Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Lehel hűtőgép fűtőpatron
 
Témaindító: tacsy69, idő: Ápr 10, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) ludus válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
Rendben akkor abban az irányban is nézelődök! Köszönöm!
(#) pucuka válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
A kompresszoros lakókocsi hűtők nagyon jók, csak iszonyat drágák.
Bővebben: Link
(#) Gafly válasza pucuka hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
Kamionos költségvetésbe beleférhet...
(#) kaqkk válasza pucuka hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
Az abszorpciósok meg szarok , maximum 10 fok különbséget produkálnak iszonyat fogyasztás mellett , lehet választani . Ha Hűtőt szeretne 12-24v ra akkor vagy olcsót vagy jót .Maximum még a kompresszoros kamion hűtőt tudnám még javasolni de az kicsi és valószínűleg szintén nem olcsó ...
(#) pucuka válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
A lakókocsimban (míg volt) kompresszoros hűtő volt, Danfoss kompresszorral. Prímán hűtött a tűző napon is, a fagyasztó részben is, míg a adszorpciósok gazdái, ventilátoroztak, mégsem volt rendes hideg a hűtőben.
(#) zolika60 válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
Ez szerintem nem így van, mert nem ehettem volna különben nyáron adszorpciós hűtőben készült fagyit. Egyébként egy 50W-os betét fűtötte azt a Lehel hűtőt. Egyébként ilyen árak mellett egy sima kompresszoros hűtőt használnék inverterrel.
(#) kaqkk válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
Az lehet hogy 50W de azt folyamatosan felveszi 24 órán keresztül ... (számoljuk ki gyorsan : 50*24 = ?) Hogy fagyit ettél belőle az a 2 literes mélyhűtőrésznek köszönhető , de az sem volt -20 fokos csak talán minusz 5 -7 , nyár közepén meg még annyi sem ...
(#) ludus válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 19, 2019 /
 
Gondoltam én is a sima hűtőre (most is az van agregátorról) csak az a baj hogy a kompresszorhoz szinuszos inverter kell és mivel induláskor igencsak nagy áramot vesz fel így nem is kicsi... Konkrétan drágább az inverter mint a hűtő...
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem