Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   423 / 642
(#) Gery78 hozzászólása Okt 20, 2020 /
 
Sziasztok!
Ingyen elvihetőek az alábbi cuccok:
- 55cm-s képátlójú Samsung képcsöves TV, távja megvan
- 19"-os Samsung Syncmaster 957MB monitor
- Egy kis méretű HP számítógépház, amelyben van táp, DVD író, alaplap, proci, memória.
A dolgok rendben működnek, használhatóak, szép állapotúak. Sajnos nálunk már nem férnek el, így felajánlom valakinek, aki hasznát venné. A szállítást Neked kell megoldani, a postázás a cuccok mérete és a súlya miatt nem megoldható, el kell jönnöd érte. Budapesten a IX. kerületben találhatók a cuccok. Jó lenne, ha egyben elvinné valaki, és később szétosztanátok egymás között, ha több jelentkező lenne rá.
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2020
(#) attika válasza Gery78 hozzászólására (») Okt 20, 2020 /
 
Szia.
A gépről mit lehet tudni?
(#) Gery78 válasza attika hozzászólására (») Okt 20, 2020 /
 
Szia! Hát, nem egy erőgép, én is itt szereztem anyukámnak ingyen elvihetőben, mert akkoriban még nem volt gépe, de aztán hamarosan lett, úgyhogy feleslegessé vált. Ha jól emlékszem az XP-t vitte. Ez egy brand HP gép, HP 500B a típusa.
(#) attika válasza Gery78 hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Köszönöm.
(#) Electronix válasza Gery78 hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Egy kis törődéssel még ez a modell is simán használható lehet! Win 7 hivatalosan támogagott rá, szerintem a Win 10-et is vinné.
(#) silent15 hozzászólása Okt 21, 2020 /
 
Sziasztok!

Fótról ingyen elvihető egy Hp Deskjet 2050 nyomtató. Rég nem használtam, de működőképesen volt eltéve. Emlékeim szerint ennél a fajtánál a patronba van építve a fúvóka, így egy új patron szettel szerintem tisztítani sem kell, bár ezt a jövőbeli tulaja majd meglátja. (Ezért inkább olyan jelentkezzen, aki adott esetben pepecselni is tud vele).

Üdv!
(#) jano36 hozzászólása Okt 21, 2020 /
 
Dualfejes 120cm-es parabola forgatómotorral XII. kerületből elvihető. Ára is van 6 méter magasból leszerelendő. Létra van.
Janó36
(#) dB_Thunder válasza jano36 hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Egye le onnan a rozsda!!
(#) krapulax6 válasza jano36 hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
Akkor nem ingyen viheto?
(#) ferci válasza krapulax6 hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
Nem figyelsz: 6 méter magasból leszerelendő. Létra van.
(#) Gafly válasza krapulax6 hozzászólására (») Okt 22, 2020 / 2
 
Fogalmazzunk másként.
Ingyen vihető, posta nincs. Ott van fent, ha leszeded viheted. Létrát adok mint segitség, mást nem.
Szerintem teljesen korrekt.
(#) Leraz válasza jano36 hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
Engem a létra érdekelne.
(#) Gafly válasza Leraz hozzászólására (») Okt 22, 2020 / 3
 
Idézet:
„Engem a létra érdekelne.”

Persze, mert aluból van.
(#) Hp41C hozzászólása Okt 22, 2020 /
 
Több darab használt SONY CRT monitor (Trinitron Multiscan 200G, Trinitron Multiscan G430, stb) hétfőtől ingyen elvihető előzetes időpont egyeztetés után a XI. kerületből. Van, ami füstölt, de van közöttük működőképes is. Nem szállítom és nem postázom.
(#) janigel hozzászólása Okt 22, 2020 /
 
Esetleg kell valakinek ?
Tápja nincs.
(#) Gafly válasza janigel hozzászólására (») Okt 22, 2020 / 1
 
Ha addig nem jelentkezik valaki, akkor add oda granpának amikor viszi a pákanyelet.
Ha van más, akkor viheti nyugodtan...
(#) janigel válasza Gafly hozzászólására (») Okt 22, 2020 1 /
 
Oké, így lesz.
(#) mineral válasza Gafly hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
Tápvonalnak kell a W3DZZ-nek.
A hozzászólás módosítva: Okt 23, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) vteo válasza Hp41C hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
Szia,
3 db monitort szívesen elfogadnék.
Köszönöm.
(#) Hp41C válasza vteo hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
Rendben.
A többieknek: Már csak SONY Trinitron Multiscan 200G monitorból maradt pár darab.
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2020
(#) FAZ1 hozzászólása Okt 24, 2020 / 1
 
Ingyen elvihető TT vasútmodellekhez való 12V-os tápegység.
(#) szalamandra válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 24, 2020 /
 
Szeretnék rá jelentkezni. Köszönöm.
(#) FAZ1 válasza szalamandra hozzászólására (») Okt 24, 2020 /
 
Megnyerted!

Mikor jössz érte?
A többi priviben.
(#) janigel hozzászólása Okt 24, 2020 /
 
Ha kell, viheted. (35 db.)
(#) Kinka István válasza janigel hozzászólására (») Okt 24, 2020 /
 
Szia!
Jelentkezek rá, de csak két hét múlva tudok elmenni érte. (november első hetén)
Üdv.: István
(#) janigel válasza Kinka István hozzászólására (») Okt 24, 2020 /
 
Rendben, elteszem neked majd ha jössz.
(#) Kinka István válasza janigel hozzászólására (») Okt 25, 2020 /
 
Köszönöm.
(#) lazsi hozzászólása Okt 26, 2020 /
 
Valakinek (már nem tudom, hogy ki volt) tavasszal adtam néhány házikészítésű dobozt, amin egy műszer, benne némi elektronika, az oldalán pár csatlakozó volt. Most találtam 2 db. csatlakozót, ami talán hozzá való (csati.png). Ha érdekel, kérlek jelentkezz!

Ez a TV még elvihető...

A következő dolgokat ajánlom fel elvitelre Lágymányosról, munkaidőben. Csak személyes átadással!
1. Működőképes régi diavetítő.
2. Grundig kamera "nézőkéje", ami egy mini monitor.
3. Kisméretű TV képcső, a felirata szerint "Vadi új", de nem biztos... Az eltérítő tekercsek mozognak rajta, látszatra nincs hibája.
4. Kábel valami műszerből, nagyfeszültségű/teljesítményű célra. Illusztrációként mellé tettem egy BNC csatlakozót, annál határozottan nagyobb mindhárom kábel mindkét végén lévő csatlakozó.
5. Tápegység. 3-4 db van belőle. Jó nagy, cserébe mindössze 20VA-es, viszont nem értem miért van rajta 1 mV-os, 75 Ohm-os UHF kimenet...
(#) ptibor válasza lazsi hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szia én kérném a Grundig kamera nézőkéjét.
Hétközben hány óráig lehet érte menni?
Tibor
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2020
(#) orbana válasza lazsi hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szia, szeretnék a tápegységekre jelentkezni. A többit privátban.
Jav.: meg a BNC kábelekre is...
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2020
Következő: »»   423 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem