Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3448 / 3546
(#) rolie válasza antiktelefon hozzászólására (») Nov 21, 2022 /
 
Úgy tűnik szerverkarbantartás van. Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Nov 21, 2022
(#) Gafly hozzászólása Nov 22, 2022 /
 
Ezt meg hogy?
Rendszeresen járok arra, de elképzelni sem tudom...
(#) VJ72 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 22, 2022 /
 
"Lezárták a Helikopter utat a Lőrinci út közelében baleset miatt. Két autóbusz útközött a helyszínen, miután rosszul lett az egyik buszsofőr"
(#) Suba53 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 22, 2022 /
 
Olvastam a cikket erről. Le a kalappal a sofőr előtt, aki egy pillanat alatt felmérte, hogy mi lehet a következmény, és a saját testi épségét is kockára téve szemből "megállította" a kontroll nélküli másik buszt.
(#) Gafly válasza Suba53 hozzászólására (») Nov 22, 2022 /
 
Sok különböző hírt olvastam róla, olyat is hogy személyi sérülés nem történt.
Tulajdonképpen simán rajta ülhettem volna én is (városba/dolgozni), ezzel járok.
(#) Karesz 50 hozzászólása Nov 24, 2022 / 5
 
Munkanélküli egérfogók...

CAM03069.jpg
    
(#) zolika60 válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 24, 2022 / 1
 
Heten mint a gonoszok.
(#) Karesz 50 válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 24, 2022 /
 
Még van négy, de azok nem szeretik a nyilvánosságot
(#) zolika60 válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 24, 2022 /
 
Nekem is van hét, de nem ilyen egységes fekete-fehérek.
(#) giskard hozzászólása Nov 26, 2022 / 1
 
Úgy vettem észre, hogy itt sokan nem értik, vagy nem tolerálják az iróniát (az üzemeltetőket is beleértve).
De én szeretem.
(#) Ódenka válasza giskard hozzászólására (») Nov 26, 2022 /
 
Ha nem teszed ki a nevető ikont?
Régebben tűnődtem, kiknek készülnek az alánevetős filmsorozatok...
(#) giskard válasza Ódenka hozzászólására (») Nov 26, 2022 / 1
 
Nevetős ikon ? Az irónia halála a magyarázat.
(#) jani1987 hozzászólása Nov 28, 2022 /
 
Egy kis kedv csináló a régi fegyverek iránt érdeklődők számára. Helyileg Abán megtekinthető.
A hozzászólás módosítva: Nov 28, 2022
(#) kameleon2 válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 28, 2022 /
 
Nálam 4 van , de nincs egér. Ha valakit érdekel 2 cirmos, egy szürke cirmos. Vihetőek, Júniusi mind. Az anyamacskát nem adom, mert fajtiszta bengázi. Gyönyörű a bundája. Igaz a kölköké is.
(#) mek-elek válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 28, 2022 /
 
Nem vagyok egy mácskás típus, de ezek tündériek. Tisztára manökenek a maguk világában.. És látható módon készültek a fotózásra.
(#) Gafly válasza kameleon2 hozzászólására (») Nov 28, 2022 /
 
Nem bengázi, hanem bengáli szerintem.
Fénykép van?
Remélhetőleg ivartalanítva vannak, mert kóbor macsekból sajnos annyi van mint a fene.
(#) sany hozzászólása Nov 28, 2022 /
 
Aki esetleg tudna segítene.
A rókás automatába lehet készpénzzel fizetni vagy csak bankkártyával lehet?
A hozzászólás módosítva: Nov 28, 2022
(#) Bakman válasza sany hozzászólására (») Nov 28, 2022 / 1
 
Csak bankkártya.
(#) sany válasza Bakman hozzászólására (») Nov 28, 2022 /
 
Köszi!
(#) Karesz 50 válasza mek-elek hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 1
 
Ezek nem hobbi macskák, hanem vadállatok. Szétrágnák a házat az egerek ha nem lennének. A csúcsállomány 32 db macska volt, de tavalyelőtt például csak három... akkor rengeteget küzdöttem az egerekkel. Ha csak 5-6 db van, akkor még motoszkál egér a padláson, de előbb-utóbb megfogják. Ez a tíz körüli az optimális létszám, az idén még nyomát nem láttam betolakodóknak. Csak hát esznek, mint a sáskák... egy kutya-konzerv a reggeli, fél kiló macskatáp az ebéd, fél kiló baromfi párizsi a vacsora. Szerintem egész nap csak az estét várják. De nem lehet megsimogatni egyiket sem - még nekem sem állnak meg - de ez így van jól. A szelíd macskák itt nagyon rövid életűek.
(#) sany válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Van utánpótlás.
(#) Skori válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Szerintem a macskáknak is van egyéniségük, némelyik barátságos de megválogatja, hogy kivel, míg van amelyik nem. Nekem volt olyan macskám amelyik nagyon vad volt, a kutyánk és a szomszéd kutyája is félt tőle! Ha idegen megpróbálta megsimogatni akkor megharapta. Mindent levadászott, pl. még a cserebogarakat is elkapta röptében. Gyakran hozott nekem pl. verebet, és szeretett az ölemben ülve dorombolni is - de nagyjából senki más nem érhetett hozzá.
(#) Karesz 50 válasza sany hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 1
 
Ezek archív felvételek a "macskák" albumból : )
(#) Karesz 50 válasza Skori hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 1
 
Igen... és a szemükbe nézve szinte a lelkükbe lehet látni. Némelyikből olyan értelem sugárzik mintha beszélne, a másik meg olyan buta, mint a föld. Van amelyik alapból gyűlöli az embert, örüljek, hogy megtűr maga mellett. De volt olyan amelyik mellett ott kellett lennem szüléskor, jött utánam mindenhová és keservesen nyávogott, aztán felkísértem a padlásra és akkor megnyugodott. Őt valószínűleg egy róka, vagy kutya foghatta meg, a többi anya nevelte fel a kicsinyeit. Olyan állományunk is volt valamelyik évben amelyik megfogta a fácánt és a kisnyulat. A fekete rigót, galambot, verebet ezek is leszedik a fáról éjszaka. Meg volt a "Szőrmók". Az minden délben ebéd után bejött, aludt két órát az ágyon, majd kiment. Ez csak neki volt megengedve. Egyszer egér motoszkálást hallottam a műhely fölött. Csak annyit kellett neki mondani, hogy gyere Szőrmók. Egy villanás alatt kikapta a lyukból, elharapta a gerincét, letette és rám nézett, hogy... ennyi volt, szóra sem érdemes.
(#) Gafly válasza Skori hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
MeowEver is tudja, két AAA méretű elemmel, és melegíthető gél párnával.
(#) jani1987 válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Nálunk csak ők vannak.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 3
 
A kuvasszal játssz, foglalkozz minden nap és nem bolondul meg idősebb korára.
(#) mek-elek válasza Karesz 50 hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Tetszettek a fotóid! És érdekes volt a kommented a lakótelepi világban olvasva. Nálatok a természet körülöttetek. Nálunk odébb az ablakban. Azért mi is kötődünk a világhoz egy-két ajándék kapcsán. Van egy madárpókunk, meg egy leopárdgekkónk. Mindkettő szófukar, és nem kell levinni őket sétáltatni. A gekkót olykor kivesszük melengetni, simogatni. Remek a testbeszéde.
Vagy 18 éve lakunk "társbérletben", így kiismertük egymást. Ha meglátogatjuk a terráriuma előtt, és ő épp nem tart igényt ránk, akkor ahogy van, elfordítja a fejét a fal felé...
A hozzászólás módosítva: Nov 29, 2022
(#) mek-elek válasza granpa hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Hogy Te miket nem tudsz...
(#) enree hozzászólása Nov 29, 2022 /
 
Uraim!
Egy hete készültem el a medencén a betonkoszorúval, van benne kalcidur ugyan, de nem tudom mit csináljak, letakarjam, vagy hagyjam szabadon? Szerintetek?
Következő: »»   3448 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem