Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   203 / 647
(#) bbb hozzászólása Máj 26, 2018 /
 
Dunakesziről (esetleg Óbudáról) elvihető két Panasonic VHS videomagnó, mindkettő mechanika nélkül (kellett az alkatrész). Merthogy a legutóbb is csak a vita volt belőle, hogy sorsoltam, ezért marad az aki kapja marja fajta elvitel - s csak személyesen.

Az egyik egy NV-SD300, a másik egy NV-SD450.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2018
(#) pucuka válasza OFK hozzászólására (») Máj 26, 2018 / 1
 
Viszont vidáman beírhatod az apróhirdetések közé (Keresek), ahogy más is teszi.
(#) sevenhill válasza vargham hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Helló Vargham! Küldtem P.Ü-t.
(#) szikorapéter válasza lazsi hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Sziasztok. Ide írnék segítségért. Lazsival beszéltünk hogy hogy és mikor legyen akkor az átvétel de se telefonszám semmi hogy el tudjam érni, azt sem tudom pontosan hova menjek Pesten ami azért nem kis szó főleg hogy vidékről utazok fel. Valaki esetleg tudna adni egy címet vagy valamit? Egy mobilszám volna a legjobb. Persze privátba ne itt a fórumon csak itt kérném a segítségeteket.
(#) Triger válasza szikorapéter hozzászólására (») Máj 27, 2018 / 1
 
Szia. Magánvéleményem: szerintem várd meg, amíg jelentkezik. Én sem örülnék, ha mások küldözgetnék a telefonszámom. Nincs benne semmi rossz, csak azért mégse.
(#) szikorapéter válasza Triger hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Az okés de 9:30-kor indulnék Pestre de ha nem ír akkor felesleges. Viszont mivel nem saját kocsival megyek ismerőssel gurulok fel így nem nagyon tudok várni vagy megyek vagy nem.
(#) attika válasza bbb hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Szia.
A két videó erdekelne.
A többit privátban.
(#) Kari55 válasza szikorapéter hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Az adatlapján küldhetsz neki üzenetet. Az nem jó?
(#) szikorapéter válasza Kari55 hozzászólására (») Máj 27, 2018 /
 
Már küldtem de pár napja nem volt fent. Már mindegy lecsúsztam a mostani utat majd akkor másik hétvégén felugrok Pestre.
(#) lazsi válasza szikorapéter hozzászólására (») Máj 28, 2018 /
 
Bocs, a hétvégén nem neteztem...
Egy korábbi beírásodban 06.12-t írtál, hogy akkor jössz fel, az meg még 2 hét...
Egyébként írtam, hogy munkaidőn kívül esetleg megoldható, de ez azt jelenti, hogy előre tudnom kell, mert akkor a munkahelyről előtte haza kell vinnem mindent... Ez nem gond, de pénteken 2-ig voltam és (mint utólag láttam) este írtál üzenetet, hogy jönnél.
A többit magánban...
(#) szikorapéter válasza lazsi hozzászólására (») Máj 28, 2018 /
 
Semmi akkor marad az eredeti időpont környéke.
(#) bitmixer hozzászólása Máj 28, 2018 /
 
Üzemképes Daewoo 14Q1T SuperVison kistévé elvihető 17. ker.-ből; távirányítóval, kézikönyvvel.
(#) teglascs válasza bitmixer hozzászólására (») Máj 28, 2018 /
 
Vinném, köszi.
(#) bitmixer válasza teglascs hozzászólására (») Máj 28, 2018 /
 
De fürge vagy! Csörrents meg, egyeztessünk időpontot!
(#) Kovabe hozzászólása Máj 28, 2018 / 1
 
Kedves Mindeki

A mellékelt hozzászolásomból a vízforgató és az infrák elkeltek.
Korábbi hozzászólásom
(#) nedudgi válasza Kovabe hozzászólására (») Máj 28, 2018 /
 
Köszönöm!
(#) Frankye válasza bosa55 hozzászólására (») Máj 31, 2018 / 1
 
"A fórum a Hobbielektronika.hu oldal közösségi színtere, melyen a felhasználók kérdéseket tehetnek fel, illetve kérdéseket válaszolhatnak meg. A fórumunk kiemelkedő színvonalú mind a szakmai fórumok, mind pedig más fórumok között, mert moderátoraink odafigyelnek a hozzászólások nyelvtani helyességére is.
Minden felhasználónkat arra kérünk fogadja el, hogy a Hobbielektronika.hu fórumán - más fórum oldalaktól eltérő módon - a magyar nyelvünkkel szembeni tisztelet jegyében magyarul, helyes mondatokkal és az interneten terjedő "MSN és facebook szleng" nélkül kommunikálunk, és ezt minden esetben elvárjuk és megköveteljük. Moderátornak joga van és az oldal fenntartói egyben kérik is a moderátorokat, hogy jelezzék a hibát és követeljék meg magyar anyanyelvünk helyes használatát.
Okunk nem titok: A magyar nyelv nehéz és szép, a műszaki és mérnöki nyelv pedig pontosságot és érthetőséget követel. Amennyiben a szakmai információ nem jut el mindenkihez, annak nem megfelelő nyelvi formája miatt, úgy az információ hasznavehetetlen."
(Részlet a használati feltételekből.)
Az oldal felső, sárga hátterű része azért van, hogy elolvassák, nem díszítő elem! Nyilvánosan címet, telefonszámot NEM írunk ki!
(#) Szikravadasz hozzászólása Máj 31, 2018 /
 
Ingyen elvihető Sződről.
1. rész:

- Philips DSD664 parabola tükör, bontatlan
- AT számítógép ház (táp, kisfloppy, 48x CD-ROM, burkolat megvan)
- AT sz.gép (Acorp 5ALI61; S3 Trio 64UV+, CD-ROM, floppy; RAM és HDD nélkül)

folyt köv...
A hozzászólás módosítva: Máj 31, 2018
(#) Szikravadasz hozzászólása Máj 31, 2018 /
 
Ingyen elvihető Sződről.
2. rész:

- ATX sz.gép (MSI K7T266-Pro2-U, CD-író/DVD, kisfloppy; RAM és HDD nélkül)
- AT sz.gép (ASUS TX97-E, Sony CD-ROM, kisfloppy; RAM és HDD nélkül)

Az előző hozzászólás első gépéhez a nagyfloppy is tartozék.

Postázást nem vállalok, de a környéken (Dunakeszi - Vác térsége) lehetséges a szállítás.
A hozzászólás módosítva: Máj 31, 2018
(#) zolika60 válasza Szikravadasz hozzászólására (») Máj 31, 2018 /
 
A tükör érdekelne. Szombaton pont Vácra megyek onnan már csak egy ugrás.
(#) Szikravadasz válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 31, 2018 /
 
Tiéd. Szombaton kb. dél utántól jó.
(#) TreasureHunter válasza Szikravadasz hozzászólására (») Máj 31, 2018 /
 
Szia, a procikat gyűjtöm, azokat kimentenéd nekem belőlük?
(#) Szikravadasz válasza TreasureHunter hozzászólására (») Máj 31, 2018 /
 
Szia!
Várjunk egy kicsit vele. Ha nem kellenek senkinek egyben vagy proci nélkül is elviszi, akinek kell, akkor persze.
(#) kissattila88 válasza Szikravadasz hozzászólására (») Máj 31, 2018 /
 
Helló én a táp egységeket vinném el ha szétbontod a gépet.
(#) baloghvl hozzászólása Máj 31, 2018 /
 
Sziasztok!

Vácról elvihetőek az alábbi dolgok:

-ABIT BD7II + Celeron 2,2Ghz + Hűtés
-ASUS M2R-FVM/VP/S + AMD CPU (nem működik)
-Abit KG7 + AMD Athlon 1100MHz + Hűtés
-EP8KRAI + AMD Athlon 1250MHz + Hűtés
-AsRock K7VT4A Pro alaplap.

A komplett "félkonfigok" működnek azt az egy ASUS-t kivéve. Elem egyik alaplapban sincs!
Személyes átvétel, ha valaki olyan jelentkezik, aki tud nekem segíteni IP kamera távoli elérésének a beállításában azt soron kívül előreveszem.
(#) Szikravadasz válasza kissattila88 hozzászólására (») Máj 31, 2018 / 1
 
Szia! OK, jegyeztem.
(#) zolika60 válasza Szikravadasz hozzászólására (») Máj 31, 2018 /
 
Köszönöm. Írtam privátban.
(#) Skori válasza baloghvl hozzászólására (») Máj 31, 2018 / 2
 
Nekem nem kellenek a PC-k, de az IP kamera elérés beállításában esetleg tudok segíteni (távolról).
(#) mats válasza Szikravadasz hozzászólására (») Jún 1, 2018 /
 
Szia!
Elvinném a nagyfloppys számítógép házat.
(A tápegységről lemondok kissattila88 javára.)
(#) otvenkilenc hozzászólása Jún 1, 2018 /
 
Egy A4-s és egy A3-s fénymásoló elvihető. Keddig. Ha nem viszi el senki akkor MÉH telep. Sorsolok.. Vagy találós kérdések..
Következő: »»   203 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem