Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   165 / 642
(#) latyakosa válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Hello, 127-134-ig a képeken lévő tárgyak + hangfal érdekelne.
(#) gyula166 válasza wadember hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Ha Tubeamp beleegyezik, akkor szívesen.
(#) wadember válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Részedről megfelel az eljárás?
(#) pjg válasza TreasureHunter hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Bírósági végrehajtó volt!
(#) pjg válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Dec 10, 2017 1 /
 
A két vidi hangszóró jól jönne. Van belevaló mélyem.
Az a baj, hogy vagy 400 km-re vagy.

POSTÁZOD? Állom a postaköltséget, meg egy üveg pezsgőt.
(#) (Felhasználó 116638) válasza wadember hozzászólására (») Dec 11, 2017 /
 
Természetesen:
Tehát:
-Gyula 166: szerszámgépek, 132. sz fotó, +129. kép, kék óra, egyeztetve, hétvégén viszi.
+ Wadember -nek viszi a két "lapozós" órát.
-Latyakosa: A két hangfal,és a felsorolt dolgok közül ami maradt,a Tiéd, írok magánban.
(#) (Felhasználó 116638) hozzászólása Dec 11, 2017 2 / 2
 
Megkérem a moderátort, hogy a sok negatív értékelés miatt törölje a felajánlásaim.
Úgy látszik, eléggé elharapódzott itt a rosszindulat,és a gonoszság.
(Vagy nem kéne félrészegen írogatni itt pár embernek, unalomból.)
Aki korrekt módon jelzett, az a cuccokat nálam átveheti, továbbiakban minden felesleges dolgom egyből e-konténerben végzi.
(#) em válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Dec 11, 2017 /
 
Hello, szomorúan láttam a fejleményeket az ingyen elvihető dolgok terén. Megint néhány ember széttrollkodja mások jó szándékát.
Tubeamp, köszönöm a többiek nevében is, hogy vetted a fáradtságot és felkínáltad amid van. Mert lefotózni, feltölteni és utána fogadni a leveleket, telefonhívásokat időpontot egyeztetni is idő és munka! Ne add fel
(#) nedudgi válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Dec 11, 2017 / 1
 
Nagyon sajnálom, hogy egy ... rosszidulatú hozzáállása miatt így döntesz. Ha valakinek nincs annyi esze, hogy elfogadja a feltételeket, akkor ne olvassa a topikot. Bár én eddig nem jelentkeztm ilyen kincsekért, azért jól esett legalább képen megnézni ezeket. Köszönöm, és kérlek, módosítsd a döntésed.
A hozzászólás módosítva: Dec 11, 2017
(#) wadember válasza gyula166 hozzászólására (») Dec 11, 2017 /
 
Köszi! PM ben küldöm a címet!
(#) spark2 válasza szevasz hozzászólására (») Dec 13, 2017 / 1
 
Szia! Elég lassan reagálok, tudom, de megvannak még az egerek? Van két macskám...
(#) em hozzászólása Dec 13, 2017 /
 
Beteg szegény, de Te meg tudod javítani!
Hibája, hogy néhány óra működés után egyre zajosabb lesz a kép.
Mást nem tudok róla.
(#) spark2 válasza szevasz hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Akkor már kidobtad őket? A kábel miatt érdekelnek.
(#) pjg válasza spark2 hozzászólására (») Dec 13, 2017 / 1
 
Egér kábel kell neked? Mennyi? Milyen? Soros (NEM AZ!!!), vagy PS/2?
A hozzászólás módosítva: Dec 13, 2017
(#) spark2 válasza pjg hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Az egérkábelt szétszedem, a benne lévő vékony vezetéket ferritgyűrűre tekerve szoktam gate-trafót csinálni barkácsolásnál a kisérletezéshez. Van némi gyűjtögető hajlamom is, aztán ha adódik ingyen, akkor elspájzolok belőle. Így aztán vezetéket szinte soha nem veszek, kivéve a szilikon és a teflon szigetelésű drótot.
(#) vilmos56 válasza em hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Szia elpostáznád? ugyan ilyenem van jó lenne donornak .
(#) pjg válasza spark2 hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Erre nem is gondoltam.
(#) user1914 válasza em hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Hi!Üdv!
Érdeklődnék megvan-e még a Wayteq, vagy már valaki bejelentkezett rá?
Helyileg merre található?
Köszi. M.
A hozzászólás módosítva: Dec 14, 2017
Moderátor által szerkesztve
(#) em válasza user1914 hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
A wayteq már megtalálta új gazdáját, üdv m.
(#) Skori hozzászólása Dec 14, 2017 /
 
Aiwa AD-WX505 deck ingyen elvihető. Működik, szól, de szerintem ékszíj cserére szorulna mert a gyorstekerés nem mindíg megy. Nem postázom (akkor sem ha valaki külön rákérdez). Nem feltétel, de elfogadok használt gyerekruhát, cipőt, játékot - 4,5 éves kislányom számára.
A hozzászólás módosítva: Dec 14, 2017
(#) Skori hozzászólása Dec 14, 2017 /
 
A képen látható hiányos PC ingyen elvihető. Nincs benne winyó és RAM. Tehát ház + alaplap + proci + hűtő, tápegység (elvileg működőképes minden - de garancia nincs rá). Nem postázom (akkor sem ha valaki külön rákérdez). Nem feltétel, de elfogadok használt gyerekruhát, cipőt, játékot - 4,5 éves kislányom számára.

_PC.jpg
    
(#) vargham válasza Skori hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Szia! Engem érdekel a deck. Ha megírod a kislányod ruhaméretét, akkor megnézem, hogy mi van itthon.
A hozzászólás módosítva: Dec 14, 2017
(#) vargham válasza Skori hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Milyen alaplap és proci?
(#) Skori válasza vargham hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Nem emlékszem pontosan, de talán valamilyen alap-P4 kategóriájú AMD proci van benne - ma már valószínűleg nem nagy szám. Találtam egy régebbi fotót, ami bekapcsoláskor készült a monitorról ha ez segít valamit. Tesztelni, vagy szétszedni megnézni jelenleg nem tudom.

_PC_boot.jpg
    
(#) Skori válasza vargham hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Küldtem üzenetet.
(#) lazsi válasza Skori hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
A házon lévő matrica alapján inkább Pentium proci van benne, nem AMD...
(#) sargarigo válasza lazsi hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
P4 2.4GHz, DDR1 266MHz, Intel 845 chipset. Ő mondta ezt. Ha valakinek segít.
(#) TreasureHunter válasza NGY hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Maradt-e még belőle? Hétvégén jön pesti ismerősöm Szegedre, el tudna hozni egyet.
(#) Szasza9668 hozzászólása Dec 14, 2017 /
 
Sziasztok!

Budapest 12. Ker. Ingyen laptop régi celeron. Ram hdd töltő nincs hozzá. Space gomb hiányzik, akku jó benne valamint az eggyik zsanér már eltörött. Ettől függetlenül elindul.

Cseréber laptopba való ddr1 ramot vagy kapucinert elfogadok, de ez nem feltétel.
A hozzászólás módosítva: Dec 14, 2017
(#) gyula166 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Dec 15, 2017 /
 
Üdv! Ha posta megoldható, akkor örülnék neki. Van egy ugyan ilyen alaplap hibásom, donornak tökéletes lenne. Természetesen postát, és csokikat fizetem
Következő: »»   165 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem