Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Nyomtató probléma
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Ápr 16, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   115 / 116
(#) attila1 válasza uniman hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
Vettem usb kábelt,2 nap áramtalanítás után sem lett változás. HP web oldaláról sem jött még semmilyen válasz....Kivettem a tinta patronokat,észlelte a hiányukat,a demo videót is többször le tudtam a kijelzőjén játszani,majd ismét dobta a kódot. Menüben is simán lehet mászkálni,de egy idő után innen is kilép a hiba miatt...
(#) gabinjo hozzászólása Feb 19, 2022 /
 
Sziasztok!
Van egy samsung clp 310 laser nyomtatóm.A lap három negyedét rendesen nyomtatja,de az alsó negyed résznél a rendes nyomtatandó részre újra rányomtatja a lap felső részén lévő dolgokat.Tehát két dolgot nyomtat egymásra.Esetleg tud valaki valami okosságot? Hálás lennék valami infóért.Szép napot!
(#) atgyuric válasza gabinjo hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Szia, dobegység hibának tűnik, vagy ha utángyártott toner van benne, akkor a tonerpor is okozhat ilyet, 4-5 lap után is csinálja ha átmelegszik ? Vagy fixáló fólia lehet még szerintem, ha kopott.
(#) Epu2 hozzászólása Feb 21, 2022 /
 
Üdv! Mi okozhatja, hogy egy-két hét szünet, után a nyomtatott lap hátulja festékes lesz. Egy két nyomtatvány után megszűnik.
(#) zamatőr hozzászólása Feb 25, 2022 /
 
Üdv!
Xerox 3117 nyomtató "szőrösen" nyomtat, mi lehet a hiba?
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2022
(#) kalmi.kalmi hozzászólása Ápr 28, 2022 /
 
Van egy Epson AL_M300 nyomtatóm. Ezt Írja ki : Replace Photoconduktor
Mi lehet a hiba ?
(#) villanyipi hozzászólása Máj 26, 2022 /
 
Üdv!
Xeros phaser 6180 nyomtatóval gondom akadt, hálózatiként üzemel 2 gépről, win7 win 11.
A win 11-es gépen elküldött képek fekete fehérek a másikon semmi szín gondom nincs, mi lehet ennek az oka? Egyik nap még hibátlan egyszer csak fekete fehér merre lehet ennek a drivere amit esetleg a gép tárol?2
(#) NickE hozzászólása Szept 10, 2022 /
 
Van egy HP2545 nyomtatóm. Az oldal felét tökéletesen kinyomtatta, a másik fele üres. Eredeti patronnal. Tettem bele egy új utángyártottat, mert azt hittem, kifogyott a tinta, de nem lett jó. Már használtam korábban ilyen aliról rendelt patront, nem volt vele probléma. Látszólag minden jó, fejmozgatás, nem ír hibát, de nem vagy alig nyomtat. Csak fekete patront tettem bele, színesem nincs, de nagy szükségem sincs rá. Még nem javítottam ilyen szerkezetet. Mit érdemes megnézni? Milyen hibák lehetnek? Patronokat valószínűleg le tudom ellenőrizni, egyik rokonnak van szintén 650-es patronnal működő HP nyomtatója, de szerintem nem a patron lesz rossz.
(#) Szig válasza NickE hozzászólására (») Szept 13, 2022 /
 
Szia!

Melyik fele jó? A tetején nyomtat és az alján nem vagy bal oldalon nyomtat és a jobbon nem? Ha bal-jobb probléma, akkor a szalagkábel is lehet hibás.
(#) NickE válasza Szig hozzászólására (») Szept 13, 2022 /
 
Tehát elindítottam egy nyomtatást és a lap tetején még minden jó volt, az alja már hiányzott. Azóta viszont már egyáltalán nem nyomtat, vagy nagyon minimális nyomot hagy csak. Tehát úgy tűnt, mintha kifogyott volna a patron, de szerintem nem patronnal van a gond, mert patroncsere után sincs változás.
(#) villanyipi válasza NickE hozzászólására (») Szept 13, 2022 /
 
Fejegység el van tömődve, ha kivehető(ebbe megy a patron)csap alatt forró vízben is átmosható, ha nem akkor marad az alkoholos mosás!
(#) Szig válasza villanyipi hozzászólására (») Szept 14, 2022 /
 
Szia!

650-es patron megy bele, a patronon van a fej. Ha patront cserélt és úgy sem jó, akkor nem patronhiba (kivéve ha a cserepatron is hibás )
(#) peterkolto hozzászólása Szept 17, 2022 /
 
Sziasztok,!
Tudna valaki segíteni alkatrész azonosításban?
Kondinak gondolom, de az értékét nem tudom.
Nyomtató, vezérlő áramkör.
kyocera ECOSYS P2135d
Köszönöm!
(#) SzilCsong válasza peterkolto hozzászólására (») Szept 17, 2022 /
 
3 lábú kondi? Olyat még nem láttam.
Inkább oszcillátornak tűnyik.
De az hogy tudott ilyen állapotba kerülni?
(#) Gafly válasza SzilCsong hozzászólására (») Szept 17, 2022 / 1
 
Ne ölj bele túl sok energiát, mivel 2 percen belül az "Ez milyen alkatrész-készülék?" topic-ban nem kapott kérdést, ezért ugyanazt feltette itt is.
Ottan már ki lett találva, hogy kerámia rezonátor, meg van hozzá Service Manualja is, csak az titkos.
(#) SzilCsong hozzászólása Okt 31, 2022 /
 
Sziasztok

Samsung C480FW kkéri a fixáló cserét és valami közvetítő szalag cseréjét
(Fuser life és a T2 roller life közelít a 20k -hoz.
kérdés: ebben a videoban
Ezeknek a resetelését láthatjuk?
// Nem vagyok most a gépnél, hogy kipróbáljam és a helyszínen már nem akarok ezzel égni, ha nem jön be.
(#) XND hozzászólása Jan 10, 2023 /
 
Üdv.
OKI 401 tip. nyomtató,mindent elkövettem,hogy normális nyák rajzot nyomtasson,de világos.A szöveg jó,de nyákrajz világos. Minden beállítás a max.ra van,új dobegység új toner,és a gép tisztítva. Már annyi bosszúságot okozott,hogy nem viszem szervízbe annyit nem ér.Ha valaki tud kérem segítsen,ha nem kidobom,de lehet hogy inkább szétverem nagykalapáccsal.
(#) ati790731 hozzászólása Jan 11, 2023 /
 
Sziasztok!
HP 2003 nyomtatóm random begyűri a papírt, egyoldalas nyomtatásnál pár oldalanként, ha mindkét oldalra nyomtatok akkor állandóan. Mit lehet vele kezdeni?
(#) bbb válasza ati790731 hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
Takarítsd meg a görgőket és a papírutat is nézd meg nincs-e benne papírdarabka, vagy durvább szennyeződés. Egy takarítás nem árthat neki.
(#) ati790731 válasza bbb hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
Köszi a segíítséget! Megpróbálkozom vele!
(#) cupika97 hozzászólása Feb 26, 2023 /
 
Sziasztok. Brother DCP J515W olyan hibát produkál, hogy hogy a sárga helyett zöldet nyomtat. 3x teszek neki tisztítást, szépen megtisztul és sárga. De másnapra újra zöld. Már nincs idegzetem hozzá, mivel így gyorsan fogy a színes festék.
(#) Inhouse válasza cupika97 hozzászólására (») Feb 26, 2023 /
 
Átfolyik a kék, és így kikeveredik a zöld...
(#) cupika97 válasza Inhouse hozzászólására (») Feb 26, 2023 /
 
De hol folyik át? Külön mennek a festékek a csövekben. Külön patron van a 4 színhez.
(#) Inhouse válasza cupika97 hozzászólására (») Feb 26, 2023 /
 
Valahol csak nem tömít jól, nézd a képet, a kék felőli része zöld, a másik oldal sárga...valahogy odaszivárog.
(#) XND hozzászólása Ápr 27, 2023 /
 
Sziasztok.
Kaptam egy Ricoh SP 211-es nyomtatót hibásan.Bekapcsolás után nem indul el a főmotor,a teszt nem fut le.Kettő piros
hibajelző kigyulad.Talán még javíthatható,ezért kérnék segítséget a javításhoz,köszönöm.
(#) pimpoka hozzászólása Júl 14, 2023 /
 
Sziasztok! Van egy Samsung Xpress M2022 nyomtatóm és sehogy nem tudom a betűket nagyobbra venni Pl:egy receptet nyomtatnák a páromnak és csak nagyítóval tudja elolvasni. Segítenétek? Köszönöm!
(#) Udvari Zsombor válasza pimpoka hozzászólására (») Júl 14, 2023 /
 
Vezérlőpultban kellene kotorászni a nyomtató beállításainál. Ha próbából Word-ben 11-es betűmérettel leírsz valamit, az is összemegy, mikor kinyomtatja?
(#) Massawa válasza pimpoka hozzászólására (») Júl 14, 2023 /
 
Milyen adat formátumban vannak azok a receptek?
(#) pimpoka válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 16, 2023 /
 
Szia! Word-ben a 11-es méretben nyomtatva olvasható rendesen.
(#) pimpoka válasza Massawa hozzászólására (») Júl 16, 2023 /
 
Szia! Tudod youtube recept ahogy le van írva, azt nem tudom milyen formátum!
Következő: »»   115 / 116
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem