Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   355 / 429
(#) nedudgi válasza Csupasz hozzászólására (») Nov 2, 2018 /
 
(#) Csupasz válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 2, 2018 /
 
Köszi!
(#) Sinike válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 6, 2018 /
 
Szia. Köszönöm. Bár reméltem, hOGY magyar link lesz, de manapság majdnem mindegy... Csak kicsit hosszabb a szállítási idő
De talán még lesz belőle karácsonyi ajándék...
A hozzászólás módosítva: Nov 6, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) erbe hozzászólása Nov 9, 2018 /
 
Egy kenyérpirítót kissé megpiszkáltak (kislány belekotort késsel).
Fűtőszálat sikerült megtoldani, egy PNP tranzisztort cserélni kellett, de amíg ezt el nem végeztem, nem lehetett kideríteni, hogy az időzítő IC is kimúlt. A0201F. Hasonló panelen, mint az alábbi, de máskülönben mindenben tökéletesen megegyezik a másik link Hall érzékelőjével. Lehet-e kapni valahol. Na nem 10 db számra, mert talán az életben soha nem kell még egy. Lehet, hogy valamelyik kínai hirdető ugyanezt adná, de az Alibaba vagy Aliexpress egyes hirdetői csak az IC jelét írják, a funkciót kevesen.
Kenyérpirító
Hall érzékelő
(#) pjg válasza erbe hozzászólására (») Nov 9, 2018 /
 
Ezt is említik: PT8A2511
(#) erbe válasza erbe hozzászólására (») Nov 9, 2018 /
 
Közben már több rajzot, fényképet, még .pdf-et is találtam. Volt, ahol már 5 db-ot is lehetett volna venni, mire alaposabban rákerestem a kínált alkatrészre, kiderült, az is Hall... Én is megtaláltam ezt a PT8A2511-et. Potom 7 Euro 10 db. +szállítás. Ennyiért már új kenyérpirítót is vehetnek.
(#) pjg válasza erbe hozzászólására (») Nov 9, 2018 /
 
Idézet:
„Ennyiért már új kenyérpirítót is vehetnek.”

Akkor mi a probléma?
(#) erbe válasza pjg hozzászólására (») Nov 12, 2018 /
 
Rokon.
(#) pjg válasza erbe hozzászólására (») Nov 12, 2018 /
 
Idézet:
„Potom 7 Euro 10 db. +szállítás. Ennyiért már új kenyérpirítót is vehetnek.”

És? Nem telik 2-3 ezer Ft?
Mond, hogy ennyi a javítás és vegyél nekik egy újat.

Pl.: 3000 körül.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Nov 15, 2018 /
 
Sziasztok,

La-50 es pákámhoz keresek 0,8-as hegyet, de sehol se találok hazai forrást.
Itt lenne de már régóta "jelenleg nem rendelhető! ".
Bármi más is megfelelne ami a képen látható méretekkel rendelkezik és 0,8-1,0 a hegy mérete.
(#) bbb válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Szia!

A Fahrenheit pákahegyek között is nézz szét szerintem. A 22080-as hegye valamivel hosszabb, de az átmérője majdnem stimmel (5,7mm-nek mértem). Cserébe viszont ezeket lehet kapni még a tescoban is gombokért.
(#) lelkes amatőr válasza bbb hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Kösz a tippet, látok köztük hasonlót, majd viszem a pákát és belepróbálom a boltban.
(#) erbe válasza pjg hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Honnan tudtad, hogy pontosan ez a javítandó példány?
(#) attila1 hozzászólása Nov 16, 2018 /
 
Sziasztok!
Bontott akkupakból ( 18650-es cellák) vennék ki 3 db-ot,össze vezetékelem,a forrasztás miatt nem lesz semmi baja a celláknak? Morzsaporszívóban 3 db van össze kötve,és vége lett valamelyiknek.
(#) Ge Lee válasza attila1 hozzászólására (») Nov 16, 2018 / 1
 
Semmi baja nem lesz, de a taknyolást kerülni kell, gyors és precíz forrasztásra van szükség, ami kb. 1-1,5 másodperc.
(#) Ge Lee válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Nov 16, 2018 /
 
Az ránézésre is nagyon a régebbi fajta solomon hegyre hajaz, ahhoz van 0,8-as, és néhány száz forintos tétel.

hegyek.JPG
    
(#) attila1 válasza Ge Lee hozzászólására (») Nov 16, 2018 /
 
Rendben,köszönöm!!!
(#) lelkes amatőr válasza Ge Lee hozzászólására (») Nov 17, 2018 /
 
Ez a régi Solomon tényleg nagyon hasonló. Megpróbálok olyat felhajtani valahol a héten.
(#) pjg válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Nov 17, 2018 1 /
 
A Solomon nem jó a kattogósba. Nincs rajta az a hőfok érzékelő pogácsa.
(#) lelkes amatőr válasza pjg hozzászólására (») Nov 17, 2018 /
 
Az LS-50-esem nem kattogós, digitális hőfok szabályozású.
(#) pjg válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Nov 17, 2018 /
 
Ja, vagy úgy. Figyelmetlen voltam. Bocsi.
(#) rockersrac hozzászólása Nov 21, 2018 /
 
Sziasztok! Bp-n hol kapok vajon lm2575 soic tokozásban? A d2pak nem jó,mert túl vastag a tokozása, és nem fér el a dobozban.
(#) Csupasz hozzászólása Nov 21, 2018 /
 
Sziasztok! Van egy néhány darabból álló retro rádio (tuner) gyűjteményem. A lakás átalakítása miatt Betonkoszorú, (vasalva) sajnos elment a többség érzékenysége, ezért antennaerősítőt kellene használnom. Azok viszont 75 ohmosak, a rádióknak pedig csak 300 ohmos szimmetrikus csatlakozása van. Hol kapnék olyan átalakítót, amivel ezt meg tudom oldani?
Köszönöm a segítséget.
(#) pucuka válasza Csupasz hozzászólására (») Nov 21, 2018 /
 
Érzékenység nem ment el, csak a térerő csökkent le. Nem biztos, hogy kell erősítő, de külső antenna biztos.
Az általános antennák topikban szó volt róla, ott említettek egy címet, ahol lehet balunt kapni.
(#) bbb válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 22, 2018 /
 
Első körben a ChipCAD-et kérdezd meg, microchip cuccokban ők jó árat szoktak mondani és mindenük van.
(#) zolika60 válasza Csupasz hozzászólására (») Nov 22, 2018 /
 
Kérdezd meg a kollégát, nem ad-e egyet. Holnap pakolászok a garázsban és ha a kezem ügyébe akad egy a régmúltból nem felejtek el szólni.
(#) Csupasz válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 22, 2018 /
 
Köszönöm!
(#) rockersrac válasza bbb hozzászólására (») Nov 22, 2018 /
 
Honlapon néztem, sajna az összes lm2575-ből 0db elérhető készlet van... :/
(#) bbb válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Ezért mondtam, hogy kérdezd meg. Igény esetén be szokták rendelni a dolgokat.
(#) Frankye válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Regisztrálj be Náluk, és rendeld meg a szükséges mennyiséget. Beszerzik, és értesítenek, ha megjött. Utána a Lurdy háznál átvehető (ha jól tudom, Neked nem is volna nagyon messze). Megúszod a postaköltséget, és időben is hamarabb megkapod. Akár egy darabot is beszereznek, ha annyit rendelsz meg. Amúgy sok érdekes dolgot lehet még kapni Náluk.
Következő: »»   355 / 429
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem