Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   62 / 71
(#) molnarp válasza cupika97 hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Regisztrált a program?
(#) cupika97 válasza molnarp hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Most nemtudom, de talán nem. Azt írja not responding. Ha hazaérek megpróbálom ezzel a programmal. Ez regisztrált?
(#) Csiki válasza molnarp hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Köszönöm
(#) cupika97 válasza molnarp hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Feltelepítem a Vag-com 409.1-et, megy az aktiválás. Megnyitom a programot, aboutban azt írja hogy registered. Rámegyek valamelyik diagnosztikara, egybol eltunik a konyvtárból a 3 file, és utána már nem registered.
(#) roka válasza cupika97 hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Talán azért mert nincs benne!
(#) Csiki válasza cupika97 hozzászólására (») Jún 7, 2018 /
 
Ugyan ezt csinálja nekem is. Lehet hogy a kábel tartalmaz egy széria számot amit elfogad, vagy hiányol a szoftver?
(#) molnarp válasza Csiki hozzászólására (») Jún 8, 2018 /
 
Ott az eeprom fájl az mproghoz akkor próbáld ki azzal
(#) cupika97 válasza roka hozzászólására (») Jún 8, 2018 /
 
Akkor ezekszerint nemtudom beállitani hogy felhúzza az ablakokat távirányítóval ? Hogy lehet megtudni benne vane?
(#) Csori23 hozzászólása Jún 8, 2018 /
 
Sziasztok. Hasonló gondokkal kűzdök, ahogy cupika97. Seat Toledo 1.9tdi,2003év.
Elemcsere volt a kulcsban. A központi zár működik távezérléssel, de az ablakokat elfelejtette.
Találtam egy VDS-PRO nevezetű megoldást ráVDS-PRO, de nincs hozzá kábelem. Gondolom ide rs232 com portos kell. Nekem meg vag kom kkl van és 409.1 progi, amivel nem lehet a központi elektronikába belépni sajna. Csak korlátozott tudású, sajna..
Esetleg VCDS progival is megoldható a komfortegység kódolása?
(#) cupika97 válasza Csori23 hozzászólására (») Jún 8, 2018 /
 
Ha bedugod az usb kábelt a gépbe, ezkozkezeloben megnézed hanyas port-on van, és azt adod meg a vds-pro proginak. Így próbáltad?

szerk: Jaj hogy ez dos-os alapú... nem windows-on megy.
A hozzászólás módosítva: Jún 8, 2018
(#) Csori23 válasza cupika97 hozzászólására (») Jún 8, 2018 /
 
Igen. Ez dos alapú, és com portot igényel, azaz rs232-t. Olyan kábelom pedig nincs (még).. Az USB/rs232 átalakító pedig nem játszik, mert azzal nem látja.
ilyen kellene aszem hozzá:obd rs232
A hozzászólás módosítva: Jún 8, 2018
(#) Peti94 hozzászólása Jún 20, 2018 /
 
Sziasztok segítség kellene. Nem rég vettem egy vcds-t az ebayről. Adtak hozzá cd-t feltelepítettem és össze akarom csatlakoztatni az autóval és hibát ír ki. Tegnap olvasgadtam és nekem az a licens status nem ajtív okozhatja ez a bajt? Illetve menthető a dolog vagy kuka? Valaki tudna segíteni meg köszöném
(#) molnarp válasza Peti94 hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
Akkor ezek szerint a navosok még nem szálltak rá a nem eredeti diagcuccokra, pedig nemrég azt mondták.
(#) wolfcsaba hozzászólása Jún 20, 2018 /
 
Sziasztok! Nekem is van egy VAG171 feliratú csodám, magában USB-re kötve szép, örül, mondja, hogy nincs a kocsira dugva, ha meg rádugom, ugyanezt írja ki, mint kettővel feljebb, csak 17.1.3 verzióval. Így vettem. Írtam locherat-nak, de nem járt itt egy ideje. A régi 409.11 másik kábellel megy a diag csatlakozó. Tud valaki segíteni?
(#) Balabmw válasza cupika97 hozzászólására (») Júl 5, 2018 /
 
Az oka az,hogy a te autódban nem a 9-es címen van,amit keresel.
(#) alberton hozzászólása Júl 6, 2018 /
 
Sziasztok!
VCDS HGJ 17.8 programhoz hol szerezhető be interfész kábel?
1.96 fw verzió kellene.
(#) Donalehandro válasza alberton hozzászólására (») Aug 15, 2018 /
 
Ha programhoz keresel kábelt, akkor szerintem ne nagyon dugd autóra, mert nem értesz hozzá.
Ha clone kábelt keresel, ahhoz adják a programot, amit csak azzal a progival tudsz használni.
Ebay kb 10-20 dollár között van az ára.
(#) Dago84 hozzászólása Aug 16, 2018 /
 
Sziasztok!
vagkkl+fiatecuscan kábel windows7 32bites gépre téve. Csatlakozott meg is jelent az eszközkezelőben FT232R UART! Fiatecuscan programon próbálva nincsen csatlakoztatva interface. Ilyenkor milyen hiba lehet? Ez a kábel működne elméletileg (Focomo/Ficom programmal) K-vonalon?
(#) Donalehandro válasza Dago84 hozzászólására (») Aug 17, 2018 /
 
Szia.
Ez Vag-Com kábel topic, nem biztos, hogy kapsz választ.
(#) roka válasza Dago84 hozzászólására (») Aug 17, 2018 /
 
A vag-com forumon is érdeklődtél ugy tudom emlékszem.
Annyi különbséggel ,hogy ott szegényesebb volt a kérdésed
(#) Dago84 válasza roka hozzászólására (») Aug 17, 2018 /
 
Neked meg szegényesebb a válaszod.
(#) roka válasza Dago84 hozzászólására (») Aug 17, 2018 /
 
Ne haragudj , de amilyen a kérdés olyan a válasz is . Az EcuScan -ban be van külön állitva a megfelelő port és le is van tesztelve ill. mentve.
Ha jol emlékszem kapcsolos a kábeled, igy a megfelelő "k" állásban van a dip kapcsolo?
Nagyon jo a progi amugy csak gyakorlatot igényel a használata.
Nem ördöngősség amugy.
Kérdezz érthetően és hidd el kapsz segitséget.
Ha minden nap hasonlokat tapasztalsz , kérdeznek akkor belefásulsz a faggatodzásba és ha visszakérdezel akkor Te vagy a lökött .
Ezért volt a tapaszt6alt reagálásom.
(#) Lezli46 hozzászólása Szept 1, 2018 /
 
Audi.A5.3.0.Tdi-Cr. 2008. B8-as DPF regenerálás probléma VCDS-el.
Sziasztok!

Félő hogy elvérzünk a statikus regenerálásl elinditása közben..,AutoCommal se megy., Vcds-el se megy..,noha az előirt szükséges feltételek együttes jelenléte megvan..,esetleg kivéve-függőbe téve a "kalkulált és élő korommennyiséget" megfelelő értékét gramban., mert ebben bizonytalanok vagyunk.., RossTech erre az autóra vonatkozó itinerjét használva a regenerálás elinditására : A sima mérőblokk és a Codolás II ablak állandóan passziv., igy ez a módszer nem használható nyilvánvalólag..,
Vajon azért passziv ez a két ablak ,mert a vcds -ünk kinai klon., vagy valamit mi bénázunk???
A korommennyiség és max teitődésértékre sem találtam egyértelmű határértéket..,tudná valaki a mellékletekben mutatottt két kommennyiséget "szakérteni"???
Lehet hogy ez már olyan határérték hogy DPF-et mindenképp cserélni vagy felujitattni kell? és ezért nem indul el regenerálás?

köszönöm a válaszokat!
(#) Smoke hozzászólása Szept 4, 2018 /
 
Sziasztok,



Gy-M-S. megyében vagy közelében tudtok olyan embert aki kábel javítással foglalkozik(szakadás,frissítés)?
(#) roka válasza Lezli46 hozzászólására (») Szept 6, 2018 /
 
A csatolt PDF állományban ott a magyarázat.
(#) T1984 hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
Sziasztok!

Vcds 157 magyar verziós telepítője van valakinek? Ha igen megtenné hogy megosztja?
Ezer köszönet előre is!
(#) sanaxx válasza T1984 hozzászólására (») Okt 14, 2018 /
 
Kaptál már, vagy még aktuális.
(#) T1984 válasza sanaxx hozzászólására (») Okt 18, 2018 /
 
Szia!
Még aktuális! Köszönöm!
(#) cszolti hozzászólása Nov 11, 2018 /
 
Sziasztok!
Szeretnék kérni VCDS diaghoz 4B0820043J klímavezérlőhöz LBL fájlt.
Segítségeteket előre is köszönöm, további szép hétvégét mindenkinek!
üdv.
(#) david10 válasza cszolti hozzászólására (») Nov 11, 2018 /
 
Szia,
Csatoltam, az első 2001-ig van, a második 2002 utáni.
Ha nem titok, akkor miért van rá szükséged?
LL
Következő: »»   62 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem