Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mobiltelefon hiba
 
Témaindító: nagysusu, idő: Júl 12, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   77 / 92
(#) zaza99 hozzászólása Aug 13, 2017 /
 
Sziasztok!
Lumia 535-re szeretnék ragasztani egy új érintőkijelzőt, a rajta lévő ragasztó nem fogja meg szinte azzonnal lejön az érintőpanel. Milyen ragasztóval lehet ráragasztani redesen?
(#) zsolt58 hozzászólása Aug 15, 2017 /
 
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem.
Van 1 telefonom ami nem kártya független.
És van-e olyan megoldás házilag amivel függetleniteni lehet?
Üdv.
(#) Andr3wJ válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 15, 2017 /
 
Nem tudom mennyire szereti a HE az illegális dolgokat.
(#) Gabó válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 15, 2017 /
 
Igen, vársz novemberig, és utána a szolgáltató ingyen függetleníti
(#) bbb válasza Gabó hozzászólására (») Aug 15, 2017 /
 
Ezt a november dolgot elmagyaráznád? Jelenleg 15000Ft-ot mondtak nekem telefon függetlenítésre, tudsz valami jogszabály tervezetről, amiről én még nem hallottam?
(#) Gabó válasza bbb hozzászólására (») Aug 15, 2017 / 1
 
Bocsi oktober vege. Bővebben: Link
(#) zsolt58 válasza Andr3wJ hozzászólására (») Aug 15, 2017 /
 
Nem tudtam, hogy illegállis.
Bocsi.
(#) Andr3wJ válasza Gabó hozzászólására (») Aug 15, 2017 /
 
Köszi az infót!
(#) Andr3wJ válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 15, 2017 /
 
Nem gond, csak más fórumon , "lekiabálnak". Egyébként meg BTK-ba ütközik.
(#) pucuka válasza Gabó hozzászólására (») Aug 16, 2017 /
 
Azután is csak akkor, ha lejárt a hűségidőd.
A szolgáltató azért adja olcsón, akár ingyen, hogy az ő hálózatát használd, mert annak hasznából fedezi a kedvezményt.
(#) uniman válasza Gabó hozzászólására (») Aug 16, 2017 /
 
Lehetséges, hogy a sok hírhajhász portál kifelejtett egy lényegtelen "szócskát" a mondatból !?:
Idézet:
„A mobilszolgáltatók kötelesek lesznek október 24. után megkötött határozott idejű szerződések lejártát követően...”

Itt a törvény szövege...olvassuk csak el.
A hozzászólás módosítva: Aug 16, 2017
(#) Gabó válasza uniman hozzászólására (») Aug 16, 2017 /
 
Az oké, de én alapból úgy értelmeztem, hogy lejárt róla a hűség és a törlesztő. Addig meg persze, hogy törvénybe ütköző!
(#) pucuka válasza Gabó hozzászólására (») Aug 16, 2017 /
 
Azért törvénybe talán nem, (közvetett módon lehet) de mikor kedvezménnyel megvásároltad a telefont, kötöttél egy szerződést, akár elolvastad az apróbetűs részt, (meg az ÁSzF -t) akár nem.
Ezt a szerződést szeged meg.
(#) rcrajmund hozzászólása Aug 18, 2017 /
 
Sziasztok!
Van egy ZTE Blade L2 okosotelefonom. Ma reggel egyszerűen kikapcsolt magától!! Azóta be se lehet kapcsolni, se tölteni, se a számítógéppel nem kommunikál!! Az akkumulátor se volt lemerülve!!
Szerintetek komoly baja lehet, mert kifogástalan állapotban van. Hard resetet is próbáltam, de semmi!!!

Válaszotokat előre is köszönöm!
(#) Edimax hozzászólása Aug 22, 2017 /
 
Üdv: Olyan gondom lett a telommal hogy sötétebb lett a kilyelzője, vagyis kontrasztos. Hiába állitom a fényerőt maximumra,csak marad abban az állapotban. Lelyebb lehet állitani.
Mi lehet, mit nézzek meg. Köszönöm.
(#) vargaf válasza Edimax hozzászólására (») Aug 22, 2017 /
 
A kijelző kontrasztját biztosan lejjebb lehet állítani. Amit Te írsz kilyelzőt azt nem tudom lelyebb lehet-e állítani.
(#) Moderátor hozzászólása Edimax hozzászólására (») Aug 22, 2017
 
A helyesírást nem a véletlen befolyásolja.
Ezt vedd figyelembe, és akkor nem töröljük a hozzászólásid.
(#) zootyo válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 23, 2017 /
 
Lenne egy hasonló kérdésem mint neked:
Van egy autóm, piros. Nem indul be, szerintetek meg tudom csinálni otthon?



Ugye érzed?

Milyen típus pontosan?
(#) Pacso hozzászólása Aug 31, 2017 /
 
Sziasztok! Adott egy NOKIA Lumia 520 as . Újabban ha kikapcsolt állapotban teszem töltőre, egyből bekapcsol! Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? Várható esetleg hogy tovább romlik ?? Előre is köszönöm a tippeket !
(#) eSDi válasza Pacso hozzászólására (») Aug 31, 2017 /
 
Üdv!

Idézet:
„Újabban ha kikapcsolt állapotban teszem töltőre, egyből bekapcsol!”


Kizárt, hogy eddig nem így lett volna! Ez az üzemszerű működése! Szerintem nem létezik olyan okostelefon, amit ha kikapcsolsz és utána töltőre dugsz, ne kapcsolna be (maximum, ha rossz).

Ha majd kiírja azt, hogy a boot partíció nem található, akkor lehet újat venni. Sajnos ez a típushibájuk.
(#) Pacso válasza eSDi hozzászólására (») Aug 31, 2017 /
 
Köszi! Hááát lehet hogy ezt eddig nem figyeltem! De nekem úgy tűnt, hogy nem! De köszi akkor megnyugtattál ! További szép napot kívánok !
(#) gyula166 válasza eSDi hozzászólására (») Szept 1, 2017 /
 
A Sony nem kapcsol be, csak kijelzi egy akku ikonnal hogy tölt. Szerintem az a rossz, amelyik bekapcsol, ha kikapcsolt állapotban teszem töltőre. Azért kapcsoltam ki, hogy ne zavarjanak. Igen, tudom, van repülőgépes mód, meg némítani is lehet, de ha kikapcsolom, akkor maradjon is kikapcsolva.
(#) SzervízMacska válasza gyula166 hozzászólására (») Szept 1, 2017 /
 
Szerintem szinte az összes androidos kikapcsolva marad. De az ellenkezőjére is van megoldás: először a töltőt bedugni, utána kikapcsolni...
(#) eSDi válasza gyula166 hozzászólására (») Szept 1, 2017 /
 
Nos mivel ezek a telefonok (legyen bármely gyártó készüléke) mind ugyan arra a kaptafára épülnek (Ugyan az a SoC + PMIC párosítás nagyrészt), ezért szépen bekapcsolnak. Maximum ezt újabban megoldották szoftveresen és nem közlik veled. Töltőre csatlakoztatáskor a készülék kizárólag az USB-n keresztül kap áramot, ennek egy részét az akku töltésére fordítja. Ha feltöltött, az akksiról nem vesz fel áramot, maximum akkor, ha nagyon nagy áramra van valahol szükség (pl.: alacsony térerő melletti GSM hívásfelépítés).
(#) gyula166 válasza eSDi hozzászólására (») Szept 1, 2017 /
 
Ha nem közlik velem hogy bekapcsolt, az már tökéletes Csak ne csipogjon, rezegjen hogy ilyen értesítés, olyan alkalmazás frissítés érhető el, maradjon szépen kussba, egy akku ikonnal a kijelzőjén ha kikapcsolva töltöm.
(#) bbb válasza eSDi hozzászólására (») Szept 1, 2017 /
 
Attól függ mit nevezünk "bekapcsolt" állapotnak? Ha azt, mikor már az oprendszer is betöltött, akkor nem kapcsolódik be automatikusan mindegyik. Ha meg azt, hogy megjelenik az akku töltés ikonkája, akkor persze, bekapcsolnak
(#) Pacso válasza Pacso hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Sziasztok! Nos kissé késve de a tapasztalatomat megosztom ! Egy másik Nokia (ugyan ez a tip.) megnéztem és az töltőre téve nem kapcsol be ! Valamint másik okos telefon sem ! Csak a töltés jelző szimbólum jelentkezik be, de a szóban lévő az kéri a kódot és bekapcsol! Egyébként semmi más hibát nem tapasztaltam, csak azért írtam le mert eddig nem tapasztaltam /vagy nem figyeltem rá! További szép napot kívánok !
(#) eSDi válasza Pacso hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Üdv!

Még egyszer leírom, kicsit pontosabban. Minden Nokia Lumia és Microsoft Lumia telefon bekapcsol üzemszerűen, ha kikapcsolt állapotban a töltőre dugják! Egy esetben nem, ha teljesen le van merülve az akku. Ebben az esetben az akkumulátor töltést jelző szimbólum jelenik meg, egészen addig, míg el nem éri a biztonságos bekapcsoláshoz szükséges szintet a töltöttség. Ebből kifolyólag ez nem hiba!
(#) Pacso válasza eSDi hozzászólására (») Szept 9, 2017 /
 
Köszi! A válaszodat elfogadom !További szép napot kívánok !
(#) Hollowdrums hozzászólása Okt 19, 2017 /
 
Üdv!

Egy Samsung s6 utolsó bekapcsolásának a dátumára lenne szükségem.
A telefonban nincs kártya, google fiókhoz nincs társítva.
Egyáltalán rögzíti ezt valamilyen formában ezt a telefon?
Ha igen, hogyan lehetne ezt lekérdezni?

Köszönöm
Következő: »»   77 / 92
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem