Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » S-video VGA átalakító
 
Témaindító: dirtymaster, idő: Dec 20, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) pipi válasza djuice hozzászólására (») Nov 24, 2021 /
 
Szerintem kritikán aluli ezeknek a minősége, felejtős, ami normális "lenne" annak horror az ára...
Gondolj bele, hogy működik... visszaállítja az RGB színinformációt, ezt bedigitalizálja, letárolja, majd átskálázza a kívánt felbontásra, és előállítja a VGA rgb jelet.
Vagy csak olyat amit ki lehet próbálni... de sokat ne várj tőle... Dolgozzon az ismerős vele, attól óvakodni kell, hogy TE ajánlottad, pláne hogy te vedd meg neki....
(#) djuice válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Nov 24, 2021 /
 
Nem baj, már lecsaptunk egy ilyen gyári megoldásra. Bővebben: Link
(#) pipi válasza djuice hozzászólására (») Nov 24, 2021 /
 
Tuti jobb megoldás mint egy átalakító
(#) djuice válasza pipi hozzászólására (») Nov 25, 2021 /
 
Kösz, sztem is, az a tuti amit gyárilag kitaláltak, összeraktak... Csak hát nem könnyű találni ilyesmiket azért a sok zavaros hirdetés közt halászva (kevés leírás vagy 1 db fotó, az is homály zónából, csatikról legtöbbször véletlenül sem semmi...).

De trendként mára a legtöbbször a hdmi divat mindenütt. A sündisznó módjára mindenféle exkluzív csatolókkal teleaggatott készülékek meg erősen mennek kifelé a divatból... részben ez érthető. Sőt, 10 év és már a budipapír is csak wireless lesz majd.
(#) Udvari Zsombor válasza djuice hozzászólására (») Nov 25, 2021 /
 
Jaja, sajnos egyre több csatlakozási lehetőséget hagynak le a készülékekről, a HDMI pedig egyre jobban terjed. Sajnos már egyre kevésbé lehet megúszni plusz átalakító adapterek nélkül, amik persze olykor olyanok, amilyenek...
Én úgy nézek tévét, hogy a "digibox" van VGA konverterrel egy régi képcsöves PC monitorra kötve, kép 4:3-ra konvertálva, hangot pedig házilag módosított PC hangszóró biztosítja. Alacsonyak az elvárásaim.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem