Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mikroprocesszor / CPU
Lapozás: OK   4 / 4
(#) benjami válasza eyess hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Fentebb írtad, hogy a dallas-os IC volt a gyanús. Logikai analizátorral nem lehet rögzíteni, hogy mit olvas ki belőle?
(#) eyess válasza benjami hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Inkább kiolvasni kellene a tartalmát.Viszont a benne lévő elemet meg ki lehet mérni Mert valószínű az ic valamelyik két lábához megy amin az ic is kapja a tápot, és azon keresztül meg az elem a töltést is .
A hozzászólás módosítva: Márc 6, 2018
(#) eyess válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Van egy pdf a 3000 es gépről.Abban folyamat ábrás bootolás is benne van.Szerintem olyan sokban nem térhet el a kettő.
(#) benjami válasza eyess hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Ha ki tudod venni ki lehet olvastatni egy dugdosós panelon egy mikrovezérlővel. Ha nem, akkor lehet logikai analizátorozni, bár a 16 csatornás is kevés lenne egy kicsit hozzá.
DS1742
A hozzászólás módosítva: Márc 6, 2018
(#) eyess válasza benjami hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Tudom, de nem nekem kell .Nem az enyém a gép , csak segédkezek a dologban.
(#) nagym6 válasza benjami hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Neten írták, hogy a dallas ic hibája esetén működik a szkóp, csak óra, és még pár nem szükséges dologhoz van.
(#) benjami válasza eyess hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Bocsi, nagym6-nak akartam címezni. (a fentit is), de hát mi azért megbeszélhetjük, hogyan javítanánk meg
A hozzászólás módosítva: Márc 6, 2018
(#) eyess válasza benjami hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Persze egyértelmű, csak azt hittem félre írtad.
(#) nagym6 válasza eyess hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
EZ a TDS3000-es sorozat, tehát ez az enyém. Van a sima 3000, és a 3000B, 3000C, újabb sorozatok. Bootolást nem találok, hibakeresés van benne, az ide nem elég.
(#) eyess válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Pedig még block diagram is van benne.Azon például jól látszik , hogy a tápja nem egyből a gépet látja el hanem először van egy akku pack, aminek van egy akku panelje , és majad úgy megy tovább a gép main hoz. Tehát , ha az akku pack nem jó , attól is ki tud akadni a gép , mert nincs szufla. Ebbe az akku panelba lehet egy külső 15VDc tápot is tenni
(#) nagym6 válasza eyess hozzászólására (») Márc 6, 2018 /
 
Elég gyengécske ez a blokkdiagramm. Akku nincs benne (az akkupanel benne van), a 15V kimenet pld.: saját nyomtatóhoz. Megpróbálom amiket írtál, így még egyet játszok vele.
A hozzászólás módosítva: Márc 6, 2018
(#) Moderátor hozzászólása Peti.Janka hozzászólására (») Szept 2, 2022
 
Egy kérdést csak egyszer, egy helyen teszünk fel!
(#) wbt hozzászólása Szept 6, 2022 /
 
Sziasztok!
Valaki foglalkozik Nuvoton N76E003 kontrollerekkel?
(#) Fats Domino hozzászólása Feb 15, 2024 /
 
Jó reggelt!
Ugye egy Socket P foglalatú processzort nem lehet Socket 775-be illeszteni.?
(#) szikorapéter válasza Fats Domino hozzászólására (») Feb 15, 2024 /
 
Miért lehetne? Teljesen más a két foglalat....
(#) Fats Domino válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 15, 2024 1 /
 
Ezt kérdeztem,mérnök úr... Egy igen,vagy nem válasz pont elég lett volna..köszi, üdv
Következő: »»   4 / 4
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem