Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3436 / 3546
(#) Suba53 válasza antiktelefon hozzászólására (») Szept 25, 2022 /
 
Én is akartam küldeni egy linket ennek a webáruháznak egy termékéről privátban, és azt írta, hogy ennek a felhasználónak nem küldhetek üzenetet.
A linket kivettem, és így egyből elment az üzenet.
Valami kukac lehet a rendszerben.
(#) Bakman válasza Suba53 hozzászólására (») Szept 25, 2022 /
 
Itt a magyarázat: Bővebben: Link.
(#) antiktelefon válasza Bakman hozzászólására (») Szept 25, 2022 /
 
Ez nem magyarázat a másik oldalra és a privátok tartalmára...
(#) Bakman válasza antiktelefon hozzászólására (») Szept 25, 2022 /
 
Anélkül, hogy ismerném a történetet, minden bizonnyal kiharcolták maguknak ezt a figyelmet.
(#) Suba53 válasza Bakman hozzászólására (») Szept 25, 2022 /
 
A lumenet, és onlinevill ugyanaz a csapat?

Sikerült ártatlanul belecsöppenni valamilyen virtuális maffia történetbe?

Megyek is, nehogy felnyársaljon egy durva felkiáltójel.
(#) Ódenka válasza Suba53 hozzászólására (») Szept 25, 2022 /
 
Késő! Kimondtad a neveket. Pénzt kapnak valakik a gereznádért...
(#) Suba53 válasza Ódenka hozzászólására (») Szept 25, 2022 /
 
Jó is, ha felkészülök! Élesre köszörülöm a kérdőjeleket, kihegyezett T betűkkel szórom tele az udvart, betárazom a gyorstüzelő kézi alfa-béta-gamma sugár vetőmet.
Aztán had jöjjenek. Nem adom olcsón a skalpomat.
(#) Rosszmáj hozzászólása Szept 26, 2022 /
 
Hátha valaki tudja ... ki lehet a gyártója ennek a reptéri vontatónak?
(#) Suba53 hozzászólása Szept 26, 2022 /
 
Tudja valaki, hogy milyen távvezetéket építenek a Zuglói alállomástól kifelé északkeleti irányban?
Régóta figyelem a munkálatokat, mert arra felé a határ úton járok ki a nullásra. A nullásig állnak az oszlopok, némelyiken már a szigetelő tartók is fent vannak, némelyik még üres.
(#) Bakman válasza Rosszmáj hozzászólására (») Szept 26, 2022 / 1
 
TLD TMX 20 valamelyik változata. Elvileg négy hengeres, vízhűtéses dízel motor van benne.
(#) Rosszmáj válasza Bakman hozzászólására (») Szept 26, 2022 /
 
Kösz a segítséget! Vért izzadva sem sikerült kigugliznom.
(#) Imi65 válasza Suba53 hozzászólására (») Szept 26, 2022 /
 
132kV-ost biztos nem, mert azt a részt mi kezeljük. Zuglóban 220kV van még, elvileg ezt a rendszert már nem nagyon akarják fejleszteni. Utána fogok járni, mit csinálnak....
(#) sany válasza Suba53 hozzászólására (») Szept 26, 2022 /
 
Lehet ennek a projektnek a része, az említett szakasz.

Idézet:
„... másrészt az alábbi hét 220 kilovoltos távvezeték terhelhetőségét növeli meg a Mavir Zrt.: Detk–Sajószöged I., Detk–Sajószöged II., Detk–Zugló I., Detk–Zugló II., Kisvárda–Sajószöged, Tiszalök–Sajószöged, Sajószöged–Szolnok térségben.”
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2022
(#) ferci hozzászólása Szept 27, 2022 /
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, van-e közöttetek egy postai "bennfentes" illető.
(#) Suba53 válasza Imi65 hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Hoppá! Nagyon úgy néz ki, hogy nem építenek, hanem bontanak. Az egyik oszlopnak tegnep még megvoltak a karjai, ma meg már eltűntek.
Vagyis nem új távvezetéket építenek, hanem egy korábbit bontanak.
(#) jani1987 hozzászólása Szept 28, 2022 /
 
Valaki közületek nem foglalkozik hivatalos gázszerelőként? A lakásba kellene beköttetni az eontól. A többit privátban.
(#) zolika60 hozzászólása Szept 28, 2022 /
 
Ma ezt az üzenetet kaptam:
Idézet:
„Egy vagy több hozzászólásod a(z) DC motor/lámpa PWM szabályzása témából felhasználói bejelentés miatt törölve lett!”
Vajon mi lehetett az a rettenetes hozzászólás, amit törölni kellett? Nem emlékszem semmi ilyesmire. Talán idézni kellett volna, hogy tudjam mit nem írhatok a fórumra.
(#) Bakman válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Dupla kérdés esetén is előfordul ilyesmi. A duplikátumot törli a moderátor, a hozzászólások pedig átkerülnek egy másik témába. Vagy törlik a kérdést és a rá adott válaszokat is, mert valamiért már a kezdőkérdés (felvetés) sérti a szabályok valamelyikét. Nem sok értelme lenne egy vagy több hozzászólásnak akkor, ha nem lehet látni, mire is reagált a hozzászóló.
(#) zolika60 válasza Bakman hozzászólására (») Szept 28, 2022 / 1
 
Tisztább helyzet volna, ha idéznék a hozzászólást az értesítésben. Ki emlékszik már hetekkel ezelőtti hozzászólására. Főleg ha nem is nagyon volt lényeges.
(#) Moderátor hozzászólása zolika60 hozzászólására (») Szept 29, 2022
 
Kedves Zolika60!

Pontosan ugyan az az eljárás, mint lassan 10+ éve, azaz ha kifejezetten a Te hozzászólásod kerül törlésre, akkor a rendszer beidézi automatikusan a törölt hozzászólást,
ha viszont egyéb moderátori művelet miatt (például egy másik hozzászólás jelentése okán) egyszerre láncban törölt hozzászólásfolyamban érintett a hozzászólásod (azaz nem azzal volt a probléma) akkor nincs egyesével minden hozzászólás beidézve, és ezen nem is kívánunk módosítani, nincs rá szükség.
(#) zolika60 hozzászólása Szept 29, 2022 /
 
Mivel moderátornak válaszolni nem lehet így új hozzászólásban írom. Aztán kérek rá moderációt. Szerintem, ha egy hozzászólást töröltök azért mert válasz volt egy olyanra ami szabálytalan, nem azt kéne az értesítésbe írni, hogy "felhasználói bejelentés miatt lett törölve". Hiszen ez félreérthető. Sőt csak félre. Hiszen mindenki arra gondol, hogy az ő hozzászólása nem tetszett valakinek.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) mnyugger válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Divat lett a feljelentgetés.
(#) dani555 hozzászólása Szept 30, 2022 /
 
Sziasztok!

Amennyiben az apróban vitás/gyanús ügyletem van valakivel, azt hogyan tudom megosztani a modikkal?

Köszönöm előre is a segítséget!
(#) bandika válasza mnyugger hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Visszajönnek az 50-es évek...Mármint 195x.
(#) ferci válasza dani555 hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Szia!

Az apróval a modik csak a szabályok betartatásával foglalkoznak..
Talán beszéld meg a valakivel, mi a problémád.
(#) mnyugger válasza bandika hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Ja Ja! Akkor születtem.
(#) Suba53 válasza Suba53 hozzászólására (») Okt 4, 2022 /
 
Most már tényleg nem tudom hogy mi történik.
Távvezeték szerelők tanpályája lett az a vonal? Mert a napokban lebontott oszlop újra áll, a közepébe betoldva egy plusz 4-6m-es acélszerkezet. Vagyis sokkal magasabb lett. Mintha átépítenék nagyobb feszültségűre?

Van valakinek bennfentes információja erről?
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Okt 5, 2022 /
 
"Parkside PABS 12 B3" akkumulátoros fúrónak mennyi a max forgatónyomatéka?
Szeretnénk mellé venni egy erősebb 220V fúrót is, de az összehasonlításhoz kellene ez az adat.
(#) Gafly válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 5, 2022 /
 
Ha a birtokodban van a készülék, akkor legegyszerűbb és biztosabb, ha megméred hogy tényleg tudja-e a 28 Nm-t...
A hozzászólás módosítva: Okt 5, 2022
Következő: »»   3436 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem