Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   341 / 431
(#) granpa válasza poros hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Nálam van a fiókban, adok szívesen, csak 200 km-re vagyok tőle még egy hétig.
A hozzászólás módosítva: Nov 16, 2017
(#) Gafly válasza poros hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Szerintem erre gondolsz, és kis szerencsével akad a fiókban.
(#) rockersrac válasza exabit hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Ez igaz, ezt nem néztem hirtelen.
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Megnéztem: Nekem is van a polcon. Ugyan "rá van nőve" egy szobaantenna, de ennyi hibával a menyasszonyt is...
Majd találd ki, hogy hogyan jut el?
Lehetne például a (most) szombati börze, vagy Budapest Műegyetem környéke, vagy Rákosrettentő...
Postán szerintem gazdaságtalan, bár levélként ládába befér (csatolmányok nélkül).
(#) poros válasza Gafly hozzászólására (») Nov 21, 2017 /
 
Bocs ,hogy csak most válaszolok de az évi kötelező üdülést tudtuk le időközben. Igen olyan kellene mint a mellékelt linken van! A többit beszéljük meg privátban. Köszönöm Mindenkinek a segítséget!
(#) mraulajos hozzászólása Nov 22, 2017 /
 
Hali!
Ez a Tüskesort hogy írjam be az AliExpresszbe?
(#) nedudgi válasza mraulajos hozzászólására (») Nov 22, 2017 /
 
Pin row, Dupont.
A hozzászólás módosítva: Nov 22, 2017
(#) mraulajos válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 22, 2017 /
 
Hálásan köszönöm, már meg is van.
(#) c27 hozzászólása Nov 23, 2017 /
 
Sziasztok!

Debrecenben hol lehet a legolcsóbban műnyomó papírt kapni? Ha valaki jártas ebben és van konkrét tapasztalata vagy ne adjisten tud árat is írni, kérem ossza meg.
A hozzászólás módosítva: Nov 23, 2017
(#) lacek29 hozzászólása Nov 26, 2017 /
 
Sziasztok.LCD tv háttérvilágításhoz led csíkot lehet kapni valahol az országban?Tudom hogy kínai oldalakon kapható,de most sürgős lenne.SVS400A79 tip. ledről van szó,abbol is mind a 3 féléről(A,B,C,D)
(#) uniman válasza lacek29 hozzászólására (») Nov 26, 2017 /
 
Idézet:
„3 féléről (A,B,C,D)”
Mennyi!?
Pl. itt: Bővebben: Link
(#) lacek29 válasza uniman hozzászólására (») Nov 26, 2017 /
 
Valóban ....4 féle
(#) V8engines hozzászólása Nov 26, 2017 /
 
Szép estét a Fórumosoknak!

Először is, bocsánat ha elrontottam, még sosem indítottam itt témát!
Nem találtam a keresőben sem hasonló címmel, és még talán nem is való teljesen az oldalra, de mégis csak az elektronika világához tartozik.
A témát -ami egyébként már lassan "elavult" technológiának számít- azért nyitottam, hogy informálódjak, illetve ki-ki megossza tapasztalatát, gondolatát, életfelfogását ezzel kapcsolatban.

Kezdem ott, nem szeretem szennyezni a környezetet, (a napi "rutinokon" felül) ha nem muszáj.
Mivel ezek is műanyag alapúak, igencsak negatív érzéseket táplálnak bennem.

De!

Amiért jött most az ötlet, és kérdezek.
Üres CD lemez vásárlás előtt állok, de nem tudom mennyivel jobb az RW, azaz újraírható változat (sosem használtam még).
Ha már nem kell egy írás után (és amint meguntam a ráírt zenéket) félretenni, rosszabb esetben kidobni, nekem már megérte a váltás, a sima R-hez képest.

Tudom, tudom. Létezik az Mp3-as technika. Csak épp ami rendszeren ezek mennének, "elavult".

Így szívesen veszek bármilyen segítséget a témával kapcsolatban.
Márkanév (nem kell reklámozni, ügyesen le lehet írni azt akár 1-2 betű kihagyásával is), írási sebesség, mindegy-e, milyen íróm van az asztali gépemben hogy írja és olvassa is, stb., stb.

Érdekel a DVD lemez is, hasonlóképp.

CD.jpg
    
(#) Mircsof válasza V8engines hozzászólására (») Nov 26, 2017 /
 
Szia!
Lehet ezért megköveznek, de leírom, hátha elgondolkodtat.
A mai világban szerintem a DC/DVD lemezek használata már MOST elavult. Nem írod, hogy milyen rendszerről beszélsz, de ajánlom figyelmedbe az SD kártyát. Sokkal kisebb, és jóformán minden régi/új rendszerhez csatlakoztatható. A tárhelye sokkal de sokkal több mint egy DVD lemezé és ráadásul "akárhányszor" újraírható. És nem is tudod összekarcolni, és nem is döglik be a DVD/CD olvasó lézerfeje pont akkor amikor olvasni kellene.
Én biztos nem gondolkodnék olyasmire való átváltásra, amit már lassan a mai számítógépek nem is támogatnak. Lassan a laptopokból is elhagyják a DVD olvasót.
(#) nedudgi válasza V8engines hozzászólására (») Nov 26, 2017 /
 
Mindenek előtt keresd fel az író gyártójának honlapját. Valahol ott kell lenni egy táblázatnak, amiben szerepel az adott íróhoz ajánlott adathordozók gyártója, és típusa.
Újraírható lemez kontra egyszer írható közötti választás nem egyértelmű, a felhasználás célja is beleszól a dologba. Lemezes adattárolást akkor érdemes használni, ha a ráírt tartalom változását el akarjuk kerülni. Egy lezárt CD/DVD nehezen fertőződik meg vírussal.
Az újraírható lemezeket általában lassabban lehet írni - már amennyiben ez szempont.
(#) V8engines válasza Mircsof hozzászólására (») Nov 27, 2017 /
 
Tudtam hogy elrontom a téma indítást. Adminok, bocs!

Szia!

Köszi, világos hogy elavult. SD-m és pendrive-om is van nem egy.
Ami "rendszer" épp adott (és nem annyira sajnálom poros területen), az nem viszi ezeket, de még Mp3-at sem.
Garázsban meló közben viszont pont megfelel egyelőre. Mert a rádióadóktól már ki vagyok. Felénk nincs is nagy választék. Rám meg sajnos nem tudják erőltetni a mai sz@rokat.
Ezért gondoltam át, hogy az autóban a megdöglött fejegység helyett (bár, ide épp még mindig keresem a megfelelőt, nem kaptam még rá választ itt sem Bővebben: Link) legyen SD vagy pendrive-os megoldás.
Nekem is uncsi már ez a sok lemez, komolyan. De jelenleg nincs jobb ötletem. A garázsban meg nincs Wifi. Mert net-ről azért tudnék válogatni.

Köszi nedudgi-nak is! Nem gondoltam hogy ez ilyen problémás téma.
Nos, megint nem voltam rövid, és egyszerű, de nagy vonalakban ez a felállás.
A hozzászólás módosítva: Nov 27, 2017
(#) elektrorudi válasza V8engines hozzászólására (») Nov 27, 2017 /
 
Idézet:
„Garázsban meló közben viszont pont megfelel egyelőre.”

Hello!
Na, pont ide nem használnék mechanikus, mozgó alkatrészeket tartalmazó készüléket.
Csak egy gyakorlati kérdés: piszkos kézzel, hogy cserélsz adathordozót?
O.T. vége.
(#) Directors hozzászólása Dec 1, 2017 /
 
Sziasztok!

Nem tudom hogy melyik topikban érdeklődhetnék, de megpróbálom itt. Ha rossz helyen teszem fel a kérdést akkor elnézést. Tudnátok nekem ajánlani 1-2 jó hangszóró javító üzletet Pesten a 18. kerületbe, vagy szomszédos kerületbe ? Inkább többet kiadok érte csak normálisan megcsinálják. Előre is köszi!
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2017
(#) zolika60 válasza Directors hozzászólására (») Dec 1, 2017 /
 
Pont ott nem tudok, de a 6.-ban igen. Nekem autó hangszórókat javítottak, megfelelő minőségben.
(#) Travolta válasza Directors hozzászólására (») Dec 1, 2017 /
 
A XVII. kerületben van egy megbízható, korrekt javító. Ha érdekel, privát elküldöm a számát.
(#) Gabó válasza Travolta hozzászólására (») Dec 1, 2017 /
 
Ha megoldhato, engem is erdekelne az elerhetosege.
(#) Directors válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 2, 2017 /
 
Köszi a segítséget és neked is Travolta.
Itt mennyiért peremeznek egy 13cm hangszórót ? kb.

Én amúgy őket néztem ha a közelbe nem találnék semmi jót. Bővebben: Link Nem tudom hogy dolgoznak, de az áraik elég jók.

Nekem a képen látható dupla tekercses hangszórót kellene újraperemezni. Plusz lehet tekercselni is ? Ezt nem tudom. Ez egy Fiat Punto gyári mélyládájában található hangszóró. Egy bizonyos hangerőnél hallható ez a zizegés. Érdekes mert most hogy kiszedtem a dobozából és a zene teljes spektrumát megkapta alig hallható a zaj. Viszont ha beállítom a hangszínt hogy kiemelés legyen olyan 1Khz-nél akkor már hallható minden hangerőn ez a fura zizegés. Aztán lehet csak a membrán miatt. Mert mind a két tekercsnél hallható ez a hang.
(#) tomikapc hozzászólása Dec 2, 2017 /
 
Sziasztok!
Ilyent hol kapok vagy mivel lehetne helyettesíteni?
Mennyire gond ha elhagyom és enélkül használom a szárítógépet?

Köszönöm.
(#) Travolta válasza Directors hozzászólására (») Dec 2, 2017 /
 
Ment pü.
(#) pjg válasza tomikapc hozzászólására (») Dec 3, 2017 /
 
Ez csak zavarszűrő. Mehet nélküle.
(#) Doky586 válasza pjg hozzászólására (») Dec 4, 2017 / 1
 
Legfeljebb amíg ő szárít, addig senki sem néz TVt vagy hallgat rádiót az egész lakótelepen.
Csak ha erre rájön valaki akkor meglincselik..
(#) elektrorudi válasza Travolta hozzászólására (») Dec 5, 2017 /
 
Szintén.
Köszönöm.
(#) attila1 hozzászólása Dec 7, 2017 /
 
Sziasztok!
Jó minőségű 18650 típusú aksit kifogott már valaki közületek?Ali,ebay játszanak.
Már vettem próba képen néhány fajtát,pirosat,sárgát,feketét,a matrica mind más ,,gyártót" álcáz,de nagyon hamar lemerülnek. Fejlámpába kellene. Töltőm van hozzájuk való több is,azokkal nincs gond.Lehet rajta bármekkora mAh,ami tudom,hogy kábítás,valahogy mégsem sikerült még jó minőségűt kifognom.Linket megköszönnék. Üdv!
(#) pjg válasza attila1 hozzászólására (») Dec 7, 2017 /
 
Samsug, LG 2200mAh-ás. Ezeket keresd.
(#) attila1 válasza pjg hozzászólására (») Dec 7, 2017 /
 
Köszi!!
Következő: »»   341 / 431
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem