Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Optikai egér
Lapozás: OK   2 / 2
(#) lelkes amatőr válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Az eszközkezelő/egér kapcsolat látszik? Lehet, hogy manuálisan kell beállítani.

egér.jpg
    
(#) FAZ1 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Máj 31, 2020 /
 
Jó ötlet.
Lehetséges, hogy ott már néztem is, ámde az szintén lehet, hogy valójában még nem.
Ebben az eszközkezelő listában persze nálam is néha felbukkanak ismeretlen eszközök, amelyekről - hála a windows-ok "magas" intelligenciájának - sohasem tudom meg, hogy éppen mi lenne az?
Mert ugyebár? Az okos Windows legalább azt kiírná, mi lenne az az ismeretlen eszköz.
De nem írja ki! Még csak utalást sem tesz rá, hogy az ember melyik perifériánál keresse.
A hozzászólás módosítva: Máj 31, 2020
(#) Joe_001 válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 31, 2020 /
 
Szia!
Ha a sárga felkiáltójel van az eszközkezelőben azt úgy tudom eltüntetni,hogy van egy driver info minden hardverben. Erre rákeresve megtalálod a gyártónál a szükségeges drivert.
Tehát az eszközkezelőben a kérdéses eszköz, részletek, A nagy ablakban találsz adatot róla. Ezt guglizd ki, kell, hogy legyen találat rá. Ilyen nálam a HP alaplap kártyaolvasója, de van még egy két ilyen gyári HP eszköz. Mivel nem gyári wifi kártyát használok ennek a konkrét driverét is ezeknek az adatoknak alapján keresem ki, egyből a legjobb gyári driverhez jutok. A W10-ben néha nincs driver rá. gyorsul a gép ha fel van minden installálva, fenn van helyesen minden driver.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem