Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Lehel hűtőgép
 
Témaindító: perlaci, idő: Jún 8, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   12 / 12
(#) Kocska válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 26, 2017 /
 
Bővebben: Link oled kijelző üveg csere.
-150 fok környékén annyira rideggé válik rajt a ragasztó hogy elválik, eltörik így lejön a törött üveg az oled kijelzőről.
Az üveget letudtam már szedni fagyasztás nélkül is. De a ragasztó a fóliával rajt maradt sajnos.

A kihívás értéke miatt érdekes a dolog.

Akkor a gyári légyegében 3db "sorba" kötött hűtő ?
(#) kaqkk válasza Kocska hozzászólására (») Nov 26, 2017 /
 
Lényegében igen de minden fokozat más teljesítményre-hőfoktartományra van terevezve
(#) Kocska válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 26, 2017 /
 
Még rendeltem ilyet egy próbát megér. Szárazjégre gondoltam még, de az elég körülményes, beszerezni, tárolni.

Azért köszönöm a válaszokat.
(#) oldember válasza mindenes hozzászólására (») Jún 10, 2019 /
 
Tudom,hogy nagyon régen volt, de én most találtam meg véletlenül ezt a rajzot, mert ilyen témát kerestem!
Az érdekelne,hogy ha így kötöm be, akkor mi van ha felcserélődik a fázis.
Merthogy nem biztos, hogy a dugót pont úgy dugja vissza valaki, mint ahogy az a bekötésnek megfeleljen!
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2019
(#) Bakman válasza oldember hozzászólására (») Jún 10, 2019 /
 
Nem történik semmi különös. A forgásirányt a kondenzátor határozza meg nem pedig az, hogy melyik "oldalon" van a fázis. Ha így lenne, minden hűtőgépet fixen kellene bekötni hogy garantálni lehessen a fázishelyességet.
(#) oldember válasza Bakman hozzászólására (») Jún 10, 2019 /
 
Ok. Sejtettem,hogy valami ilyesmi, de nincs kondenzátor csak egy klixon MRA 38028!
Apropó a klixon bekötése is igy van??
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2019
(#) kaqkk válasza oldember hozzászólására (») Jún 10, 2019 /
 
Sokan keverik a fogalmakat : a kilxon az a túláram-hővédem, amiről te írtál az az indítórelé ...
Következő: »»   12 / 12
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem