Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   153 / 172
(#) golem hozzászólása Dec 11, 2018 /
 
Rendeltem nálatok tegnap este és a tl434 ic beszálitás alat mikkora várható igy a csomagom.
Rendelési számom H18/2883424
(#) Moderátor hozzászólása golem hozzászólására (») Dec 12, 2018
 
Esetleg az ügyfélszolgálatot kellene megkérdezni róla! (Vajon minek a lap tetején a sárga keretes rész, ha nem olvassák?!!))
(#) proli007 hozzászólása Jan 6, 2019 /
 
Hello! A MUR1560 alkatrésznél nincs letölthető adatlap, csak a fejléc.
(#) szs válasza proli007 hozzászólására (») Jan 6, 2019 /
 
Nekem lejön. Szerintem Te is belefutottál olyan rejtélybe, mint én a 12V-os LM2940-nél. Az adatlapja nekem nem jön le, csak tényleg a fejléc, de az Androidos telefonon igen...

(módosítás)
Ez jó! Így (az írásodból kimásolva) lejön, de a hestore oldalról indítva tényleg nem!
https://www.onsemi.com/pub/Collateral/MUR1520-D.PDF
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2019
(#) HESTORE válasza proli007 hozzászólására (») Jan 7, 2019 /
 
Köszönjük az észrevételt, a cikkadatlapot illetékes kollégánk javította!
(#) usane válasza erzsé hozzászólására (») Jan 7, 2019 /
 
Én viszont ma vettem át, de decemberben rendeltem és nem volt benne
(#) Topi válasza usane hozzászólására (») Jan 7, 2019 /
 
December 28-ig (azaz az év utolsó munkanapjáig) kerültek a feladott csomagokba.
De ha írsz az ügyfélszolgálatnak, akkor biztos tudnak még adni
(#) usane válasza Topi hozzászólására (») Jan 7, 2019 /
 
Köszönöm, megpróbálom. Bár az megint hogy jut el ide? Nem tudom mikor lesz a következő rendelésem, járni meg nem járok arra felé mostanában,ezért meg szerintem nem érdemes postázni az ügyfélszolgálatnak.
Nem leszek vele szegényebb, de a gyereknek biztos tetszene.
(#) rockersrac hozzászólása Jan 9, 2019 /
 
Sziasztok! Valaki rendelt már idén hestore-ból? Hétfő reggel rendeltem cuccokat, de még mindig csak a ,,jóváhagyva" felirat fogad. Elvileg a rendelés idején mindenből volt raktáron, így elvileg az sem hátráltató tényező, fizetés-átvétel a hestore-ban. Ennyire sok a rendelés, vagy valami más galiba van a rendszerben?
(#) Topi válasza rockersrac hozzászólására (») Jan 9, 2019 1 / 1
 
Folyik a rendelések feldolgozása. Kicsit sajnos valóban van a rendelések számának megugrása miatt a vártnál nagyobb várakozás, hiába dolgozott dec. 27-28 is a raktár teljes létszámmal.

Köszi a visszajelzést, hamarosan visszaáll minden a normál kerékvágásba, addig pici türelmedet kérem.
(#) rockersrac válasza Topi hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Örülök, hogy ti vagytok csúszásban, nem én toltam el valamit! Hajrá, csináljátok ahogy tudjátok, én várok türelemmel.
(#) Melphi hozzászólása Jan 9, 2019 /
 
Sziasztok!
Az itt árult potméterre azt írják hogy "22k B lineáris", Ne kövezzetek meg ha én tudom rosszul, de a B az nem logaritmikus, és A lineáris? Felülről a 2. termék.
A hozzászólás módosítva: Jan 9, 2019
(#) Bakman válasza Melphi hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Számomra ismeretlen oknál fogva az A és B jelentését felcserélték a gyártók. Régen valóban a B volt a logaritmikus, ma már lineárist jelent.
(#) Melphi válasza Bakman hozzászólására (») Jan 9, 2019 /
 
Akkor jól tudtam, de ha ez van akkor ez van. Köszönöm.
(#) 444Tibi hozzászólása Jan 28, 2019 /
 
Kb. 10 napja rendeltem, mivel semmi mozdítás, megnéztem hol jár és az alkatrészek között 1 darabnál valami kék jelzés látható, nincsen raktáron. Egy 6 forintos tétel, 1 darab kondenzátor, ezt hogyan lehet levenni a rendelésből, ha esetleg 1 hónapig nem lesz raktáron, akkor addig nem kapok meg semmit sem a csomagból.
(#) mateatek válasza 444Tibi hozzászólására (») Jan 28, 2019 / 1
 
Egy e-mailban küldjed el a vevőszolgálatnak, a rendelési szám feltüntetésével, hogy a várakozó tételeket töröljék a rendelésedből és azok nélkül küldjék. Nincsen ebben semmi különös, én is voltam már így. Ő számukra a rendelésed kötelező érvényű, és egészen biztos, hogy nem fogják elküldeni hiányosan, még akkor sem, ha az a hiányzó tétel csak 1 forint.
(#) 444Tibi válasza mateatek hozzászólására (») Jan 28, 2019 /
 
Ezt gondoltam csak a menetét nem tudtam, hogyan lehet.
Köszönöm.
(#) Remci hozzászólása Feb 2, 2019 /
 
Ennél a terméknél nem a termék adatlapja jön be.
(#) HESTORE válasza Remci hozzászólására (») Feb 5, 2019 /
 
Köszönjük az észrevételt, az cikkadatlapot illetékes kollégánk javította.
(#) golem hozzászólása Feb 15, 2019 /
 
Lenne egy érdésem?
Megvettem és meg is érkezet a mini pc PQ150P.
Az volna a kérdésem hogy honnan lehet ehez drivert letölteni.
(#) Topi válasza golem hozzászólására (») Feb 15, 2019 /
 
Ha írsz az ügyfélszolgálatnak megadva a cél operációs rendszert, akkor elküldik a sokmegás driver csomagot.
De egyébként az adott interfész saját drivere való hozzá, amit akár a Realtek, Intel, stb. oldaláról is le tudsz tölteni. Realtek RTL8111E, Realtek ALC662, Intel HD driver stb.
(#) Inhouse válasza golem hozzászólására (») Feb 15, 2019 /
 
Anélkül, hogy írnál operációs rendszert bajosan tud bárki is segíteni.
(#) golem válasza Inhouse hozzászólására (») Feb 15, 2019 /
 
win 10 64bit
(#) witi hozzászólása Feb 20, 2019 /
 
Hali!
A Ni-Mh akkuknál a szűrés nem teljes, (vagy én bénázok valamit). Ha feszültségre szűrök 8,4-9-9.6 v (műszerbe nézek akkut)
nem szűr le pár elemet.A másik dolog ITT a el van írva a feszültség 1,2v.
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2019
(#) HESTORE válasza witi hozzászólására (») Feb 27, 2019 /
 
Köszönjük az észrevételt, a cikkadatlapot és a szűrőt illetékes kollégánk javította!
(#) sonajkniz hozzászólása Márc 5, 2019 /
 
Ennél a terméknél mely adatok az igazak?
A bekeretezett mezőben lévők, vagy ami fölötte van?
(#) Topi válasza sonajkniz hozzászólására (») Márc 5, 2019 /
 
Mindkettő. Kapcsolóüzemű áramgenerátorról lévén szó, az üzemi áramszint 750mA körüli, de ha impulzus jelleggel, rövidzárlat esetén tranziens jelleggel 2.5A-t is elvisel (erre vonatkozik a max. jelzés). Ez utóbbi dinamikus paraméter egy kapcsolóüzemű áramgenerátornál.
(#) sonajkniz válasza Topi hozzászólására (») Márc 5, 2019 /
 
Bocsánat, nem részleteztem az előbb, mire gondolok.
Idézet:
„Kimeneti feszültség 12V DC
Kimeneti áram 750mA
Tápfeszültség 12V AC/DC”

Ebből az jön le, hogy ez egy 12V-os 750mA-es egyenirányító. Ha áramgenerátor, akkor a kimeneti feszültségnél kellene egy "max." jelzés.
Idézet:
„Kimeneti feszültség 12VDC
Bemeneti feszültség 230VAC
Kimeneti áram [max.] 2.5A”

Ezk az adatok pedig egy 12V 2,5A-es kapcsoló üzemű tápra utalnak.
Távol álljon tőlem minden kötekedési szándék, de szerintem nem mindkettő, hanem egyik sem.
(#) Inhouse válasza sonajkniz hozzászólására (») Márc 5, 2019 /
 
Az is gyanús, hogy mi történik, ha valaki ezt valaki ráköti a 230V-os hálózatra...
Inkább valami ilyesmi lesz az igazság, 12VDC be, a kimenet meg 750mA, max 12V környéke...
(#) Topi válasza sonajkniz hozzászólására (») Márc 5, 2019 /
 
A szememet ki nem bökte a kérdésed lényege.

Igen, a 230V az téves paraméter. A bemeneti csatlakozója is MR16-os 12V-os spotlámpa lábak, és nem GU10, hogy 230V-os legyen. Abszolút igazak a meglátásaid.

Összességében tehát:
12V-os bemenetű (MR16-os lábakkal) rendelkező 750mA-es LED áramgenerátorról van szó.
Következő: »»   153 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem