Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tápegységgel kapcsolatos kérdések
Lapozás: OK   156 / 171
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Ha nincs más, akkor ez is jó, bár elég nagy a feszültségesése, ami 1V körüli lehet 2A-nél.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Itthon csak max 1A-es van mindenképp rendelnem kell, ha mondasz egy tipust olyat rendelek.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Akkor viszont ha teszek sorba egy diodát, az 56ohm-os ellenállást ki kéne cserélni nagyobra a feszültség esés miatt, ugye? Azért hogy megmaradjon a 12V.
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Hol van az az 56 ohm? Ennél a diódánál csak alig több, mint fél volt a feszültségesés: Bővebben: Link. Természetesen választhatsz más hasonló paraméterű Schottky-diódát is.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Az LM350t mellet van közvetlen, a 2kohm-al sorba kötve, igy lett ilyen pontos a 12V, 56ohm. Akkor ezt a diódát sorba tegyem a kimenettel?
Találtam egy kapcsolást, ebben mi a szerepe a két bekarikázott 4007-es diódának?? Mellékletben linkeltem.

LM317.jpg
    
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Sorba kösd. A rajzon lévő párhuzamosan van és fordított polaritásnál kezd el vezetni.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Rendben! Jövő héten szerzek alkatrészeket és megpróbálom. Hogy ne kelljen a panel vezetősávját elvágnom, jó az is ha a dobozon belül a csatlakozóhoz vezető vezetékbe applikálom bele?
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Persze, hogy jó. Az a fél volt feszültségesés pedig nem hiszem, hogy gondot okozna a DAC-nak.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 24, 2022 /
 
Rendben! Köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal! Majd jelentkezem a fejleményekről!
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Szia! Kipróbáltam a diódát sorosan a kimeneten, de nem működik, mérhető a 12V a kimeneten, de ha rádugom a ventilátort elhalványul a bekapcsoló led, és nem indul el a ventilátor. SB560-as shotky-t tettem bele. De legalább nem nyiffan ki az IC... Úgy érzem ez az LM350 alkalmatlan erre a célra...csak ne került volna ennyibe...
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Amikor rádugod a ventilátort mekkora feszültség van a táp kimenetén? Nem az a baj, hogy a trafód (adapter) gyenge és leesik a feszültség a terhelés hatására?
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
7.5V, 50VA toroid, nem lehet gyenge.
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Mekkora feszültséget mérsz terhelés alatt a stabilizátor bemenetén és a stabilizátor kimenetén?
(#) vision61 válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Szia!

A 7,5 V elírás, vagy valóban ennyi a trafó szekunder feszültsége? Ha igen, akkor ne csodálkozz a feszültség esésen.
proli007 rajzán is 15 V DC a bemeneti feszültség.
A hozzászólás módosítva: Szept 28, 2022
(#) lobbooo válasza vision61 hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
15V a trafó Ac feszültsége,, dioda nelkul a ventillator terhelés alatt egy tized voltot se esik a táp feszültség.
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Tehát mik a mérési eredményeid terhelés mellett a stabilizátor bemenetén, kimenetén és a hangcuccnál?
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Terhelés alatt 18.5V az LM350 bemenetnél, 2.354V a kimeneten, ha terhelés nélkül van 11.92V.
(#) erbe válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Áramot tudsz mérni? Valamit nagyon elhibázhattál. Ne az erősítőt tedd rá, hanem először különböző értékű fix ellenállásokat. Pl. 30 Ohm 5 W, 10 Ohm 20 W, ...
A hozzászólás módosítva: Szept 28, 2022
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Megszólalt az LM túláram-védelme, túlterheled szegényt. Hűtőborda van az LM350-en?
A hozzászólás módosítva: Szept 28, 2022
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Az egész doboz hutoborda,, 165x80x110, konkrétan hűtőborda a doboz., De ha nincs a soros dióda akkor nem terhelődik le, csak kinyiffan az LM350, ha rákerül a dack.
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Semmi nem melegszik, csak egyszerűen leesik a feszültség. Érdekes. Kíváncs vagyok a szerelésre, hátha látszódna valsmilyen eltérés.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Itt van a Nyák, meg az elrendezés. Már 5x átnéztem , de nem vettem észre hibát.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Itt van a lay is.
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Ez a DAC korábban működött, biztosan jó? Ha a stabilizátor jól van szerelve és terhelés hatására leesik a kimeneti feszültség, akkor ez túlterhelésre utal, akár van soros dióda, akár nincs.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
2hete vettem, a Dac-ot, es van saját kapcsoló üzemű tápegysége, azzal napi használatban van, vele hibátlanul működik. De a ventillatorral is ugyan ezt teszi, tehát, soros dioda nélkül működik, diodával leesik a feszültség. Annyi a különbség hogy soros sioda nélkül a ventillator jol működik a tappal, a dac, meg standby uzembe bekapcsol, mikor bekapcsolom a tápot, mikor meg be akarom kapcsolni a Dac-ot, rovidzarba megy az Lm350.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Szerinted az segítene, ha a 100uf-ot kivenném? Már 3db IC elfüstölt, nincs kedvem a maradék 4-et is elfüstöltetni... Még egy lehetőséget látok, kiveszem az LM350-et, és 78S12-őt teszek bele, úgy hogy azt a részét átkábelezem, ugye a GND-t kell odavinnem, meg láb helyesen a másik két lábat bekötnöm, nem vészes. 2A-re van szükségem igazából, azt meg az is elbírja, és nem érzékeny kimenete neki úgy mint az LM350-nek. A tirisztoros védelem meg maradhat benne elvileg így ahogy van. Szerinted?
(#) Karesz 50 válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Az a nyákterv nagyon nem van jól szerintem. Már az elején szólni akartam, de nem akartam belekötni - gondoltam majd rájössz magadtól is.
(#) kadarist válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Nem tudom, hogy mi lenne a jó ilyenkor. Lehet, hogy gerjed a stabilizátor akkor, ha áram folyik a vezetősávokon. A nagy puffereket beraknám középre a 100nF-ok helyére, mert a mostani helyükön parazita oda-vissza áramok folyhatnak, főleg a 4700µF-nál.
(#) lobbooo válasza kadarist hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
Kicseréltem megint az IC-t, az IC volt rossz ismét... Volt három Ic, amit vatta újan vettem, az egyik nem adott ki semmit a kimeneten, a másik kettő átengedte a tápfeszt egy az egyben, ezek egy boltból valók voltak, ez meg ugy romlott el, hogy terhelés nélkül volt tápfesz, terheléssel meg nem. Mert most megnéztem dióda nélkül es ugy is azt csinálta..., Szóval kicseréltem, ez most ugy 1A-terheles mellett, soros diódával a kimeneten működik, a ventillatorokkal, csak nem merem rádugni a Dac-ot... Amúgy 1A terheléssel, 11.98V van a kimeneten, és ez az alapjarati kimeneti feszültség is.
(#) szs válasza lobbooo hozzászólására (») Szept 29, 2022 /
 
És mindig akkor kezdődött a baj, amikor a DAC-t kötötted rá. Tegnap is úgy olvastam: mindaddig, míg a ventillátor ment róla, jól működött. Tehát (egyelőre) ne köss rá mást, nemigen a tápegységeddel van baj.
Mégisvsak annak a DAC-nak a bekötésénél lehet a probléma. Vagy az egészével -amit a saját tápegysége tolerál, az lm viszont nem (???)
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2022
Következő: »»   156 / 171
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem