Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   481 / 642
(#) Electronix válasza Electronix hozzászólására (») Júl 18, 2021 /
 
Igazad van, ez a hátránya, ha összevissza írok
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) ftirius hozzászólása Júl 19, 2021 /
 
Sziasztok!
15. kerből elvihető Epson Stylus DX4450.
Vagy két éve történt kísérlet az újraélesztésére, akkor kapott új patronokat, de végül nem sikerült működésre bírni. Azóta állt, mos már be sem kapcsol, ha áramot adok neki.
(#) ftirius válasza ftirius hozzászólására (») Júl 19, 2021 /
 
Postázom is, ha szükséges!
Ill. a Gafly féle Ezermesterből még van vagy 10 kg, az is vihető!
(#) Electronix hozzászólása Júl 20, 2021 /
 
Még egy utolsó próbát teszek erre, és erre, utána viszont érzékeny búcsút kell vennem tőlük

Utolsó lehetőségként még kerestem hozzá egy 24 portos 10/100 switch-et, és egy ilyen laptopból bontott 15.4" kijelzőt Ez utóbbiak tudomásom szerint működőképesek.
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2021
(#) Electronix válasza Electronix hozzászólására (») Júl 20, 2021 /
 
A kávéfőzőt elkérte granpa, csak most, csak Ő egyben is elviheti, de a többit már nem engedem
(#) Zoleen válasza yohnsee hozzászólására (») Júl 22, 2021 /
 
Ha esetleg a kolégának nem kell, én igényt tartanék a donorokra !
(#) img válasza Zoleen hozzászólására (») Júl 22, 2021 /
 
Már "lepapíroztuk", hogy hozzám kerülnek, csak a logisztika időpontját szinkronizáljuk még.
(#) img hozzászólása Júl 22, 2021 /
 
A XV. kerületből elvihető két hibátlan, CCFL háttérvilágítású monitor (17", 1280x720, utoljára 10+ éve voltak használva, az egyik egy Viewsonic, a másik egy Philips, ez utóbbinak saját hangszórói is USB hubja is vannak).

A CCFL háttérvilágítás az arra érzékeny szeműek számára kifejezetten szemkímélőbb, mint az újabb, PWM-es monitorok villódzása.
(#) lefituta válasza img hozzászólására (») Júl 22, 2021 /
 
Köszönettel elfogadom.
(#) img válasza lefituta hozzászólására (») Júl 22, 2021 /
 
Megnyerted, privátban a többit.
(#) moltam hozzászólása Júl 24, 2021 /
 
Érdekelne valakit egy pár mátrixnyomtató? Hirtelen azt sem tudom mennyi van, tegnap hoztuk el, vagy 3-4. Szállítani sajnos nem tudom. Ha van rá igény lefotózom.
(#) Marlyna válasza moltam hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Szia Moltam!

Én szívesen érdeklődnék legaláb 1 darab mátrixnyomtató iránt.
Ha csomagfeladással is megoldható lenne a Részedről, s letudnád fotózni őket, nagyon hálás lennék.
(#) em hozzászólása Júl 25, 2021 /
 
Maradék falból kihúzott 1.5-ös alu vezeték. Összesen vagy 20 méter lehet több darabból. Ugye kidobhatom? Ha mégsem, gyorsan írjatok. Majd BP-ről lesz elvihető.
(#) dB_Thunder válasza em hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
Kötöződrótnak szoktam elhasználni
(#) Udvari Zsombor válasza em hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
Alu vezetéket már senki se használ, sőt, ha jól tudom, akkor már nem is szabad. Kötöző drótnak még jó lehet, de feszültséget ne vezess már rajta. Réz és alu vezetéket szigorúan tilos egymással öszekötni.
(#) dB_Thunder válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 25, 2021 / 4
 
Nagyáramú, ipari energiaelosztásban még azért elég sokszor használják! Jóval olcsóbb mint a réz, még ha dupla keresztmetszet is kell belőle. Háztartásban már nincs helye. Réz-alu kötésnek is megvan a módja, szabályai, tehát nem lehetetlen!
A hozzászólás módosítva: Júl 25, 2021
(#) hege88 válasza em hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
Szólj valami bonsaiosnak, ágat hajlítani, arra tök jó.
(#) szs válasza em hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
No, majd én jól elhozom, a jövő héten biztosan járok Bp-n.
Köszönöm.
(#) szs válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
Nem is jól tudod
És szabad, minap beszéltük meg a villanyszerelősben, hogyan kell. (én kérdeztem a hogyant)
(#) még1MbR válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
A családi házunk bejövő erősáramú méretlenje alu. Nemrég kötötte be az ELMŰ.
(#) Gafly válasza még1MbR hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
Másoknak is az...
(#) bbb hozzászólása Júl 25, 2021 /
 
Dunakesziről vihető három csillár. Ütött-kopott, ahogy a képeken látszik.
Esetleg munkaidő mben Óbudára is el lehet értük jönni, de postázni nem fogom.
(#) _BiG_ válasza még1MbR hozzászólására (») Júl 25, 2021 /
 
A közcélú hálózat is alu. A mai légvezeték abban tér el a régitől elsősorban, hogy önhordó. És kemény aluötvözet.
(#) mnyugger válasza _BiG_ hozzászólására (») Júl 26, 2021 /
 
A régi is az volt. A rövidítése AcAl. Acél huzal magra volt (van) ráfonva az alu huzal.
(#) _BiG_ válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 26, 2021 /
 
Ja, rosszul fogalmaztam. Az önhordó kivitel a csatlakozó vezeték.
(#) FAZ1 válasza em hozzászólására (») Júl 26, 2021 1 /
 
Kidobhatod!
Én nemrég húztam át a teljes lakásomat rézdrótósra, így onnan több száz méter ilyen jött ki -
majd simán ment a kukába!
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 26, 2021 / 1
 
Idézet:
„majd simán ment a kukába!”

Ezzel azért annyira nem dicsekednék.
Kezd nem is annyira fiction lenni a Mad Max.
Még pizt is adnak érte...
(#) em válasza szs hozzászólására (») Júl 26, 2021 /
 
Akkor a tied, keress magánban.
(#) Udvari Zsombor válasza dB_Thunder hozzászólására (») Júl 26, 2021 /
 
Ezt nem tudtam, köszike.
(#) Udvari Zsombor válasza még1MbR hozzászólására (») Júl 26, 2021 /
 
Nocsak! Én csak arról tudtam, hogy családi házakban már nem szabad használni, pár éve mi pont ezért huzattuk át a kábelezést a házunkban, csupán egy-két helyen maradt vissza alu kábelezés, ahol nem lehetett szétszedni a szoba bútorozását, hogy hozzáférhető legyen (meg a régi műhelyünkben is maradt), de olyan ~90% körül már alu-mentes a házunk kábelezése.
Következő: »»   481 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem