Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikában kezdők kérdései
- Ez a felület kizárólag, az elektronikában kezdők kérdéseinek van fenntartva és nem elfelejtve, hogy hobbielektronika a fórumunk!
- Ami tehát azt jelenti, hogy a nagymama bevásárlását nem itt beszéljük meg, ill. ez nem üzenőfal!
- Kerülendő az olyan kérdés, amit egy másik meglévő (több mint 17000 van), témában kellene kitárgyalni!
- És végül büntetés terhe mellett kerülendő az MSN és egyéb szleng, a magyar helyesírás mellőzése, beleértve a mondateleji nagybetűket is!
Lapozás: OK   3405 / 3940
(#) proli007 válasza mnyugger hozzászólására (») Jan 21, 2020 /
 
Hello! Oké, az egy másik helyzet. Mert én a készülék bekapcsolt állapotára gondoltam, nem a "fűtés bekapcsolja" jelzésre..
(De ezt a témát nem itt, hanem egy fűtési topikban, vagy a kapcsolási rajzot keresek topikban kellet volna feltenni.)
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2020
(#) b11gyula hozzászólása Jan 21, 2020 /
 
Sziasztok! segítséget szeretnék kérni, adott egy DB3C709-es az adatlap szerint két irányú trigger dióda, kérdésem, hogy ha mindkét irányba átenged egy mezei mérő szakadás vizsgálónál, az még attól jó, illetve hogyan tudom a hibátlanságot megállapítani. Köszönöm a segítséget. Üdv Gyula
(#) zsoltee0001 válasza kendre256 hozzászólására (») Jan 21, 2020 /
 
Pont ezen gondolkoztam, mi van ha menetkozbe irányt váltanak, de akkor így kötöm be, a betapra.
Udv
(#) granpa válasza b11gyula hozzászólására (») Jan 21, 2020 /
 
Nézd meg az adatlapját; csak 30-40 V felett engedhet át. A"mezei" műszerek ennél jóval alacsonyabb feszültséggel vizsgálnak: kuka. Vizsgálat módja fenn van a fórumon. Bocsánat, nem tudom hol, de van.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2020
(#) Ge Lee válasza b11gyula hozzászólására (») Jan 21, 2020 / 1
 
Diac-ról lévén szó: legalul.
(#) b11gyula hozzászólása Jan 21, 2020 /
 
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a adatlapon középre van egy csík festve, ezek szerint mindegy a beforrasztás íránya. köszi
(#) ferci válasza b11gyula hozzászólására (») Jan 21, 2020 /
 
Mindegy.
(#) b11gyula hozzászólása Jan 21, 2020 /
 
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Üdv Gyula
(#) kendre256 válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Jan 21, 2020 /
 
A menet közbeni irányváltást így is meg tudják csinálni, csak ebben az esetben ehhez kicsit több idő kell. Az irányváltó kapcsoló átkapcsolásával elenged a mágneskapcsoló (legalábbis úgy kell megcsinálni, hogy elengedjen), ezért az átváltás után újra meg kell nyomni a gombot az indításhoz. A motor terheléstől függő ideig még tovább forog. Ha szerencsésen jönnek össze a dolgok, mire megnyomják újra az indítógombot, talán meg is áll.
(#) mnyugger válasza proli007 hozzászólására (») Jan 21, 2020 /
 
Köszönöm szépen.
(#) szili83 hozzászólása Jan 22, 2020 /
 
1F rendszerhez kellene egy olyan kapcsolás, ami a fázis és nulla helyzetét figyeli. Ha nem megfelelő akkor nem kapcsol be.
(#) proli007 válasza mnyugger hozzászólására (») Jan 22, 2020 /
 
Hello! Közben rájöttem, hogy tulajdonképpen egy XOR kapcsolatról van szó a két jel között. Avagy ha a kettő között eltérés van, akkor "intézkedni kell". (Tehát a működési logikát egy (4db.) XOR kapuval el lehet készíteni.) Egy XOR bemenete mindig 1, ha a két bement között differencia van. Ha egyezőség van, akkor 0 a kimenete. Mag is rajzoltam..
(#) Bakman válasza szili83 hozzászólására (») Jan 22, 2020 /
 
Pontosan milyen helyzetre gondolsz? Mihez képest?
(#) jani1987 hozzászólása Jan 22, 2020 /
 
Alkalomadtán szeretném megvizsgálni a kondenzátot állapotát és ehhez ledes világítást terveztem. Csak nem tudom mekkora tápegység és egyéb alkatrész kell hozzá. Mit javasoltok?
(#) nagym6 válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 22, 2020 /
 
Milyen kondenzátor?
(#) vargham válasza szili83 hozzászólására (») Jan 23, 2020 /
 
Nem mindegy, hogy:
- Nullátmenetet kell figyelni.
- Fáziseltolodás esetén ne kapcsoljon be.
- Dugvillás csatakozásnál ne kapcsoljon be, ha fordítva lett bedugva.
(#) Gafly válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 23, 2020 /
 
LED-es világításhoz?
(#) macsaba hozzászólása Jan 23, 2020 /
 
Sziasztok!
Van egy 6006E CD RDS EON típusú autórádióm, amibe szeretnék Bluetooth és aux lejátszási lehetőséget építeni. Egy kis szöszölés után sikerült elvágni a rádióvevőből a vezérlő IC felé menő stereo hangjelet vivő sávokat, amire ráforrasztottam egy jack csatlakozót, így szépen (bár kissé halkabban mint ha a rádiót kapcsolnám vissza) szól.
Vettem egy TP-LINK HA 100 típusú bluetooth adaptert, ezt szeretném beépíteni.
Ennek a vezérléséhez terveztem egy kis áramkört relékkel (melléklet). Ha az on gombot nyomom akkor "bekapcsol" a bluetooth rendszer (a rel1 5V-os tekercsfeszültségű, 166 Ohm, a másik kettő 12V), ha az off gombot nyomom akkor rövidre zárom a tekercset, így kikapcsol. Azért szeretném a relé oldását is záró kapcsolóval megoldani mert így a fejegység CD vezérlő gombjaival tudnám kezelni a rendszert.
Ezt elmondtam az elektronikai boltosnak és azt mondta, hogy ez így működik, csak ez a megoldás az oldásra finoman szólva szakszerűtlen, mert a tekercsben indukálódó feszültség megzavarja a dolgokat (gondolom a rádiót, vagy a bluetooth-t). Én azért nem gondoltam problémásnak, mert a rádióban gondolom úgy is van csomó szűrő a 12V-os bemenet után, a bluetooth-nak meg ott a 7805. Első kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez így használható lesz-e vagy ha nem, hogyan lehetne javítani rajta? Esetleg vegyek ezek helyett egy bistabil relét?
Beraktam két darab R ellenállást, amik egy valós fülhallgatót hivatottak imitálni, mert ilyen bütyköléseknél volt már olyan problémám, hogy a telefon egyszerűen nem érzékelte, hogy csatlakoztatva lett valami, szerintem azért mert a csatlakoztatott eszköz (szintén fejegység) bemeneti impedanciája túl nagy volt neki.
A második kérdésem, hogy ezek szükségesek-e?
Köszönöm,
Csaba
(#) jani1987 válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Porcelán, fólia stb kondi.
(#) Gafly válasza macsaba hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Elsőként is, büszke lehetsz magadra, nagyon ritka az ilyen szakszerű és összeszedett kérdés a kezdők topic-ban.
- Ha még nem vetted meg az alkatrészeket, akkor szerintem a bipoláris (ámbár nem mindenütt kapható) elegánsabb.
- Az "sw" kapcsoló mire szolgálna?
- Az induktív löketek ellen, fordított irányban diódát (akár csak 1N4148) szoktunk tenni a relé tekerccsel párhuzamosan.
- A stabilizátor IC ki és bemenetére illik tenni egy-egy 100nF hidegítő kondenzátort.
- Az ellenállás nem biztos hogy kell. Tipikusan két szerepe van, egyrészt hogy az eszköz érzékelje hogy "van ott valami", vagy hogy kapcsoláskor ne "pukkanjon/potenciál kiegyenlítés". Próbáld ki.
(#) vargham válasza macsaba hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Léteznek audio kapcsoló IC-k is ilyen feladatra. Kisebb és kevesebb áramot fogyaszt, mint egy relé. Analog mux IC néven keresd.
(#) Gafly válasza vargham hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Két gombbal kapcsolható, külső alkatrész nélkül?
(#) vargham válasza Gafly hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Raknék még mellé egy nyolclábút. De igazad van, ez így elég egyszerű.
(#) proli007 válasza szili83 hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Hello! Nem válaszoltál Bakman kérdésre. Pedig nem véletlenül kérdezett rá.
Én lerajzoltam ezt hogyan lehet megoldani, de életvédelmi célú készüléket, nem biztos hogy szabad amatőr módszerekkel építeni. Egyébként a probléma megoldását csak úgy lehet elképzelni, hogy a védőföldhöz képest figyeljük a fázis és nulla állapotát. Más megoldás nem igazán lehetséges. Egyébként emlékeim szerint volt az Elektorban egy kapcsolás anno, ami a fázis és PE vezeték közötti Glimm lámpa fényét figyelte egy LDR-el. De nem gondolnám, hogy ez már elégséges, mert védővezető hiány esetén is világíthat a Glimm..
A hozzászólás módosítva: Jan 24, 2020
(#) proli007 válasza macsaba hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Hello! Szerintem semmivel nem komplikáltabb néhány alkatrészt beépíteni, mint három relét.
Ha kétáramkörös relét használsz a hangjel kapcsolására, akkor egyetlen egy relé is elégséges. Nem kell a nyomógomboknak csak kis áramot kapcsolni, nem fognak tönkremenni. És így mind két nyomógomb egyik pontja a testen van.

BT-SW.png
    
(#) Hilo hozzászólása Jan 24, 2020 /
 
Sziasztok!
Kapacitív kijelzőhöz szeretnék egy olyan eszközt, amit úgy érzékel mintha hozzá értem volna.
Azaz nem csak akkor működik, ha én is hozzá érek az eszközhöz, és mint vezető funkcionál.
pl.: Adott egy ilyen érintő képernyőm amit asztalnak használok. A cél az, hogy az eszközt lerakva akkor is folyamatos érintésként kezelje/érzékelje a kijelző, ha én már nem érek hozzá.
A kérdésem, hogy megvalósítható e ez, és ha igen, hogyan?
Köszönöm előre is!
(#) Gafly válasza Hilo hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
A szavak túlnyomó többségét ismerem/értem.
Azt hogy mit szeretnél és miért arról fogalmam sincs.
(#) Hilo válasza Gafly hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Adott egy érintő képernyő amit "asztalnak" használok. Ehhez szeretnék egy olyan "valamit", legyen a példa kedvéért egy sakkfigura.
Ha ezt lerakom a képernyőre, akkor ha megfelelő vezető anyagból van, akkor amíg fogom a figurát (hozzá érek) addig ezen keresztül érintésnek veszi a képernyő. Ha elengedem, akkor már nem.
Én egy olyan "figurát" szeretnék amit ha elengedek és ott hagyok képernyőn/asztalon akkor is folyamatosan érintésnek érzékeli a képernyő, akkor is mikor már nem érek hozzá.
(#) Gafly válasza Hilo hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Így már értelmet nyert a kérdés, köszönöm.
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
És gyanítom, hogy vezeték sem menne hozzá, mint itt: Triggering a Capacitive Touch Screen, WITHOUT FINGERS
Következő: »»   3405 / 3940
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem