Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kamerás megfigyelőrendszer
 
Témaindító: zozz12, idő: Okt 24, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   43 / 70
(#) Remci válasza jethro hozzászólására (») Jan 8, 2019 /
 
Indídsd el vinyó nélkül, ha úgy elindul akkor vinyó csere.
(#) jethro válasza Remci hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Hát ez sajnos nem megy tovább.
(#) Remci válasza jethro hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Külső,vagy belső tápos? Esetleg még azt kellene megmérni,hogy a feszültségek megvannak-e.
(#) voodoo hozzászólása Jan 13, 2019 /
 
Sziasztok !

HikVison aka. HiWatch termékekkel kapcsolatosan kérdeznék szakiktól. Nem tudom beállítani a menüjében a távoli megfigyelést, csak helyi hálózaton.

Milyen IP meg dns beállításon szükségek?
Köszönöm.
(#) Kovabe válasza voodoo hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Szia

Nem kell az IP-vel vacakolni, itt a leírása:Bővebben: Link
(#) jethro válasza Remci hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Külső 12v 2A,de a TV megy róla.
(#) voodoo válasza Kovabe hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Szia! Nekem azt írja az eszköz hozzáadásnál, bármit csinálok regisztráltam a Hik-connecten be is tudok lépni, látom, hogy az eszköz aktív, hozzá is tudom adni az accountomhoz, de Offline. Ezt a képet látom. Ha pedig rámegyek, hogy beírjam a serial számot, eszköz leválasztása, admin és jelszó= akkor azt írja ki, hogy az eszközt már másik fiók hozzáadta. Vadi új. Létezhet, hogy egy kis kínai brahiból bergesztrálta, és nem tudom az én accoutomhoz hozzá adni? Mert a hicconnectes jelszó és a DVR jelszó is ugyan az (direkt) hogy ne legyen keveredés. De ha le akarom választani, hogy hozzá csatoljam magamhoz (néztem már youtubeon is tutorial videókat) és ott másnak sikerül) akkor ezt a hibakódot dobja ki. Mi tévő legyek? Már csináltam factory defaultot is.
(#) Kovabe válasza voodoo hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Milyen a net szolgáltatód, milyen a routered és milyen az adatsebességed kifelé?
(#) Kovabe válasza voodoo hozzászólására (») Jan 16, 2019 /
 
Elvileg jónak kellene lennie. Esetleg az eladót érdemes lenne felhívni hogy ilyen problémád van, hátha tud segíteni. Már régen telepítettem és emlékszem hogy van valami furfang de nem jut eszembe.
(#) voodoo válasza Kovabe hozzászólására (») Jan 16, 2019 /
 
Rendben, hívatam Őket. Azt mondták, hogy vigyem be egy napra-két napra és helyre állítják. Valószínűnek tartják (pontosan nem tudják megmondani) de lehet elállítottam valami accountot. Bár nem tudom ez hogy sikerült...
Köszi a választ.
(#) voodoo hozzászólása Jan 21, 2019 /
 
Sziasztok!

Hátha netán ma valaki: ezt írja ki. Vadi új.
Mit csináljak? Helyi hálózaton belül látom az eszközt, aktív, de nem tudom regisztrálni , hogy távolról mobilos appon fusson. Már kivagyok teljesen.
(#) voodoo válasza voodoo hozzászólására (») Jan 26, 2019 / 3
 
Közbe azóta csak sikerült rájönnöm. Youtubeon találtam egy videót ahol egy indiai srác elmagyarázza: írni kell az indiai supportnak, és Ők leszedik a szerverről. Kipróbáltam. Este 11 kor írtam, reggel 7 kor már jött az email, hogy sikeresen leválasztották a szerverről, most már hozzá adhatom a saját fiókomhoz. Ha netán valaki ugyan ezzel a problémával kínlódik írjon gmailen a
support@pramahikvision.com emailcímre. Semmi többet csak a készülék alján lévő QR kódos matricát fényképpel csatolva, szöveghez:
név,
telefonszám,
ország,
város,
végfelhasználó (end usert)
company név maradjon üres.

Tárgyhoz: unbound my device

Visszaigazoló emailben válaszolni fognak, hogy:

Idézet:
„Dear sir/Madam,
Your device has been unbounded successfully from the Cloud Account,
Kindly create the new account and add the device.”


Innentől kezdve, már simán ment az ügy. Az eszköz csatlakoztatható a mobilos apphoz (saját regisztrációval persze)

Tehát a Hikvision és a Hikvision HiWatch series készülékek leválaszthatósága, és új felhasználó hozzáadása, (például lakáscsere, vagy vásárlás, esetleg elfelejtett account) csak így oldható meg.
(#) Tankcsapda válasza jethro hozzászólására (») Jan 27, 2019 /
 
Szia!
Próbáld meg egy új tápegységgel elindítani, ha ugyanez a helyzet, akkor a HDD csatlakozóit húzd le és úgy próbáld elindítani.
(#) dc001 hozzászólása Jan 29, 2019 /
 
Sziasztok!

A HikVision iVMS-ben hogyan tudnám átnevezni a kamerákat magán az NVR-en? Eddig csak a group tab-on sikerült, de az csak lokális sem a mobilos klienseket sem a kamera listákat nem érinti. Úgy kellene átneveznem, hogy minden kapcsolódó telefonon/tableten a beállított névvel jelenjen meg 'Camera 1' helyett.

Segítségeteket előre is köszönöm.
(#) Andralin hozzászólása Jan 30, 2019 /
 
Sziasztok!

Volt egy elég komoly tudású D-Link kamerám, ami sajnos tönkrement 7 év használat után.
Abban kérnék segítséget, hogy segítsetek olyan modellt találni helyette, ami tudja a számomra fontos dolgokat.

Egy D-Link DSC-2230-at használtam eddig, de most bemondta az unalmast.
Olyan kamerát keresek, ami tudja legalább az alábbi dolgokat:
- Wifi csatlakozás
- Online megfigyelés RTSP-vel
- Esemény/event kiváltása esetén beállítható legyen, hogy FTP-n tölse fel az éppen rögzitett videót a megadott szerverre
- Legyen neki digital input/DI contact bemenete, ez is kiválthasson event-et. Ezt mindenképp fontos lenne, hogy tudja.

A DSC-2230-ast úgy használtam, hogy a riasztó központból kapott egy kontaktot behatolás esetén és akkor meghatározott ideig töltötte fel az élő videót egy távoli FTP szerverre.
Sajnos ezt a modellt már rég nem gyártják. Átböngésztem a D-Link jelenlegi kamera termékpalettáját, de már nem találtam olyat, aminek lenne DI contact bemenete.

Tudnátok tippeket adni más gyártóktól olyan wifis kamerákra, amelyek tudják a fentebb felsorolt követelményeket? Előre is hálásan köszönöm a segítséget!
A hozzászólás módosítva: Jan 30, 2019
(#) voodoo válasza dc001 hozzászólására (») Jan 30, 2019 /
 
Szia!

Én a böngészős verziót tudnám javasolni. Főmenünél katt a "Beállítások" > Bal oldalt "Kép" , Jobbra fennt-középen "OSD beállítások"

Vagy az IVMS ben > "Eszköz menedzsment" > Lesz beloldalt fent két fül "Szerver", és "Csoport" a szerverre katt, lesz a menüjében olyan gomb hogy "Távoli konfiguráció". A könyvtárnál nyisd ki a +jel mellett a "Kép" alkönyvtárat, majd a "Képmegjelenítés". Onnantól már menni fog.
(#) dc001 válasza voodoo hozzászólására (») Jan 30, 2019 /
 
Szia!

Az OSD-t mindegyik kameránál át tudtam állítani. Azzal nincs bajom.

Ami nem megy a mobilos/tabletes kamera lista a bal oldalon. Kerestem egy képet a netről melyik listára gondoltam. Ezeket kellene valahol valahogy átírni. Ez főleg a vissza nézéshez volna fontos, hogy tudja az ember adott szám mögött melyik kamera van.
(#) voodoo válasza dc001 hozzászólására (») Jan 30, 2019 /
 
Igen, értem miről beszélsz. Menyj a mobilos app-ba (bár én hik-connectet használok.) Az eszközöm menünél, nekem is úgy irja ki, hogy camera 01, 02 stb, de ha rámegyek a ...-ra akkor ott van nekem olyan, hogy "Kamera csatlakoztatása" > belelépek ésJobb felső sarokban egy ceruza ikon. Ha arra rápöttyintek akkor villog a camera 01 név mellett, hogy mi legyen a kamera neve. Tehát átírható.
(#) dc001 válasza voodoo hozzászólására (») Jan 30, 2019 /
 
Köszönöm. Kipróbálom.
(#) jaker2 hozzászólása Jan 30, 2019 /
 
Üdv! Tudna valaki segíteni IP-kamerába fisotech 2MP mikrofont szerelni. Köszi! Bekötés stb.
A hozzászólás módosítva: Jan 30, 2019
(#) Andralin válasza Andralin hozzászólására (») Feb 1, 2019 /
 
Ezzel kapcsolatban senki nem tud segíteni?
(#) Andralin válasza Andralin hozzászólására (») Feb 2, 2019 /
 
Szerencsére megoldódott a probléma, kiderült, hogy mégsem romlott el a régi kamera!

A riasztó központ 5V-os tápja kezdi megadni magát 7 év működés után. Alaposabban megmértem, üresjárásban megvan az 5,00 V, ráakasztva a kamerát leesik 4,7V-ra, erre pedig a kamera eldobja a hálózatot teljesen, sem wifin, sem a LAN csatlakozón nem kommunikál többé.
Külső 5V táppal tökéletesen működik a régi kamera. Így nem kell újat keresnem helyette, csak a tápot javítom majd meg.

Nagyon örülök neki, mert azóta se találtam olyan wifis biztonsági kamerát, aminek lenne szoftverből programozható DI bemenete. Úgy néz ki, az egész világon ez az egyetlen egy ilyen típus létezett. Pedig rendkívül hasznos opció ez.
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2019
(#) Syn7h37ic válasza Andralin hozzászólására (») Feb 2, 2019 /
 
Pedig van pár. Pl. Geovision is gyártott ilyent. Csak nincs rá igény, mert az NVR ennél jóval több kimeneti-bemeneti funkciót tud ellátni, mint egy kamerán lévő.
(#) Andralin válasza Syn7h37ic hozzászólására (») Feb 2, 2019 /
 
Akkor csak nekem nem sikerült másikat találnom.

Szerintem lenne rá igény. Elég körülményes és drága megoldás lenne, ha az amúgy minden másra képes egy darab wifis kamerám mellé még plusz egy NVR-t is kellene vennem, elhelyeznem a lakásban és kábelezgetni a riasztótól csak azért, mert a kamerán nem lenne DI bemenet.
Ez így sokkal praktikusabb megoldás.
(#) mineral hozzászólása Feb 12, 2019 /
 
Sziasztok!
DVR-em képét próbálom elérhetővé tenni a helyi hálózatomon.
IP-t beállítottam. Pingre válaszol.
Böngészőbe beírva a címét és a portot feldob egy képet, hogy töltsek le egy WebOcx kiegészítőt.
Ez le is töltöttem. Telepítettem de ugyan azt a képet dobja vissza.
Letöltöttem hozzá egy klíens programot. Az szépen fel is ismeri. De nem tudom hozzá adni az eszközt
mert a beírt felhasználónév és jelszó páros nem tetszik neki. Próbáltam egy tök egyszerű ABC felhasználót létrehozni DEF jelszóval. A DVR-en betudok lépni viszont a klíens programnak ez sem tetszik. Valahol , valamit elrontok. Tudnátok nekem segíteni, hogy mit próbáljak meg vagy csináljak másképpen?
A hozzászólás módosítva: Feb 12, 2019
(#) bbb válasza mineral hozzászólására (») Feb 12, 2019 /
 
Az a webes csak Internet Explorer alól fog menni.
Esetleg előfordulhat még, hogy a felhasználónév is érzékeny a kisbetű/nagybetű dolgokra, nem csak a jelszó.
(#) Inhouse válasza mineral hozzászólására (») Feb 12, 2019 /
 
A 8670 az az RTSP port, nem? A webes meg 80...
(#) mineral válasza bbb hozzászólására (») Feb 12, 2019 /
 
IE alatt hiába írom be a portszámot. Rögtön a Bing-gel keresteti.
Próbáltam kis és nagybetűvel egyaránt. De egyikkel sem működött.
Végül egy másik klíens programmal működik. Köszi a segítséget.
(#) mineral válasza Inhouse hozzászólására (») Feb 12, 2019 /
 
Már megpróbáltam minden lehetőséget. Végül egy másik programmal működik.
A lenti beállításokkal. Köszi a segítséget.

new.png
    
(#) nedudgi válasza mineral hozzászólására (») Feb 12, 2019 / 1
 
A ”http://”-t is írd be a cím elejére.
Következő: »»   43 / 70
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem