Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ellenállás gondok
 
Témaindító: Csaba09, idő: Márc 10, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) donsony1 válasza Kryper hozzászólására (») Szept 14, 2020 / 1
 
100
ohm 3w

lnk.jpg
    
(#) granpa válasza donsony1 hozzászólására (») Szept 14, 2020 /
 
Lehet, már a gép sincs meg.
(#) Bakman válasza granpa hozzászólására (») Szept 14, 2020 /
 
Mindig is érdekelt, hogy emberek hogyan találnak rá sok-sok évvel ezelőtti kérdésre, ha meg is találják, mit gondolnak, mennyire aktuális még a dolog.
(#) bbb válasza Bakman hozzászólására (») Szept 14, 2020 / 1
 
Épp az a téma érdekli, hát rákeres gugliban, de nem veszi észre, hogy dátum is van ott. Ezzel együtt is előfordulhat, hogy van értelme pár év után megválaszolni egy-egy kérdést
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2020
(#) Bakman válasza bbb hozzászólására (») Szept 14, 2020 / 1
 
Erre szoktam írni: megnyugtató, hogy előbb-utóbb minden probléma megoldódik.
(#) Inhouse válasza Bakman hozzászólására (») Szept 15, 2020 /
 
A nyitott kérdés meg lett válaszolva. A fórum nem csak a kérdezőnek van, az összes olvasó okul belőle. A készülék később másnak is okozhat fejtörést.
(#) ferfa9696 hozzászólása Márc 12, 2023 /
 
Kedves Tagok!
Párelszívóról van szó, az a problémám hogy a I. és a II. nem működik és a III. működik (3 ventilátor sebességes) levettem a burkolatot és észrevettem hogy az egyik ellenállás szét repedt, na most a másik működik és megmértem ellenállást 200 Ohm, de a ami szétrepedt az is 200 Ohm-os lehetséges? Szerintetek?
(#) Bakman válasza ferfa9696 hozzászólására (») Márc 12, 2023 / 1
 
A törés mellett óvatosan csiszold/köszörüld le a külső réteget, hátha lehet ott ellenállást mérni. Csak a két részt kell összeadni.
(#) ferfa9696 válasza Bakman hozzászólására (») Márc 12, 2023 /
 
Igen, sikerült! Ez is kb. 180 Ohm. Gondolom 200 Ohm.
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem