Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elfogadnám, ha ingyen elvihető
Lapozás: OK   28 / 113
(#) janir18 válasza antikzsolt hozzászólására (») Júl 30, 2020 /
 
Hello! Akad hűtőgép kompresszor. Cegléden vagy hétvégén Nagykátán.
Jani
(#) granpa válasza antikzsolt hozzászólására (») Júl 30, 2020 /
 
B. Györökön is van 2 db.
(#) alex0 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Júl 30, 2020 /
 
Szia!

ITT van ilyen anyag, ugyan nem ingyen, de nem is drágán beszerezhető.

Alex
(#) Gafly válasza alex0 hozzászólására (») Júl 30, 2020 /
 
Nem túl puha?
(#) Karcsi59 válasza alex0 hozzászólására (») Júl 30, 2020 /
 
Köszönöm, ez tényleg jó.
(#) antikzsolt válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 31, 2020 /
 
Köszi nekem csak a motor kell.
(#) antikzsolt válasza janir18 hozzászólására (») Júl 31, 2020 /
 
Futár megoldható?
(#) janir18 válasza antikzsolt hozzászólására (») Júl 31, 2020 /
 
Hova kellene?
(#) antikzsolt válasza janir18 hozzászólására (») Aug 1, 2020 /
 
Zádor.
(#) hege88 hozzászólása Aug 1, 2020 /
 
Segítséget kérnék!

Keresek Borther BRT9010-es típusú festékkazettát. 8-as pontmátrix nyomtatóhoz (több féle is ezzel ment) való (vagy utángyártott). Kiszáradt is jó lenne, azt átfűzném. Tengerentúli webshopokban láttam 9-10 dollárért, de a postaköltség miatt már horribilis ára lenne. Itthon már nem forgalmazzák, beszéltem a Brother képviselőivel, beszállítókkal, megmosolyogtak... Esetleg ha valaki olyan helyen dolgozik, ahol használt a tonereket/festékpatronokat bontanak, és körbenézne megköszönném.
Vagy netalán valakinél van még elfekvőben a raktárban...
A hozzászólás módosítva: Aug 1, 2020
(#) pipi válasza hege88 hozzászólására (») Aug 1, 2020 /
 
Úgy 30 évvel ezelőtt a kiszáradt, illetve "kinyomtatott" festékkazettát bélyegzőpárna festékkel "újítottunk" fel. Kis ecset(vagy szivacs csipesszel két oldalról), és csavarhúzóval tekertük a tekerentyűjét Az első körben nyomtatás még kicsit tarka volt, de utána szép lett
Persze ehhez kellett a komplett darab, ha nincs kézben egy kazetta akkor ez nem megoldás
A hozzászólás módosítva: Aug 1, 2020
(#) hege88 válasza pipi hozzászólására (») Aug 2, 2020 /
 
Igen, ez a problémám, hogy még "donor" sincs...
(#) lazsi válasza hege88 hozzászólására (») Aug 3, 2020 /
 
Nekem van egy hasonló kazettám, nem tudom, jó-e neked... Bontatlan csomagolású.
Nem postáznám, tehát személyesen adnám át valamelyik hétfőn munkaidőben Lágymányoson, vagy más napokon Lakihegyen.
(#) mineral válasza lazsi hozzászólására (») Aug 3, 2020 /
 
Szia! Amennyiben Hege88-nak nem lenne jó a cartridge akkor én szívesen elfogadnám/megvenném. Van egy ilyen nyomtatóm. Csak szalag nincs hozzá.
(#) szikorapéter hozzászólása Aug 5, 2020 /
 
Sziasztok. Keresnék monokróm lehetőleg zöld monitort, hercules vagy régi 8 bites videókártyához valót.
Válaszokat előre is köszönöm.
Persze cserébe is tudok felajánlani ha valakinek valami kell.
(#) mnyugger válasza szikorapéter hozzászólására (») Aug 5, 2020 /
 
Ha tudnád hányat küldtem a bontóba....
(#) szikorapéter válasza mnyugger hozzászólására (») Aug 5, 2020 /
 
Sajnos sokan, viszont az a baj hogy a többsége vagy hibás már, vagy akinek van nem postázza (bár az alapból sem egy életbiztosítás ).
(#) jani1987 hozzászólása Aug 7, 2020 /
 
Keresek Nokia 2700 Classic mobil telefont. Az se baj ha nem működik. Az enyémnek elveszett a hátlapja.
(#) hege88 válasza lazsi hozzászólására (») Aug 10, 2020 /
 
Előre is köszönöm! Írtam PÜ-t!
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2020
(#) hNp88 hozzászólása Aug 11, 2020 /
 
Sziasztok,

Ha valakinél porosodnak régi mérőhelyi dolgok (főként régi Ganz villanyórák -- 1/3f, 2 tarifás; HF vevő, fázisjavító-vezérlő, régi fajta 2 gombos kismegszakítók stb...) és már csak útban van/kidobásra van ítélve/nincs helye, állapottól függetlenül nagyon szívesen átvenném.

Igazából mindenféle "retro" villanyszerelési anyagnak örülnék, alu tokozatoktól kezdve a fent említett mérőhelyi kellékeken át a régi szerelési anyagokig (plombahuzal, egyéb apróságok).

Ganz készülékek kiemelten vadászottak jelenleg a részemről.

Ha valakinél van fölösbe ilyen cuccos, előre is hálásan köszönöm!

(ui.: szevasz @szikorapeter )

Üdv,
Csörsz Attila
(#) Karcsi59 válasza hNp88 hozzászólására (») Aug 14, 2020 /
 
Szia! Ha összegyűjtenék egy kisebb dobozra valót, Budapesten át tudnád venni tőlem?
(#) hNp88 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Aug 14, 2020 /
 
Sziaszia, írtam üzenetet!
(#) Jurij Dolgorukij hozzászólása Aug 14, 2020 /
 
üdv továbra is keresek a fotón lkátható. fajta szovjet színes tévét.

Hátha pont valakinél kallódik egy?

Nem fontos üzem képes legyen de nem lehet sérült vagy képcső törött vagy képcső más hibával. mint mondjuk egyik fűtés rosz a háromból.

még ezen kívül hiánytalan szovjet mikró sütő is érint. Tudjátok az a dög nehéz batár kommcsi borzalom. Mind kettőnél ha messze van a postát vagy futárt rendezem. köszi!

szovtv.jpg
    
(#) Epu2 válasza pipi hozzászólására (») Aug 15, 2020 /
 
Alkalmaztam én is. Nem mindegyik volt alkalmas, de messze olcsóbb volt mint a kazetta. A maszatolás ellen egy túláztatott bélyegző párnán húztam végig, egyszer-kétszer, hüvelyk ujjal rászorítva.
(#) em hozzászólása Aug 22, 2020 /
 
Időjárás állomásom szélkerekéről az egyik kanál letörött. Ha valakinél kallódik ilyen alkatrész, örülnék ha tudna segíteni. Horror áron láttam csak alkatrészt.
Ragasztás nem segített (de ha van erre ötleted kérem privátba írj.)
Köszönöm!
(#) Gafly válasza em hozzászólására (») Aug 22, 2020 /
 
Ezt oda tudom adni kompletten, meg az hőmérő-páratartalom-és adó rész is (kis hiánnyal, mert megrágta a Waurél ). Az a feltétel, hogy eljössz érte és segitesz leszedni.

Ugyanitt 2 db kb 20cm-es laposvasat keresek, lehetőleg 15...25mm között.

kanal.JPG
    
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Aug 22, 2020 /
 
Milyen vastag kell? Írj "Henci"-nek, nála biztosan van. Ha nem sürgős, hozok fel ~2 hét múlva.
A hozzászólás módosítva: Aug 22, 2020
(#) pipi válasza em hozzászólására (») Aug 22, 2020 / 1
 
az ilyesmit úgy szoktam ragasztani, hogy (2 komponenses) ragasztáskor forrasztópákával beleolvasztok egy-két pl 90 fokos jumper tüskét is
(#) Electronix válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 24, 2020 /
 
Szia!

Még keresed? Nekem talán van valahol egy (azt nem állítom, hogy megkímélt), de addig nem keresem elő, amíg nincs rá igény
(#) Rosszmáj hozzászólása Aug 29, 2020 /
 
Keresek 1 darab 3 áramkörös kétállású ON-ON "műszerméretű" min. 3A-es, lehetőleg karos kapcsolót.
Bocs, hogy ilyen válogatós vagyok.
Következő: »»   28 / 113
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem