Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   400 / 432
(#) sany válasza rectamas hozzászólására (») Okt 25, 2021 /
 
Én ezen a linken néztem.

Végleg elfogyott
Szaküzlet készlet: 0 darab
1067 Budapest, Teréz krt. 23.
(#) nedudgi válasza sany hozzászólására (») Okt 25, 2021 / 1
 
Van helyettesítő termék, csak az drágább, ezért írták, hogy végleg kifogyott (az olcsóbb). Az eredetinél is különböző gyártók szerepelnek...
Melyik az eredeti gyártó, a terméket kifejlesztő cég?
A hozzászólás módosítva: Okt 25, 2021
(#) sany válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 26, 2021 /
 
Itt találtam TA7642-est. Szerintem ma már az MK484 esélytelen, esetleg vakakitől fiók mèlyéről.
Köszönöm a segítségeteket!
(#) rectamas válasza sany hozzászólására (») Okt 26, 2021 / 1
 
(#) majkimester válasza sany hozzászólására (») Okt 26, 2021 / 1
 
Az electronic.hu alias inshop.hu is a Conrad termékpalettáját árulja. Ha esetleg jobb a zuglói átvétel H-P 10-15 között a Teréz körút helyett, akkor ITT is meg lehet rendelni.
(#) sany válasza majkimester hozzászólására (») Okt 26, 2021 /
 
Nekem postán kell, arra nem sűrűn járok. Köszönöm rendelek is.
(#) nedudgi hozzászólása Okt 26, 2021 /
 
Remélem közérdekű, amit ma délelőtt tudtam meg.
Az Elektrokontha árukészlete elérhető, az újpesti Kontel-nél.
Nem hagyományos alkatrészbolt, inkább nagykereskedés. Ne számítsatok naprakész árlistára, de egy telefont megérhet az érdeklődés.
(#) Egri Frédi hozzászólása Okt 29, 2021 /
 
Autó tulajdonosok !
Hol lehet a kocsi távirányítójába 2016 -os 3V -os gombelemet venni, lehetőleg Újpesten ? 2025 -ös van minden fele, de az nem fér bele ...
Köszi a segítséget ...
(#) vargaf válasza Egri Frédi hozzászólására (») Okt 29, 2021 /
 
(#) Remci válasza Egri Frédi hozzászólására (») Okt 29, 2021 /
 
Bakker elsõ olvasásra nekem az jött le, hogy 2016-os évjáratú elemet keresel, de csak 2025-öst találtál . Amúgy CR2016-ost akár órásnál is találsz, vagy jobb villanyszerelõ boltban.
(#) tbarath válasza Egri Frédi hozzászólására (») Okt 29, 2021 /
 
Van egy akku és elembolt (Bővebben: Link) a Lehel térnél. Az ugyan nem Újpest, de nincs messze tőle.
(#) attila1 hozzászólása Okt 30, 2021 /
 
Sziasztok! Apróba is betettem,de ide is írok,hátha valaki rutinosabb keresésben,mint én. Szóval 385 típusú dc motort keresek.Próbáltam rc hobby boltok web oldalain keresni,de nem jártam sikerrel.Aliról is rendeltem,fizikai méretei jók voltak,de olyan gyenge,hogy a célnak használhatatlan. 12v tápról hajtva könnyedén le lehet fogni a tengelyét. Ennél erősebb kellene. Moci átmérője 27.5mm,hossza 39.5mm. Tengely átmérője 2.3mm,hossza 13mm.
Állítólag Canon Pixma nyomtatókban is hasonló van,de nekem sajnos ilyenem sincs. Ha valaki segíteni tudna,azt megköszönném!!
(#) mnyugger válasza attila1 hozzászólására (») Okt 30, 2021 /
 
Bontottam másológépet, de az 24V-os.
(#) attila1 válasza mnyugger hozzászólására (») Okt 30, 2021 /
 
Azért köszi!!
(#) tufatofu hozzászólása Okt 31, 2021 /
 
Sziasztok! A képen látható oldalsó kivezetéses 2x16 LCD-t lehet kapni itthon?
(#) pipi válasza tufatofu hozzászólására (») Okt 31, 2021 /
 
Hogy hol lehet kapni, nem tudom, én régesrég a rég megszűnt MSC-ben vettem. Arra figyelj, a csati kiosztás lehet nem a szokásos, össze lehet "kavarva"... legalábbis amit én kaptam.
(#) NGY válasza attila1 hozzászólására (») Okt 31, 2021 /
 
A motor hosszát hol méred?
Beszerzési forrást ugyan nem tudok, de két ilyen Canon motorom van itthon (képek alább).
A test és a tengely átmérője megegyezik (27,5 illetve 2,3 mm), a testhosszuk ~38 mm ha a lemeznyakak közöttt mérem. A tengelyek viszont ~7mm-re állnak ki a nyaktól. A rajtuk lévő bordásszíj tárcsával le lehet fogni 12V-on, anélkül nem tudom. Üresjáratban ~100mA, lefogott, álló állapotban ~1,2A az áramfelvételük.
(#) antikzsolt hozzászólása Nov 10, 2021 /
 
Üdv.

Digitális vízhőmérőt keresek. Alsó felső értéken riasszon csipogással. Lehetőleg ne csillagászati áron. 20 fok körüli értékeken akarom használni.
(#) PDM hozzászólása Nov 11, 2021 /
 
Ilyen csőhöz keresek foglalatot.
Kösz. a segítséget.

https://ardesshop.hu/RA02293
(#) Patópali válasza tufatofu hozzászólására (») Nov 11, 2021 / 1
 
Szia!
Lomex?
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Nov 14, 2021 /
 
Egyszerű, univerzálisan alkalmazható paraméterű, olcsó magnószíj beszerzési lehetőséget keresek online. Olyan szíjból lenne szükség több darabra, ami univerzálisan alkalmazható több különböző egyszerű magnóba is. Milyen általános paraméterű szíjat kellene rendelnem és honnan?
(#) orcika70 válasza antikzsolt hozzászólására (») Nov 15, 2021 /
 
Én szintén hasonló paraméterekkel rendeltem egy ilyet.Bővebben: Link Miután megérkezik tesztelem, és tudok róla nyilatkozni mennyire vált be.
(#) sznyeg hozzászólása Nov 18, 2021 /
 
Üdv az uraknak!
Bosch Tassimo kávéfőzőbe keresek triakot, de nem ragaszkodok a gyárihoz.
Ha nem beszerezhető, helyettesítő típus is jó, ha jó bele.
Szóóóóval.
Szükségem lenne egy X00619 triakra.
A vízszivattyút hajtja meg, ami kicsit leragadt, de azt még meg tudom csinálni, viszont az SMD félvezetők javításához szükséges skilleket nem sajátítottam még el, csak cserélni tudom őket.
A kérdésem/kérésem az lenne, hogy ha valaki tud beszerzési forrást, avagy egyszerűen beszerezhető, kompatibilis cseredarabot, ne tartsa magában!
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2021
(#) sznyeg válasza PDM hozzászólására (») Nov 18, 2021 /
 
R7s a neve, elég sok helyen kapható, nem is egy ökör ára.
(#) villanyipi hozzászólása Dec 5, 2021 /
 
Sziasztok igaz nem elektromosság, de viszont van benne villany is régi szürke lemezárugyári diavetítőbe szeretnék lencsét venni vagy gyártatni, van még remény ehhez hasonlókra , vagy fogadjam el a csúf foltokat a fényben?
Tisztelettel:ipi
(#) nedudgi válasza villanyipi hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Egy optikusüzletben megpróbálhatod, ha elviszed a régi objektívet. Nem az OFOTÉRT és hasonlókra gondolok, hanem egy kifejezetten kis boltra.
(#) lelkes amatőr válasza villanyipi hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Van itthon két darab diavetitőből való lencsém (nem tudom, hogy miből de régi), ha tennél fel képet a régiről akkor tudnám, hogy jó-e Neked.
(#) elektrorudi válasza villanyipi hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Lehet, jobban jársz, ha veszel egyet valamelyik apróhirdetési oldalról.
Én is most kezdtem el vetíteni az unokámnak az 50-60 éves DIA filmeket, ezért néztem utána újabb filmeknek. (Közben találtam vetítő hirdetéseket is.)
(#) villanyipi válasza elektrorudi hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Hát arra jutottam hogy mivel ez a filmet sem hajtja és alkatrészt sem kapni hozzá az esztergályos ismerős meg 3 vetítő árán hajlandó nekem bele fogaskerekes tengelyt marni,vissza megy a szekrénybe és veszek valami modernebbet amihez tán még alkatrészt is találni, de mindenkinek köszönöm a tippet sajnos optikust maximum a szemészem ismerem így az is kilőve Kár érte lehet jó kis dia vetítő volt ez fénykorában
(#) elektrorudi válasza villanyipi hozzászólására (») Dec 7, 2021 /
 
Olyan oldalt is találtam az apróhirdetések között, ahol alkarészeket is árulnak külön, bontott vetítőkből.
Abban ne bízz, hogyha újat veszel, lesz hozzá alkatrész. Sőt. Viszont valószínűleg kitart addig, amíg le nem cseng a lekesedés, Aztán újabb 20-25 évre mehet a süllyesztőbe.
Következő: »»   400 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem