Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK terv ellenőrzése
 
Témaindító: Paso, idő: Okt 4, 2005
Lapozás: OK   188 / 199
(#) kokozo válasza devergo74 hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Én nem T elágazásokat csinálnék, hanem lábtól lábig vinném a vezetőket, így a kondik jobban érvényesülnének.
(#) devergo74 válasza kokozo hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Nem készítettem még nyák-tervet, ezért is hibázok ennyit, pl hogyan érted a lábtól-lábig, akkor is kell elágazás az ellenállástól a 2db kondiig, vagy nem ?
(#) kokozo válasza devergo74 hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Az ellenállások nem lényegesek azok csak akkor kellenek amikor kikapcsolod és ezek sütik ki a kondikat.
(#) devergo74 válasza kokozo hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Köszi a fotót, így már értem, és alkalmazom. Ezeket javítva, mehet gyártásra?
Valaki tud oldalt linkelni ahol már gyártatott nyákot? Tudom, én is találtam a neten több oldalt, de olyat szeretnék ahol már valaki gyártatott, és van tapasztalata vele.
(#) reloop válasza kokozo hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia! Az ellenállások feszültségosztók, hogy a soros elkók hasonló feszültségre töltődjenek.
(#) devergo74 hozzászólása Okt 17, 2019 /
 
Sziasztok!
Leszeretném gyártatni az elkészült nyákot, találtam is gyártót. Viszont nem tudom pontosan mit kell bejelölni az olyan kérdéseknél mint:
-Lötstop rétegek száma: 0 réteg 1 réteg 2 réteg
-Szita rétegek száma: 0 réteg 1 réteg 2 réteg
(#) kokozo válasza devergo74 hozzászólására (») Okt 18, 2019 /
 
Szia!
Lötstop az a zöld, kék, piros vagy bármilyen színű védőréteg, ha 0 akkor nem kell ha 1 akkor 1 oldalra kell ha 2 akkor 2 oldalra kell, szita meg az alkatrész kontúr, alkatrész számozás szokott lenni, és itt is a 0 kell 1 egy oldalra kell 2 2 oldalra kell.
Itt max én az alsó rétegre kérnék lötstoppot a felsőre szitát.
(#) devergo74 válasza kokozo hozzászólására (») Okt 18, 2019 /
 
Köszi az infót.
(#) devergo74 hozzászólása Okt 19, 2019 /
 
Lenne még egy kérdésem a hozzáértőkhöz a nyáktervvel kapcsolatban. Sprint layoutban készítem a panel kapcsolási rajzát, és ellenőrzéskor kiírja hogy a szita vonal túl keskeny. Ezen hogyan tudnék állítani, és mekkorának kellene hogy legyen a szitavonal?
(#) (Felhasználó 122012) válasza devergo74 hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Sprint Layoutban kapcsolási rajz? Ebben nyákot terveznek, nem kapcsolási rajzot! Vagy valamit nem tudtam eddig?
(#) devergo74 válasza (Felhasználó 122012) hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Sikerült rájönnöm hogyan kell beállítani. Tudom hogy nyákot terveznek, köszi.
(#) kokozo válasza (Felhasználó 122012) hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Fogd meg a söröm!
(#) bgsf válasza (Felhasználó 122012) hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Bővebben: Link
A cikkben van letölthető makró csomag is
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2019
(#) adapter válasza bgsf hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Le akartam tölteni de kártevőt észlel a gép. Ez valós lehet?
(#) bgsf válasza adapter hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Nem tudom mert most letöltöttem próbaképpen, nekem a linux nem szólt hozzá semmi sem, kipróbálom win 10-el addig ne töltsd le
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2019
(#) Alkotó válasza bgsf hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
A SprintLayout kapcsolási rajzok készítésére csak jelentős korlátozásokkal használható. Az elemek makrókként fefiniálhatóak, és mivel szabadon lehet vonalakat huzigálni a programmal, ezért össze is lehet kötni őket.
De ezek a kötések csak látványként jelennek meg, semmilyen egyéb "opciót" nem kapunk hozzá. Talán úgy jellemezném hogy alkalmas lehet egy látványában kapcsolási rajznak tűnő rajzolat elkészítésére, de csak mintha egy mm-papíron rajzolnánk azt (egyébként panelszerkesztőként is hasonló, de ott vannak specifikus lehetőségek, hiszen ahhoz van kitalálva).
A családnak van egyébként kimondottan kapcsolási rajz készítő programja is. Ez az.
(#) bgsf válasza Alkotó hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Van ingyenes is Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2019
(#) (Felhasználó 122012) válasza kokozo hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Idézet:
„Sprint layoutban készítem a panel kapcsolási rajzát, és ellenőrzéskor kiírja hogy a szita vonal túl keskeny.”


Szita vonal keskeny! mihez képest?
(#) (Felhasználó 122012) válasza bgsf hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
kíváncsi voltam, megnéztem a makró tartalmát. User mappa tulajdonképpen a nyáktervezéshez kell, a többi magánvéleményem szerint gagyi a kapcsolási rajz tervezéséhez.
(#) bgsf válasza (Felhasználó 122012) hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
01 mappa, de van amit küldtem Alkotónak linket. Persze az is csak rajzolóprogram, vagy 200 oldalt rajzoltam vele, hiba nélkül. Nem Tina! Csak rajz. A kérdést feltevő is csak rajzoló programot szeretett volna. Semmi egyebet, csak annyit hogy ne kockás papíron legyen, hanem dokumentálható.Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2019
(#) (Felhasználó 122012) válasza bgsf hozzászólására (») Okt 20, 2019 / 1
 
Ok, semmi gond, megértettem, ... kötözködni mindig lehet, pl. a kockás papíron, ami igazából négyzetrácsos
(#) bgsf válasza (Felhasználó 122012) hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Bővebben: Link
Csak próbáld ki. Több évet dolgoztam vele, és nagyon jó. Ja! Ingyenes!
(#) martin66789 válasza reloop hozzászólására (») Okt 28, 2019 /
 
LM1036N sztereo hangszínszabályzóhoz és egy az oldalon található mély hangszóróhoz alul áteresztő szűrőhöz kellene nekem kettős tápegységet készítenem.

Edott egy trafó, paraméterek a következők:
Input: AC 230V 50Hz
Output: 12Vx2 200mA

Az LM1036N számára stabilizálni kellene a feszültséget erre van egy L7812CV feszültségszabályozóm 12V/1,5A. A alul áteresztő szűrőnek is stabilizálni kellene a feszültséget (LM317T van már csak), és hogy tudom megoldani a kettős tápot (+ 12V, GND, -12V) 3 variációt is láttam erre. Az L7812CV-hez van valami használható rajz ?

A szűrőt teszteltem számítógép kapcsolóüzemű tápról tökéletesen működött nem volt zúgá, viszont a hangszínszabályzó kicsit zúgott róla ezért szeretnék neki hagyományos tápból külön tápegységet készíteni.
A hozzászólás módosítva: Okt 28, 2019
(#) (Felhasználó 122012) válasza martin66789 hozzászólására (») Okt 28, 2019 /
 
Ez a topic a "nyák terv ellenőrzése" címszó alatt fut! mit is kellene ellenőrizni?
(#) reloop válasza martin66789 hozzászólására (») Okt 28, 2019 /
 
Úgy gondoltam itt a NYÁK-tervedet néznék meg mielőtt legyártanád.
A tápegységedhez készítettem egy kapcsolási rajzot.
(#) martin66789 válasza reloop hozzászólására (») Okt 28, 2019 /
 
Mellékeltem a hangszínszabályozó és a szűrő kapcsolását, amit már megépítettem. A stabilizált táphoz nem tervezek nyáköt, összerakom próbanyákon.
(#) reloop válasza martin66789 hozzászólására (») Okt 28, 2019 /
 
A táp rajzán a test feliratú vezetősáv a gyakorlatban a lehető legrövidebb legyen! Ideális esetben nulla hosszúságú, azaz csak egy pont.
(#) devergo74 hozzászólása Nov 10, 2019 /
 
Sziasztok!
A GU50-erősítő nyáktervét próbálom elkészíteni. Valaki hozzáértő ránézne hogy jó e? A csövek mérete az nem 100%-osan méretarányos, de ez nem gond, mivel nem nyákba lesz ültetve a foglalat, hanem vezetékelve.
(#) kokozo válasza devergo74 hozzászólására (») Nov 10, 2019 /
 
Szia!
Ez a terv pont olyan mint a kapcsolási rajz. Azért lenne pár kérdésem.. C2 testje miért megy át a cső lábai alatt amikor ott van R5 mellett a test ami megy a c3-hoz is? Jobb oldali cső alatt mi az a gubanc? Miért nem kötötted össze a 3-ast a 6-ossal? Bemenet felett mi az a krixkrax? Csinosítsd már meg egy kicsit
Mellesleg a nyák tervnek nem kell ám olyannak lenni mint a kapcsolási rajznak.. Mutatok egy másféle elrendezést..
(#) devergo74 válasza kokozo hozzászólására (») Nov 10, 2019 /
 
Szia!
Azért teszem fel itt a kérdéseimet, mert nem csináltam még ilyet, és az itteni emberkék nálam jóval ügyesebbek e téren.
Átküldhetnéd, vagy ide feltehetnéd az általad elrendezett, javított lay-ot, hogy megtudjam nézni, mit miért, hogyan kell elrendezni.
Köszi.
Következő: »»   188 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem