Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   753 / 962
(#) Orbán József válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 12, 2017 / 1
 
Nekem megadatott! Csak úgy csapkod körülöttem a szerencse! Már másodszor nyertem a lottón 10 év alatt. Megint kettesem van! Na ugye?!
(#) nagym6 válasza Orbán József hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Így könnyű, ha két olyan számot ikszelsz be, amelyik nyerő.
(#) pjg válasza Orbán József hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Nekem is kettesem van.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Miből? Eddig mindig jobb bizonyítványokat mutattál.
(#) Orbán József válasza pjg hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Teljesen elharapózik erre a szerencse...
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Szerencsjátékból.
Sajnos ebben nincs szerencsém, de a szerelemben......
(#) Kovidivi válasza pjg hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Én minsig azt mondom, nálam csak egy szerencsejáték játszik, mégpedig az, amelyik mindig, biztosan fizet!
Tudjátok melyik az? A munka! Arra minden hónapban számíthatok, nem ér csalódás sosem!
(#) zsoltee0001 hozzászólása Szept 12, 2017 /
 
Arukapcsolas. Nezd meg eloszor a filmet. Aztan ha ha meg van kedved johetsz az elo eloadasra.
(#) sany válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 12, 2017 1 /
 
Vagy először menj el cirkuszba, aztán nézd meg a filmet.
(#) yulo5310 válasza sany hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Ti még nem láttátok a telekszomszédomat gumicsizmában,nna,az az óriásláb! Ha meghal,úgy kell majd hanyatt lökni,mert nem fog eldőlni.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Szept 14, 2017 / 2
 
Tegnap Pesten voltam és utazás közben csak úgy poénból nézegettem az elérhető WIFIket! némelyek igen kreatívak tudnak lenni...
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2017

fun WiFi.png
    
(#) ticseboy válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 14, 2017 /
 
Én, anyáménak a tökmindegy nevet adtam, ebben semmi különös nincs, bár tényleg mókás...
(#) Remci válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 14, 2017 /
 
Én egyszer egy " tököm tudja mi a jelszó" nevű Wifit találtam
(#) andras99 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 14, 2017 /
 
Akadnak "kreatív" nevek!

IMG_0614.PNG
    
(#) sonajkniz válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 14, 2017 / 3
 
Idézet:
„A munka! Arra minden hónapban számíthatok, nem ér csalódás sosem!”

Biztos?
Nem ismered a Viccet? (bár lehet, annyira nem is vicc)

Egy francia és egy német nagyvállalkozó beszélget magyarországi üzemeik kapcsán.
-Mondd! Te fizetsz tisztességes bért a dolgozóidnak?
-Ugyan. Hogy képzeled? Te talán igen?
-Dehogy is. Nem hülyültem meg. Anélkül is bejárnak dolgozni.
-Az enyémek is.
-Ha már ilyen lelkesek, nem kéne tőlük belépti díjat szedni?
(#) zsoltee0001 válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 15, 2017 /
 
Ő lehet, hogy nem arra a kasztra gondolt és nem abba tartozik akit 10 perc alatt be lehet tanítani, droid módjára dolgozik és simán pótolható.
(#) Udvari Zsombor válasza Remci hozzászólására (») Szept 16, 2017 /
 
Volt "lajhárpopó" meg "qqriq" nevű is, csak azokról nem sikerült a képernyőkép...
(#) Bakman válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 16, 2017 /
 
Az igazság az, hogy ez ma már nem nagyon állja meg a helyét. Az ilyen cégektől ma már könnyű megszabadulni úgy, hogy kb. azonnal munkába állhat máshol az illető. Köszönhető annak, amit leírtál, miközben a cégvezetők sírnak, hogy nincs munkaerő.

Volt cégemnél is ez ment amíg a dolgozók fele egyik napról a másikra fel nem mondott. Persze azonnal lett ígéretek völgye és társai (a fizetésemelés csak egy apró mozzanat volt a völgyben). Érdekes, amíg a felmondások meg nem történtek, mindig is veszteséges volt a cég a vezetőség szerint, hiába teljesen mást mutatott a neten is fellelhető adatbázis.
(#) zsoltee0001 válasza Bakman hozzászólására (») Szept 20, 2017 / 1
 
Szerintem is. Az "örülj, hogy van munkahelyed", "sorban állnak a munkahelyedre" szöveget, már nagyon régóta hallottam.
Még mielőtt nekiállnánk örülni, sajna az érme másik oldala, ha pl. nekünk kell egy mester (kőműves, fűtésszerelő, szobafestő stb) na akkor szívás van.
(#) erbe hozzászólása Szept 23, 2017 / 1
 
Ki mondta:
"-Senki se kulomb, mint en. " (angolos billentyűzettel. )
(#) pjg hozzászólása Szept 23, 2017 / 1
 
Tükrös előszobaszekrény eladó!

Bővebben: Link
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Szept 23, 2017 /
 
Pontosabban kiadó.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 23, 2017 /
 
Az a p.na!
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Szept 23, 2017 /
 
De csak tükrön keresztül.
(#) Gafly hozzászólása Szept 26, 2017 /
 
(#) Kovidivi hozzászólása Szept 26, 2017 / 2
 
Sziasztok!
Ott kezdődött a probléma, hogy a lakásban található WC-ben nincs fűtés, télen le tud hűlni, jó lenne kitalálni valamit. Elkezdtem agyalni: - jó lenne berakni egy elektromos fűtőberendezést, ahhoz természetesen valami vezérlést készíteni Arduinoval, ki kell cserélni a lámpa 3 eres kábelét 5 eresre, onnan lesz tápom. De mi lenne, ha infrapanel lenne felszerelve, és az csak akkor menne, amikor valaki bent van? Hu, ez jó ötlet, utána is néztem, mekkora kellene, hogy lehet felszerelni. Később beszélgetünk erről valakivel, számolgatjuk, milyen költségekkel kellene számolnom. Ha az első változatot választom, mindig menne a fűtés a WC-ben, ez olyan, mintha nyitva hagynám résnyire az ajtót, és a WC a folyosón levő meleg levegővel lenne fűtve. Innentől nem is gondolkodtunk tovább, tökéletesen működik ez a megoldás, nincs hideg a WC-ben
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2017
(#) nagym6 hozzászólása Szept 26, 2017 / 1
 
Ma aszfaltoztak egy mellékutcát nálunk. Utca a közepétől teljesen lezárva, az aszfaltozógép és teherautók foglalják el teljes szélességében. Megállok a kocsival, látva, hogy nincs tovább megfordulok, érkezik hatalmas terepjárójával a nő. Átkiabál nekem nyitott ablakon: Itt nem lehet tovább menni? Először csodálkoztam miért a kérdés. Válaszoltam: Ha azt mondom tovább lehet, akkor át tud menni a gépeken?
(#) Norbert123 válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 27, 2017 /
 
Mi is aszfaltozunk. Mellékút vége lezárva, aszfaltozzuk a "fő"utat. Autó megáll, mondom neki, hogy vissza kell fordulni, itt nem mehet ki. Erre: Oké oké, ő csak egyenesen átakar menni, a szembe lévő utcába, oda ugye lehet?!
Másik jó,
Nagy terepjáró jelez, hogy balra akar menni, erre elmegy jobbra. Szembe jönnek az autók, fel a friss aszfaltra, és dudál az úthengernek, hogy húzzon arrébb.

És ez mind igaz....
(#) antikzsolt válasza Norbert123 hozzászólására (») Szept 27, 2017 /
 
Ilyenkor a gumival mi lesz? Tönkremegy vagy majd lekopik az aszfalt?
(#) gyerek67 válasza Norbert123 hozzászólására (») Szept 28, 2017 /
 
Idézet:
„Nagy terepjáró jelez, hogy balra akar menni, erre elmegy jobbra.”

Szoktam mondani:
Attól, hogy valaki jobbra indekszel, még nem biztos, hogy balra fog kanyarodni...
Következő: »»   753 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem