Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
Lapozás: OK   160 / 207
(#) Massawa válasza mraulajos hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /
 
Nem tudom mire vársz? Ha tovább olvasod a berakott linket minden ott van amit egy ilyen rádiorol tudni kell. Többek között az, hogy ezek kiszerelt rádiok francia autokbol, amikhez az autokönyvekben sem találsz több infot (még ennyit sem mint a linken). A csatlakozások szabványosak és le vannak irva. A gombok funkcioja szintén ott van.
(#) Inhouse válasza lajosocsem hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /
 
Egy műholdvevővel még meg lehetne fejelni...nem?
(#) antikzsolt válasza Migu hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /
 
Kezdjük ott hogy audi a6 os. Ott a baj. + Ez már annyira komplex hiba hogy már nem hobbi szint. Az egész kábelkorbács cseréje is lehetséges megoldás.
(#) Migu válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 25, 2018 /
 
Az baj! Köszi az ötletet
(#) Kovács Tibor válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Máj 1, 2018 /
 
Sziasztok!
Erre senkinek semmi ötlete, mehet a kukába?
Esetleg javaslat hogy hol keressek megoldást!
(#) uniman válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Máj 1, 2018 /
 
Hello! Egyetlen konkrét adatot sem adtál meg, ami a típusára utalna...így ne várj túl sok ötletet!
(#) Kovács Tibor válasza uniman hozzászólására (») Máj 3, 2018 / 1
 
Valóban, elnézést, de azt gondoltam típusfüggetlenül Android probléma ami nálam előjött...
Teszek föl pár képet, ha ez segít előbbre vinni az ügyet!
Kérem nézzetek rá!!!
(#) uniman válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Máj 3, 2018 /
 
Köszi...reméljük így már valaki felismeri.
(#) Kovács Tibor válasza uniman hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Sikerült megoldani!
A Google a barátom...
(#) Bakman válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Mi a megoldás? Hátha mást is érdekel/hasonló gondja van.
(#) w9000 hozzászólása Máj 11, 2018 /
 
Sziasztok, vadi új Blaupunkt autórádió szabványos ISO csatlakozók összeszerelése után a NARANCS vezeték bekapcsolja az autó helyzetjelzőjét és a műszerfalvilágítást. (+12V mérhető rajta a rádió kimenetén, ha gyújtáson van a kocsi.) Pedig az egy bemenet, ami megmondja a rádiónak, hogy be vagy ki van kapcsolva a világítás amihez az LCD világítás fényerejét illeszti. Aztán próbaképpen elvágtam a vezetéket, rendben is volt minden, amikor is véletlenül a rádióból kilógó narancs vezetékvég hozzáért a rádió burkolatához. Ettől meg tönkrement a rádió, se kép se hang. Valami tipp esetleg? Köszönöm.

http://dpm-tuning.clan.su/publ/fejegyseg_bekotese/1-1-0-16
(#) Gabó válasza w9000 hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Mint írtad
Idézet:
„vadi új”

Vidd vissza gariba, és mondd, hogy egyszer csak elhallgatott, és kakukk....
(#) mraulajos hozzászólása Máj 19, 2018 /
 
Hali!
A Suzuki Wagoneremből a rádiót kivéve, találtam egy olyan kiépített gyári csatlakozót, mint ami itt a képen, a legfelső, sok lábú. Egy gyári műanyag sapkával le van zárva. A sapkát levéve azt láttam, hogy fém hidakkal bizonyos pontok, össze vannak zárva. A rádióm, az alatta lévő két hagyományos csatlakozóval van használva, ami tökéletesen működik. Világítás felkapcsolásakor kapcsol az előlap világítás stb. Kérdésem, hogy vagy azt soklábút kell használni, vagy a másik kettőt?
(#) sancy0727 hozzászólása Máj 19, 2018 /
 
Üdv.
Kazettás autórádióm van. Szeretném a kazettás részét "kiiktatni" és helyette egy jack kábelt kötni.
Szerintetek megoldható ez?
TEA0675t ic a kazetta vezérlő ha írhatom így.
Addig eljutottam hogy átkapcsoljon kazettára és a némitást oldjam,
de hogy hova kössek 3 vezetéket ez még magas...
(#) Tomi111 válasza sancy0727 hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
Az IC 1-es és 24-es lábára elvileg csatlakozik egy-egy kondenzátor. Ezeknek az IC felőli lábát emeld ki és arra mehet a jobb ill. bal csatorna jele( a kondikra). A test a rádió testje (Pl. ennek az IC-nek a 16. lába) Ezt csak az IC adatlapján néztem, lehet ez rádió típus alapján jobb lett volna!
Így elég nagy lesz az erősítés, lehet kell ellenállás osztó is. Kis hangerővel próbáld először.
(#) sancy0727 válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
Szerintem rádió függő
(#) sancy0727 válasza Tomi111 hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
Egy philips car 400 as
És igen a 16 os láb valóban a test.
(#) sancy0727 válasza sancy0727 hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
2535 és 2531 kondira tippelek legalábbis azt látom ahogy írtad.
(#) Tomi111 válasza sancy0727 hozzászólására (») Máj 19, 2018 /
 
Nem, már néztem rajzot a rádióról. Nem az IC adatlapja szerint van egészen. Csatoltam. A test értelemszerűen a test. A tranzisztorok, amiket a képen írtam, nem tudom sima furatszereltek-e.
(#) HamarDavid hozzászólása Máj 20, 2018 /
 
Sziasztok. Szükségem lenne egy kis segítségre. Lenne egy jvc kd-x241-es fejegységem. Az lenne a gondom, hogy egyszercsak nem talál fm rádióadót. Nagyobb városban tudtam fogni 1 adót, azt is sistergősen. Tudnátok ötletet vagy tanácsot adni mi lehet a gond? Köszönöm előre is a segítséget.
(#) sancy0727 válasza Tomi111 hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Inkább mutatom
(#) sancy0727 válasza Tomi111 hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Smd-k nem?
(#) sancy0727 hozzászólása Máj 20, 2018 /
 
Közben pontosítanék és elnézést is kérnék egyben!
Philips CCR 600 a rádió ( nem tudom miért mást írtam)
(#) mraulajos válasza sancy0727 hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Köszi hogy válaszoltál, de akkor az egy soklábú azt a célt szolgálja, mint a másik kettő együttesen.?
(#) sancy0727 válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
igen valószínű. (de az csak az én véleményem erre ne támaszkodj)
(#) sancy0727 válasza sancy0727 hozzászólására (») Máj 20, 2018 /
 
Szerintem gyári rádióhoz van a csatlakozó vagy újfajta rádiókhoz nem tudom... lehet egy új szabvány ...
(#) Tomi111 válasza sancy0727 hozzászólására (») Máj 21, 2018 /
 
Tettem fel új képet a rádió service manualjából, bár a panelrajz elég rossz. Igen, smd a két tranyó.

Névtelen.jpg
    
(#) Tomi111 válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 21, 2018 /
 
Az nem a másik kettő helyett van. Abban az plusz funkciók vannak, CAN-Bus kommunikáció, kormánytávvezérlő, külön kijelző(műszerfalon) vezérlése, ha a rádión nincs kijelző, kimenet erősítőnek, bemenet CD-tárból, stb. Általában csak a gyári rádiónak jó, az utólag beszerelten nincs helye.
(#) zolika60 válasza HamarDavid hozzászólására (») Máj 21, 2018 /
 
Ha régebben talált, akkor tán az antenna rendetlenkedik. Nem tudom erősítős-e, De próbaképp vedd ki a helyéről a rádiót és akár egy darab drótot dugj az antenna csatlakozóba és úgy nézd meg jön-e valami.
(#) sancy0727 válasza Tomi111 hozzászólására (») Máj 24, 2018 /
 
Háth... biztos hogy én vagyok aki nem ért hozzá de nekem nem úgy van ahogy a service manualba :S
Következő: »»   160 / 207
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem