Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kinek hol jár a csomagja? Rendelések Kínából
Lapozás: OK   2 / 2
(#) pipi válasza mazso1988 hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
Én megkaptam a nyákokat, látszik a múltkori nyomkövetésemen. Ma meg jött márc.1-én rendelt alis csomag, a január végiek meg valahol alszanak. Nyomkövetés szerint több cuccom már itthon dekkol.
(#) Pethical válasza pipi hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
Nekem a JLCtől megjött elég hamar, 8 nap alatt, bár Europackettel rendeltem. Az aliról rendelt csomagok, amiket még februárban rendeltem most kezdenek becsordogálni. Volt ami itthon állt több napot, több meg Belgiumban áll már sok ideje.
A hozzászólás módosítva: Márc 30, 2021
(#) mazso1988 válasza pipi hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
Megnèztem nekem mèg mindig március 10.-e az utolsò frissülès.Egyszerűen fogalmam sincs mi lehet a háttèrben. (már a hajò is kiszabadult).
(#) pipi válasza mazso1988 hozzászólására (») Márc 31, 2021 / 2
 
Érdemes regisztrálni: Bővebben: Link ha beírogatod a követési számot, elnevezheted milyen cucc, akkor szépen küldözgeti az emailt ha van változás a trackingben. Nekem bevált. Az is látszik, ha egyszercsak "átcimkézik" új követési számot kap".
Olyan is volt amit itt küldtek, hogy törölték a szállítást, az ali oldalán meg csak akkor látszott, ha a saját terméknél lekértem a tracking-et, különben csak szépen vártam volna, amíg leketyeg az óra....
Szemét/reklám levelet nem küldözget, az oldal is reklámmentes, nem is tudom miből élnek
(#) atiotezer válasza mazso1988 hozzászólására (») Ápr 5, 2021 /
 
Nekem megjelent ma pesten a csomag.
(#) mcc válasza atiotezer hozzászólására (») Ápr 5, 2021 /
 
Nekem is azt mutatja a nyomkövetés, hogy március 10. után tegnap egyszerre megérkezett az országba.
(#) gerry hozzászólása Ápr 6, 2021 /
 
Úgy látszik mindenkinek ugyanakkor érkezett be a csomagja! Mi lett volna ha a csomagom a JLC-től nem légipostával jön?
(#) mazso1988 válasza atiotezer hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Nekem is azt írja már, hogy ideèrt az országba.
(#) kaqkk válasza mazso1988 hozzászólására (») Ápr 6, 2021 / 3
 
Kéne nyitni egy új témát , kinek hol jár a csomagja címmel ....
(#) mcc válasza kaqkk hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
A nyák amúgy is mindig jó, legalább ennyi izgalom van a dologban
(#) kaqkk válasza mcc hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Idézet:
„A nyák amúgy is mindig jó”
Ha jó a nyákterv
(#) kaqkk hozzászólása Ápr 7, 2021 / 2
 
A Ki hol gyártatja a NYÁK-ot ? témában március 30 óta szinte minden hozzászólás csak erről szól , kérem a hozzászólások áthelyezését .
(#) pipi hozzászólása Ápr 8, 2021 /
 
Hali! Követés szerint már 8 cuccom van itthon, a posta vagy a vám alukál rajtuk régóta, tegnap 1 db megjött.
(#) majkimester válasza pipi hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Ha azt látod a nyomkövetésben, hogy a csomagod megérkezett a célországba, az csak azt jelenti, hogy mondjuk Hollandiába érkezett meg repülőgéppel. Onnan még kell idő, amíg tényleg elhozzák ide, vámkezelik.

Nálam a megérkezett a célországba szövegtől 3 hét telt el a kézbesítésig, mondjuk ebben benne volt a hosszú hétvége is.
Csütörtökön ment át a vámon, kedden kihozták.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Ápr 8, 2021 /
 
Még február elején lett rendelve egy "xy" oldalról egy "farönk párna". A legutolsó információ szerint "behajózták kínában", azóta pedig nemhogy a kínai újév is letelt, hanem még a konténerszállító hajó is kiszabadult a Szuezi csatornából. Rendeléskor nem néztem meg az oldal címét (örültem a találatnak), pedig lehet, hogy kellett volna, ugyanis nyom nélkül felszívódott a "2021cheap.com" oldal, ahonnan rendeltem. Gondolom, hogy ilyenkor a teljes összeggel együtt bebuktam az egészet.
Tanulság: mindig tessék az adott találat webcímét is ellenőrizni, mielőtt az ember bármit is megrendelne.
(#) Pethical válasza majkimester hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Bizony. Nekem van egy ami március 18-án érkezett meg a nyomkövetés alapján a célországba és azóta nincs róla hír. Nyomkövető appok és weboldalak általában szokták tudni, hogy hova érkezett (Hollandia, Belgium), de ebben az esetben ők is csak ennyit mutatnak.
(#) uniman válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Mostanság rengeteg hasonló kártya adat lenyúlós weboldal tűnt fel. PL. itt is egy, nehogy bármit is vásároljatok innen!
Van még ügyfélszolgálati emailcímük is...de még milyen.
Mielőtt pénzt adunk ki, érdeklődni kell és alaposan utánanézni ezeknek a website-oknak !
Bár nem írtad, de bizonyára bankkártyával fizettél és minden szükséges adatott megadtál a gazembereknek! Akár még a számládon található összes pénz is eltűnhet...bár a "kettős azonosítás" talán ettől megvédhetne...vagy nem!?

Én egy ideje ezt a webáruházat figyeltem...millás e-bringákat kínáltak 27-40e Ft-ért. De szerencsére a józan eszemre hallgatva...nem rendeltem semmit. Pedig ott még a PayPal-t is emlegették.
(#) antiktelefon válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Miért nem aliexpressről vagy ebayről rendeltél, nem létezik olyan rendelhető cucc Kínából, ami valamelyiken nem kapható, sok nagy cégnek még hivatalos boltja is van az oldalakon.
(#) uniman válasza antiktelefon hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Bizonyára azért, mert onnan nem rendelhetsz 600-ért egy ilyet...
(#) Gafly hozzászólása Ápr 8, 2021 /
 
(#) Alkotó válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Hátha többet tudsz mint mások, mert eddig bárkit kérdeztem, csak a vállát rángatta.
Megnéztem egy mai panelrendelést, ami mindennel együtt (panel+fuvar+PayPal költség) összesen 9,08 EUR. Ez ha mondjuk 370-el átváltom, akkor az közel 3360 Ft-omba kerül (és tényleg ennyit is emeltek le a számlámról).
Az ÁFA-val terhelt jövőben mire számíthatok ennek a rendelésnek az ismétlésekor? Esetleg a 3360 Ft-os vásárlási összértékre még rájön a 3500 Ft-os egységes vámeljárási díj és a 907 Ft ÁFA, ami összesen 7.767 Ft-ot jelentene?
(#) uniman válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Ne írd, hogy "volt"...hiszen az csak július 1-jével "lesz" (lenne)!
Addig még -számold csak ki -hogy mennyi víz fog lefolyni a Dunán-...
Még az sem tiszta, hogy ez a dátum mire vonatkozik: Megrendelés, vagy az áru megérkezésének ideje "jáccik"...
A hozzászólás módosítva: Ápr 8, 2021
(#) gerry hozzászólása Ápr 8, 2021 /
 
Tegnap megjött a csomagom a postára, de csak ma tudtam átvenni! A nyomkövető pedig szépen követte a csomagomat! Ja, mégsem! "Posta, még jó, hogy vagy nekünk! Úgy kellesz mint egy falat kenyér!
(#) mazso1988 hozzászólása Ápr 8, 2021 /
 
Nekem ma délután hozta a csomagom a postás.
(#) kaqkk hozzászólása Ápr 8, 2021 / 1
 
(#) antiktelefon válasza uniman hozzászólására (») Ápr 8, 2021 /
 
Bővebben: Link
Amikor valami olcsóbb, mint alin, az elég gyanús... Persze ha kamu 2e postát ráraknak úgy kijön. Dropshipping vagy scam, egyik sem jó.
A hozzászólás módosítva: Ápr 8, 2021
(#) Ódenka válasza kaqkk hozzászólására (») Ápr 12, 2021 /
 
Pontos menetrendet, eljárást, várhatóakat megírtam magam is, de ... Pedig úgy lesz.
Ma megkaptam az utolsó munkámat a postán. Ha nem rontom el, ugyanis körvonalrajzot nem adtam a gerberben, mellé,így 2 hét múlva rákérdeztek, mégis mekkora lesz a lap, akkor a vállalt ca. 25-30 napon belül érkezik. Már azt hittem a nagy hajó fenekén hever a konténerek alatt, mindenesetre nem látszik rajta...
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem