Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   728 / 1119
(#) cupika97 válasza Firefighter1 hozzászólására (») Szept 7, 2017 /
 
Registry -t is at kell nézni.
(#) gerleimarci válasza Firefighter1 hozzászólására (») Szept 7, 2017 /
 
%appdata% mappát nézted?
(#) coyote55 válasza Firefighter1 hozzászólására (») Szept 7, 2017 /
 
Telepítés után nem kommunikál a saját weboldallal? Akár oda, akár a felhőbe elmentheti az adatokat.
(#) dave500 válasza Firefighter1 hozzászólására (») Szept 7, 2017 /
 
Szia!
A Programhoz tartózó összes mappát törölted?
Például "rendszerlemez"\Felhasználok\neved\Appdata\ mappából is? Dokumentumok mappába?
(#) tomi1990120 hozzászólása Szept 8, 2017 /
 
Sziasztok.Adott egy Msi 970 gaming alaplap es szeretnek bele venni egy pcie-es SSD-t.Arra lennek kivancsi hogy hasznalhatnam e az ssd-t rendszermeghajtonak?Szoval tamogatja e az alaplap a pcie-s SSD-t?Valakinek esetleg van ilyen lapja es probalta mar?
(#) bbb válasza tomi1990120 hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Ilyet még nem próbáltam, de elvileg mennie kellene.
(#) tomi1990120 válasza bbb hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Neked is ilyen lapod van?Az alaplap oldalan szerepel pcie ssd de nem olyan amilyet en akarok venni.Akkor tobbivel is mennie kene ugye?
(#) bbb válasza tomi1990120 hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Ami az oldalukon szerepel, az az, amivel ők letesztelték. Ettől még másik fajtával is menni fog. Ez éppolyan, mint a merevlemezek, amiket a SATA portra kötsz. Ott is leírnak pár félét, amivel ők tesztelték, de mindegyikkel nyilván nem fogják.
(#) tomi1990120 válasza bbb hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Tudom csak nemakarok feleslegesen penzt kiadni.Valahol olvastam hogy nem biztos hogy mukodik.Te hasznalsz ssd-t valamilyet?
A hozzászólás módosítva: Szept 8, 2017
(#) bbb válasza tomi1990120 hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
SATA csatolósat persze. Az ADATA remekül bevált.
(#) BI-AMP hozzászólása Szept 8, 2017 /
 
Sziasztok!
Van egy KWorld 7131SE tv kártya a gépemben, melynek az AV bemenetére egy műholdvevő van csatlakoztatva. Azt szeretném megoldani, hogy távolról tudjak tévézni. Az az valami IP TV szervert csinálni, mely a videó anyagot a TV kártyáról kapja, és egy másik gépen VLC média playerrel tudnám lejátszani. Lehetséges ez? A válaszokat előre is köszönöm!
(#) bbb válasza BI-AMP hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Olvasgasd a VLC manualját, elvileg tud streamelni is.
(#) tomi1990120 válasza bbb hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Pcieset akarok az sokkal gyorsabb tesztek szerint.
(#) pont hozzászólása Szept 12, 2017 /
 
Az "Öreg motorosokhoz" lenne egy kérdésem. Hogyan tudnék a üres, formázott c: meghajtóra ékezetes DOS BOOT.ot tenni. Valószínűleg WIN98-HU által készített bootflopy-m van, de annak a commnd com-ja már nem ismeri a SYS parancsot. 6.22 es is jó lenne, ha van hozzá magyar kódlapok.
(#) bbb válasza pont hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
chcp 852 parancs
(#) newDesigner válasza pont hozzászólására (») Szept 13, 2017 / 1
 
FreeDos?
(#) SzervízMacska válasza pont hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Igen, a 6.2-höz már tuti volt magyar kódlap, csak kérdés, hogy floppy meghajtód, illetve telepítő készleted van-e hozzá. A sys parancs működik benne, de természetesen csak akkor, ha a dos-ról bootoltál be. Viszont ha a merevlemezedet a sys paranccsal teszed bootolhatóvá, a kódlapot is fel kell másolnod manuálisan, és a config.sys-ben, valamint az autoexec.bat-ban el kell helyezni a működéséhez szükséges bejegyzéseket, illetve az elérési útját...
(#) pont válasza SzervízMacska hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Igen ezeket tudom, de mint írtam csak WIN98HU bootflopy-m van, és az nem ismeri a sys parancsot. A 6.22-es lemezeim már nem olvassa be... Utána nézek a freedos-nak úgy tűnik az is jó lesz. Nem volt szükségem 25 éve adatbázis kezelésre, (most van) nem fejlődtem a korral, én csak MAGIC 4-ben tudok programozni, az még nagyon dos-os, de van is egy ilyen ezeréves pc összeállítás amin viszont remekül fut, epson mátrix nyomtatóval, csak macerás bootflopyval indítani...
(#) steelbird hozzászólása Szept 13, 2017 /
 
Sziasztok!

A kollégám gépén az Outlook 2007 menüje átváltott helyenként svéd nyelvre.
Kapott az egyik kolléganőnktől egy emailt, semmi extra, még melléklet sem volt benne. Azóta a menü fele svéd.
A Start menü -> Programok -> Microsoft Office -> Microsoft Office-eszközök -> Microsoft Office 2007 nyelvi beállítások -nál elérhető nyelvi beállításokon, illetve annak ellenőrzésén túl vagyok, az magyar nyelvre van állítva, más nyelv nincs engedélyezve.

Megsérült volna az Outlook fiók fájljai közül valamelyik?
A hozzászólás módosítva: Szept 13, 2017
(#) pont válasza newDesigner hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Szia! Odáig eljutottam, hogy rufus-al készítettem boot usb-t amire rámásoltam a freedos usbfull verzióját is, de abban iso file van, hogy tudom, hogy a freedos a winchesterre települjön. USB-ről bebootol magyar kódlapokkal csak az y-z van felcserélve, tökéletesen működik, de az lenne az igazi ha pendrive sem kellene hozzá. Köszönöm!
(#) newDesigner válasza pont hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Szia,

Ezen az oldalon (második rész) le van írva a hogyanja. Ha nem tudsz angolul, vagy értelmetlen a google fordítás, akkor szabad fordításban leírom neked.
A hozzászólás módosítva: Szept 13, 2017
(#) steelbird válasza steelbird hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Hmm... Redmondban valamit elcsesztek már megint.
(#) bbb válasza steelbird hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Ne aggódj, nekem is előjött apám gépén. Ahogy elnéztem, ma jött egy rakat biztonsági frissítés, szóval valamelyik véletlenül svéd dll-t pakolt be a magyar helyett. Szerintem nagyon hamar észre fogják venni és jön a következő frissítés, ami javítja a problémát.
Egyébként meg kellene nézni a frissítéseket egyesével, visszavonogatni őket, illetve a Microsoft honlapról a magyar nyelvű változatokat letöltögetni belőlük és azt felrakni. Na nekem ehhez most nincs kedvem

A vicces, hogy nálam insider frissítések is be vannak kapcsolva (gyk. elvileg korábban jön mindegyik), mégse jött elő ez a hiba

Redmond tud a hibáról.
A hozzászólás módosítva: Szept 13, 2017
(#) RoliNyh válasza pont hozzászólására (») Szept 13, 2017 / 1
 
Innen tudsz letölteni mindenféle BOOT disk -et.:
Flopy BOOT disk...
(#) pont válasza RoliNyh hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Köszönöm ez az oldal is nagyon király
(#) steelbird válasza bbb hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Igen, köszi. Utána már rátaláltam én is.
A kb4011086 hibás. Azt letelepítve egyből megszűnik a probléma.
Egy olasz fickó is írt hozzászólást, neki portugálra váltott a menü itt-ott...
(#) Fülöp Ferenc 49 hozzászólása Szept 14, 2017 /
 
Egy kis segitséget kérnék , a W7 Ultimate automata frissitése után a magyar Microsoft Outlook (office 2007) bizonyos funkcióit átírta finn , vagy szlovák ?? nyelvűre , nem tudom mi történt , néztem a languanges magyarra van beállitva , nem tudok mit kezdeni vele , amugy minden jól működik , szeretném ha magyar lenne az outlook, a word , excell , power paint magyar ott nem történt változás Tanácsot és megoldást szeretnék , köszönettel.
(#) nedudgi válasza Fülöp Ferenc 49 hozzászólására (») Szept 14, 2017 /
 
(#) Gabó válasza Fülöp Ferenc 49 hozzászólására (») Szept 14, 2017 /
 
Kb a feletted lévő és afelett 3 hszel előbb leírták....
(#) Fülöp Ferenc 49 válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 14, 2017 /
 
Köszönöm
Következő: »»   728 / 1119
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem