind a kettőnek 10 kimenete van, a bemenetet most nem tudom megnézni mert nincs nálam a 601-es. Netet túrtam de nem kaptam semmi hasznos információt. Egy Grundig 37VLC6110C típusú TV-hez kellene. Válaszaitokat köszönöm előre is.
(#) interneteger válasza interneteger hozzászólására (») Máj 12, 2017 /
 
Ha esetleg segít egy pár képet mellékelek:
(#) szabo.eduard válasza vargaf hozzászólására (») Máj 13, 2017 /
 
Igen válaszoltak csakk nem az én kérdésemre!
(#) leocska66 hozzászólása Máj 17, 2017 /
 
Sziasztok! Lenne egy Toshiba 19AV605PG típusú LCD TVnk. Sajnos tavaly egy viharban megadta magát. A jelenség, hogy a stand by led piros marad a kijelző pedig el kezd piros kék zöld fehér szürke majd fekete fehér átmenetek közt váltani, amolyan teszt mód szerű. Mi lehet a baj? Hátha tud valaki mondani valamit köszönöm
(#) ro93 hozzászólása Jún 5, 2017 /
 
Jónapot midenkinek
Lg 32lb570b tipusú smart tv egy érdekes baja van a link ben látható.
Lg smart tv link
A válaszukat előre is köszönöm
A hozzászólás módosítva: Jún 5, 2017
(#) stefi54 hozzászólása Jún 5, 2017 /
 
Üdv. Mindenkinek.
Adva van egy Samsung PS51D490 A 1W tipusú Plazma TV.
Időnként megjelenik a képernyőn fekete keretben,"Hiba lépett fel az USB eszközzel kapcsolatban. Távolítsa el az USB-t a rendszer meghibásodásának elkerülése végett"
Mindez akkor amikor nincs is a készülékhez USB-n semmi kapcsolva.
Van amikor hetekig nem csinálja,utána elkezdi.
Ilyenkor ki kell kapcsolni,és újra indítani,akkor eltűnik.
Nem garanciás,és a szervizben panelt cserélnének benne 50000.-ért,hátha jó lesz.
Esetleg valaki találkozott már ezzel a problémával,ha igen mi volt a megoldás?
Köszi.
(#) Lalle hozzászólása Jún 5, 2017 /
 
Sziasztok van egy Sony KDL-32L400 hibajelenseg hogy a tv nem kapcsol be 1 mp.kent villan egyet a allapotjelzo led.
van otletetek?Elore is koszonom.
(#) kovacspista válasza Lalle hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
Annyi ötlet, hogy tápegység! Vagy nem bír beindulni, mondjuk kondi miatt, vagy nem bír beindulni, valami terheli. Legtöbbször az inverter okoz ilyet, vagy a háttér világítás egyébb részei. Az, hogy felvillan a készenléti led , a fentieket gyanítom!
(#) maszek0005 válasza stefi54 hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
Szia! Volt már valamilyen USB eszköz a TV.hez csatlakoztatva? Én először is a csati környékét venném górcső alá.
(#) stefi54 válasza maszek0005 hozzászólására (») Jún 7, 2017 /
 
Szia! Igen volt már,és rendszeresen szoktak hozzá csatlakoztatni külső tárolót.
Még így is lejátszik mindent a tárolóról.
Viszont zavaró a képernyő közepén a nagy fekete sáv.
Köszi az ötletet,bár szerintem nem hardveres probléma lesz,hanem szoftveres.
Ha hardveres lenne akkor állandóan csinálná.
Vagy nem biztos?
Köszi.
(#) Lali24 válasza stefi54 hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Fw frissítés már volt?
(#) stefi54 hozzászólása Jún 9, 2017 /
 
Nem merték megcsinálni,mert a szervizben azt mondták hogy nagy a kockázat.
Ha frissítés közben valami fellép(pillanatnyi áramszünet) kuka a TV.
Ettől eltekintve valószínű az lesz a vége hogy szünetmentes tápegység,és lesz ami lesz.
Lehet hogy a szerviz részéről ijesztés volt a dolog a frissítés veszélyével kapcsolatban?
Csináltál már ilyen frissítést,
(#) kiwi84 hozzászólása Jún 10, 2017 /
 
Tisztelt fórumtársak!
Tegnapi napon kaptam egy samsung tápot javításra aminek a model száma : Pslf161501a.
Ez egy samsung 80as lcd tv-ből lett kiszedve. A tv hiba jelensége az volt, hogy 1- 1,5 óra használat után elmegy a háttérfény és a hang is, de vissza villan egyszer kétszer (kép+hang). Ezután. Elsötétül és nem lehet kikapcsolni csak ha ki húzzuk. Én a tápra gondoltam azért van csak ez nálam, de nem egyszerű kondi baj mert mind tökéletes. Mit keressek? Köszönöm előre is!
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2017
(#) Lalle válasza kovacspista hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Most mar bekapcsol a tv hang van de a kep nem jelenik meg, csak jelenettol fuggoen halvanyodik vagy vilagosodik a hatter vilagitas.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Jún 13, 2017 /
 
Nem probléma, inkább csak kiváncsiság: a képen látható jel mi akar lenni ami a jobb alsó sarokban jeleníthető meg?
Van rajta analóg mutató meg akku-jelző de mindig ugyanazt mutatja.
(Samsung Smart TV.)

CAM_0196.JPG
    
(#) kadarist válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 13, 2017 / 1
 
Energiafelhasználási logó. Hagyományos és LED-tévé közti villanyszámla-különbséget reklámozza.
(#) lelkes amatőr válasza kadarist hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
Kössz a választ, ezek szerint valami *roppant hasznos* infó.
(#) KBal76 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
Az. Ha eltekered a fényerôt (vagy autómatára állítva nappal) akkor változni fog a mutató.
(#) Chipmunk1960 válasza stefi54 hozzászólására (») Jún 16, 2017 /
 
Én is arra gondoltam, hogy "bugos" a szoftwere.
(#) kereszke hozzászólása Jún 17, 2017 /
 
Sziasztok.Van egy Samsung ue40b8090xp Led televízióm ami mostanában ha bekapcsolom 1perc 26 másodperc után mindig kikapcsol.Tudna vki segíteni mi lehet a gond?Elöre is köszönöm.
(#) vargaf válasza kereszke hozzászólására (») Jún 18, 2017 /
 
XVIII. Csak egy helyen kérdezz! A fórumon egy kérdést egyszerre csak egy helyre tegyünk fel. Amennyiben több helyre is beírjuk ugyan azt a hozzászólást, a moderátorok kérdés nélkül törölhetik hozzászólásainkat és ki is tilthatnak türelmetlenség és tiszteletlenség miatt.
(#) kovacspista válasza kereszke hozzászólására (») Jún 18, 2017 /
 
Általában a tápegység csinálja! Én úgy néztem meg, hogy a tápot hűtöttem egy ventillátorral. Egy hajszárítóval tudok meleget meg hideget is csinálni. Mivel mindig megpróbált bekapcsolni, a hibát megtudtam szüntetni, és elő idézni is.
(#) kereszke válasza kovacspista hozzászólására (») Jún 19, 2017 /
 
Köszönöm szépen vogy vetted a fáradtságot és írtál.Becsülendö dolog mostanság....De sajnos nálam nem vált be.Esetleg valami más ötlet?
(#) eyess válasza kereszke hozzászólására (») Jún 19, 2017 /
 
Háttér világítással lesz ott gond.
(#) kovacspista válasza kereszke hozzászólására (») Jún 19, 2017 /
 
Esetleg időzítő nincs bekapcsolva? Én továbbra is elmelegedésre gondolnék! Kicsit nehéz, mert a hő nem fut ki azonnal és nem jut el a hűtés a megfelelő ponthoz! Ez a tehetetlenség megnehezíti a dolgunkat! Ha nem akar bekapcsolni csak ki kapcsol, akkor vissza lehet e kapcsolni? Vagy csak egy bizonyos idő után? Ebből sejthető az elmelegedés ténye! Elmelegedhet végül is akár mi, ezért először tisztázni kellene melyik panel a ludas egyáltalán, utána lehet, hogy melyik alkatrész! Ha bebizonyosodik az elmelegedés, akkor javasolnám hűtő spray használatát. Gondolom púpos kondi stb, ami látható megnézve!
(#) kereszke válasza kovacspista hozzászólására (») Jún 19, 2017 /
 
Nincs időzítő,és a kondik kinézetre rendben vannak.Amint kikapcsol azonnal vissza lehet kapcsolni.Énis elmelegedésre vagy rossz kondira gondolok.
Következő: »»   115 / 208
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem