Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Nulla bites audio cd
 
Témaindító: Sasaki, idő: Feb 4, 2022
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Sasaki hozzászólása Feb 4, 2022 /
 
Sziasztok!
Audio cd-t szeretnék írni, nulla bit adatmennyiséggel, egy menetben. Fontos, hogy a cd lejátszó felismerje és "lejátssza" Lehetséges ez? Amennyiben igen, az Audacity programmal kivitelezhető ez a trükk?
(#) Inhouse válasza Sasaki hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Audacity->Előállítás->Silence, beállítod, hogy 74 perc. Maga a hang 0dB szintű digitális csend lesz. De, mint wav file sem lesz 0byte, és a CD-re sem csak 0-k lesznek írva. Egy wav fájlnak (mint minden más fájlnak is) van egy szerkezete, fej rész, egyéb adatok és a tartalom attól, hogy 0 szint nem hiszem 0-ákkal lenne feltöltve. A CD-re felírtnál nem tudom, hogy megy, de meg lennék lepődve, ha ott nem lenne ilyesmi az adat részen is. A TOC az más, ott egyértelműen nem csak 0-k lesznek. CD-t írni nem tud az Audacity, de bármelyik erre alkalmas programmal kiírhatod.
Mi a cél? Csendet akarsz "hallgatni"?
A hozzászólás módosítva: Feb 4, 2022
(#) Uviktor hozzászólása Feb 4, 2022 /
 
Sziasztok,
Ez már közelebb van a megvalósítható AUX készítése klasszikus csúcs Clarion fejegységhez...
(#) Sasaki válasza Inhouse hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Nem akarok csendet hallgatni. Megjött az az optikai kábel, amit a "fejegységes" topikban tárgyaltunk. Lehetségesnek tartom, hogy kell majd egy ilyen cd, hogy becsapjam a fejegységet.
Majd a továbbiakat ott megtárgyaljuk, ha túl vagyok egy-két teszten.
(#) Sasaki válasza Uviktor hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Talált.
(#) Doky586 válasza Sasaki hozzászólására (») Feb 5, 2022 /
 
Én már nem írnák audio CD-t (CDDA), inkább adat CD/DVD-t mp3, flac stb-vel amit a lejátszó ismer. Csak figyelni kell a formátumra, mert a win alapból UDF-ként kezeli a lejátszók pedig iso9660 (+joliet) et ismernek csak.
A hozzászólás módosítva: Feb 5, 2022
(#) Sasaki válasza Doky586 hozzászólására (») Feb 5, 2022 /
 
Egy régi autós fejegységről van szó, csak és kizárólag a CDDA formátum elképzelhető. Semmi mást nem ismer fel.
(#) gg630504 hozzászólása Feb 5, 2022 /
 
44,1 kilohertzes 2 csatornás 16 bites 0 hosszú hullá(m).
Hang tömörlemez formátumúra való kiíráshoz.
(#) Sasaki válasza gg630504 hozzászólására (») Feb 5, 2022 /
 
Köszönöm!
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem