Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   898 / 962
(#) Ódenka válasza Szárnyas hozzászólására (») Aug 2, 2021 /
 
Á, biztosan tudsz valamit idézni a kedvenceidből. Nekem még egy van, korai NSZK felnőttfilmben hallottam.
Megragadott a dallama, hangulata.
Gyerekeket elzárni, .rotikus idézet:
Idézet:
„Kleine meine slüsszpumpe."”
(#) Szárnyas válasza Ódenka hozzászólására (») Aug 2, 2021 /
 
Filmes idézetekkel tele van a fejem, de az még kevés hozzá, meg nem is mindenki tudja ezeket értékelni. De egyébként organikus oka van neki, hogy ez nehezen megy nekem, viszont ez már nagyon nem vicces történet.
(#) lazsi válasza Szárnyas hozzászólására (») Aug 2, 2021 /
 
Bármit le lehet írni idézetként, csak legfeljebb nem lehet tudni, hogy kitől idéztél!
(Pl. ezt a fenti mondatot is biztosan leírta már valaki valahol... Ha nem, akkor vedd úgy, hogy idézet tőlem.)
(#) sonajkniz hozzászólása Aug 2, 2021 /
 
"Idézni csak pontosan, szépe, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes."

Azt hiszem így van. Vagy valami hasonló.
(#) Egri Frédi válasza sonajkniz hozzászólására (») Aug 2, 2021 /
 
Ne légy szeles.
Bár a munkádon más keres - dolgozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes.

[JÓZSEF ATTILA] (NE LÉGY SZELES...) 1935-1937 ...

Általános iskolában, a felső tagozatban a Magyar Irodalom füzetünk első oldalára ezt mindig felíratta mindenkivel a tanárunk ! Ezzel kezdődött az év.
A hozzászólás módosítva: Aug 2, 2021
(#) lazsi válasza Egri Frédi hozzászólására (») Aug 2, 2021 1 /
 
"Dolgozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes."
Csakhogy a Föld forog, és a csillagok haladása az égen ebből fakad, tehát csak látszólagos a mozgásuk.
Tehát dolgozz látszólag!
(#) bbb hozzászólása Aug 2, 2021 /
 
Ha már olimpia van, egy kis emlékezés Knézyre: Moussambani
(#) sargarigo válasza bbb hozzászólására (») Aug 2, 2021 1 /
 
Hát ez.. eléggé durva volt. Rémlik a történet halványan, ez se most volt
(#) szs hozzászólása Aug 3, 2021 / 2
 
Mivel már egy hete szívat a 8 hónap után a szerelőktől hazakerült kis autóm, hát elhatároztam, könyvet írok a tapasztalataimról. A címe az lesz:
Így gondozd a Fiatodat (és jutalmazd a lelkiismeretes szerelőket)
A fedélterv elkészült:
(#) szikorapéter válasza szs hozzászólására (») Aug 3, 2021 /
 
Én inkább magam szerelem.
Elvittem kasztnishoz, megcsinált két kicsi horhadást , 40K - és rá 2! hétre elkezdett rozsdálni.
Szétvágtam és láttam hogy amit behegesztett valami bililemez szétrozsdált 2 hét alatt.....
(#) szs válasza szikorapéter hozzászólására (») Aug 3, 2021 / 1
 
Én csak egyhavi fizetést adtam, és elszörnyedtem, miket felejtettek el meghúzni, visszatenni, kicserélni, és mi hiba jött elő még. Tulajdonképp én is kénytelen lettem magam szerelni, de hát én nem szerelő vagyok, csak teherautósofőr. Én csak megbütykölni, hazajutásra készre tenni vagyok megtanítva, nem igazi javításra...
Az offtopikban majd leírom, ha végképp nem bírom már, hogy ne panaszoljam el, de itt nem,nem idevaló.
De a "kegyelemdöfésnek felérő az most érik a "fiat elektromos hibák"-ban
.
A hozzászólás módosítva: Aug 3, 2021
(#) kala1982a hozzászólása Aug 10, 2021 /
 
Nyomtató telepítés
(#) erbe válasza kala1982a hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Ez annyiban tér el csupán az Ubuntutól. hogy az kiírja, itt a nyomtató, el is indul hibaüzenet nélkül a nyomtatás, csak nem jön ki a papír.
(#) nedudgi válasza kala1982a hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Szerintem ezek az üzenetek azt jelentik, hogy a szolgáltatások, amik ezeket az eseteket kezelik, elindultak. Próbáltál nyomtatni?
Sajnos, a magyar nyelv támogatása csak egy gugli szintű fordításként kerültek a rendszerbe.
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2021
(#) gyula166 válasza szs hozzászólására (») Aug 11, 2021 /
 
Már van ilyen című könyv, keress rá amúgy pozitívan csalódtam a fiatban, közel 5 év és 60 ezer km alatt nem sokat kért. 42 ezer forint a hibákra, ezen kívül csak gyertya, és olajcsere. Ja, szerelő nem nyúlt hozzá. Punto II, 1.2 8v 2001...
(#) kala1982a válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 12, 2021 /
 
Nem volt probléma vele, az első nekifutásra írta ezt ki az eszköztelepítő, azért is raktam ide a vicces topicba.
(#) sonajkniz hozzászólása Aug 12, 2021 / 6
 
Új infókat találtam a vakondról.
(#) sonajkniz hozzászólása Aug 14, 2021 / 8
 
Minden dolog körbeér egyszer.

722432.jpg
    
(#) szs válasza sonajkniz hozzászólására (») Aug 14, 2021 /
 
A tanulság ebből végülis az, hogy mindenkinek akadhat egy túl nagy falat.
Mint ahogyan azt a Carmen örökbecsűjéből is megtudhatjuk.
(#) sonajkniz hozzászólása Aug 17, 2021 / 1
 
Bendegúz megmondja!

420272.jpg
    
(#) lazsi válasza sonajkniz hozzászólására (») Aug 17, 2021 /
 
(#) Ódenka hozzászólása Aug 21, 2021 / 4
 
Az érem átlátszó oldala - űrmese

Valahol egy másik galaktikában egy nomád naiv részecskefizikus minden évben módosított egy régen jól bevált készüléket, aminek a sok változaton kívül volt egy közös jellemzője, olyan bili lett mindig, aminek belül volt a füle.
Az aktuális, leges legújabb és űberelhetetlen berendezés tesztelésére meghívott pár jófülű hitestársat a berendezés tesztelésére.
Hamiskásan mondta mindegyik vendégnek előre - Hozzatok 100-as papírzsepit... -
vagyis meg lesztek ríkatva a berendezés mennyei tulajdonságait megtapasztalva...
Mentek is a hívek a híres Gipsz Jákobhoz, bár kicsit kétkedve, mert az eddigi tapasztalataik alapján, ha a berendezésről lement a rózsaszín köd, amivel a mi Jákobunk körbelengette, már többször is kiderült, a király meztelen.
Odamentek hát, nézték, hallgatták, hümmögtek. Nem akartak mondani és nem is mondtak semmit, csak némán visszavonultak. Csupán egymás közt merték későbben félve megjegyezni, ez a holmi ma különösen átlag alatti, psstttt...
A mi Jákobunk tüstént felírta egy hosszabb lélegzetű dolgozat bevezetőjeként a Galaktika Facebook-jára: Itt volt nálam néhány, a témának, berendezések okkult értője és meg se tudtak szólalni!
... és nem hazudott.
(#) erbe hozzászólása Szept 11, 2021 /
 
Újra divatbajött gyermekkorunk kedvelt játékszere (újra gyermekek részére ). Falusi búcsúkban nagyszülők, rokonok, ... leggyakrabban kis gumiszerű nyomkodható állatkát vásároltak, amin valahol, általában a hasán (nem a "végén") volt egy lyuk, benne síppal. Az összefoglaló fogalom mégis a "Síposs***ű lovacska" volt.
Fürdök, hajat mosok, hosszabb időt töltöttem "elzárva". Párom nézi a TV-t. Pity, pííty, ... pity-pity, ... ... ... pííty. Mi mást reklámozhatnának?
A hozzászólás módosítva: Szept 13, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) Egri Frédi hozzászólása Szept 22, 2021 /
 
Sebész a műtőben:
- Szikét !
- Tampont!
- Szeszt !
- Vattát !
- Szeszt !
- Szeszt !
- Szeszt !
- Szeszt ! És valami kisérőt is ...
(#) Egri Frédi hozzászólása Szept 22, 2021 / 1
 
Kérdezi az orvos a betegét:
- Ember, miért iszik annyit ? Ha már az egészségére nem gondol, vessen számot legalább a pénzével. Az egész fizetése lecsúszik a torkán.
- Bizony, bizony doktor úr ! - helyesel a beteg. Ha megvolna az a pénz, amit elittam eddig, igen csak jó lenne ...
- Jó, ugye ? Aztán mit csinálna vele ?
- Hát megint elinnám ...
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Szept 22, 2021 / 1
 
(#) gyerek67 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 22, 2021 / 1
 
Igen, ez a hajó tényleg gyorsan tud menni!
De!
Józsi bácsi bemegy az orvoshoz:
- Doktor úr, doktor úr, nem látok messzire!
-Józsi bácsi, jöjjön ide az ablakhoz! Mit lát?
- Hát a napot.
- Igen, Józsi bácsi, mégis hova a retekbe akar maga messzebbre látni????
Boccsánat..
(#) gyerek67 válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 22, 2021 /
 
Örökbecsű!
Regős Bendegúz az őszinteség mindenkori jelképe!
Kb. 40 évvel ezelőtt olvastam Rideg Sándor könyvét a villamoson, Budapesten, edzésről hazafelé.
A népek izzadva lógnak a kapaszkodón, nyár van, meleg.
Nekem folynak a könnyeim, úgy röhögök, az utastársak pedig lesik, hogy mégis mi a fenét olvashatok....
(#) Egri Frédi válasza gyerek67 hozzászólására (») Szept 22, 2021 / 2
 
Sokan a filmet ismerik csak, ami halvány utánzata a könyvnek. ( Nem elfelejtve a szédületes szereposztást - Haumann, Koltai, Bánhidi, stb ... ) A könyv legalább egy nagyságrenddel jobb. Csak ajánlani tudom mindenkinek. De szerintem még a könyvnél is jobbra sikeredett az ami a "réges - régi" Nők lapjá -ban hetente leadott képregénysorozat volt. Némi szöveg a könyvből és nagyszerű rajzok színesben ! Még jó anyám vagdalta ki és gyüjtögette össze az összes részt. Olvasni se tudtam - ő olvasta fel - de egyes képekre a mai napig emlékszem és a könny is a szemembe szökik még mindig.
(#) Ódenka válasza gyerek67 hozzászólására (») Szept 25, 2021 /
 
Korai nevetésről...
Ált. 6.-7. osztályosokként egy felfordított csónakon ülünk a barátommal a Holt-Duna parton.
Szerintem a túloldalon is hallatszott a vidulásunk, hangosan felolvasva: "Uram, a késemért jöttem." - és így tovább.
Aztán esti olvasmányán a faterom a nevetéstől fuldokolva végre ki tudta nyögni, mit olvas az Indul a baktrház-ból.
Vagy Hasek: Svejk a derék katonából, pl. amikor a lánya udvarlóját egy nagy késsel a kezében meg találta ijeszteni a könyvkötő.
Aki úgy megijedt, hogy akkorát tetszett szellenteni, hogy a falon megállt a kakukkos óra...
Vagy a vonaton utazva még katonaként végigröhögtem Karinthy Így írtok ti könyvét...
A paródiái közül előzőleg sok eredetit is olvastam addigra.
De az orosz íróról - Arcübasev - sosem hallottam, a paródiában Basev arcu volt...Máris tetszett.
Következő: »»   898 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem