Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Műanyag vízcső detektálása betonban
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Gafly válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 5, 2018 /
 
Tegyél fel egy alaprajzot a fürdőszobáról, esetleg a vele szomszédos(?) konyháról.
(#) proba válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 5, 2018 /
 
Vedd le a WC-t és a helyén dugj le valamit, csak érződik merre kanyarodik. Abból meg valami értelmes nyomvonal csak kijön. Azért a WC-vel nem kerülik meg a földet, valószínű a legrövidebb úton vezetik.
(#) BarnaPili válasza Gafly hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Csináltam egy Móricka ábrát.Viszont a házból kiállás nem egyértelmű.A WC-t leragasztották,nem akarnám fölvenni. (3 nőnemű van itthon... )
A hozzászólás módosítva: Máj 6, 2018

alaprajz1.jpg
    
(#) superuser válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Nem követtem a beszélgetést, de ha a fémszálat akarsz bejuttatni a csatornacsőbe és azt detektálni, akkor köss egy másfeles sodrott vezetékre papírgombócot és húzd le a WC-t.
Egy darabig vonja a szálat, majd leázik.
Nyilván a visszahúzás az nem egy öröm...
(#) BarnaPili válasza superuser hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Egy módszert keresek a bontókalapácson kívül,hogy megállapítsam,merre megy a beton alatt a csatorna nyomvonalát.
(#) superuser válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Írtak kettőt.
a) hőkamera
b) fémkereső
Én a b-hez írtam adalékként, hogy hogyan juttathatod be a fémet a PVC csatornacsőbe, bontás nélkül.
(#) Gafly válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Értem a problémát
Az tiszta, hogy a WC kifelé megy.
Merre van az emésztő/csatorna csatlakozás?
Házon kívül tudsz/szabad-e ásni?
(#) BarnaPili válasza superuser hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Kiváló ötlet, amit írtál. Így nem kell fölszedni a kagylót. A cégnek van egy hőkamerája, azt elvileg megkaphatom, ha azzal nem sikerül, lehúzom a villanydrótot.
(#) gzu válasza bandika hozzászólására (») Nov 20, 2018 /
 
Pár milliméterről akár működhet is
(#) gzu válasza bandika hozzászólására (») Nov 20, 2018 /
 
Korrelátor is hang alapján dolgozik, ha van anyagi fedezet, akkor talajröntgen.
(#) gzu válasza BarnaPili hozzászólására (») Nov 20, 2018 /
 
Nem akarod felverni az aljzatot? Hogyan akarod tovább vinni a 110-es csövet? Csempe fugába? No ez csak vicc akart lenni Felkészítheted a nejed, hogy ez a művelet, bontás, és az ezzel járó kellemetlenségek nélkül, nem kivitelezhető.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem