Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » EHX Magnum 44 végfok IC csere (TPA3106D)
Lapozás: OK   1 / 1
(#) pappeter hozzászólása Dec 15, 2022 /
 
Jó napot kívánok!
köszönöm, hogy itt lehetek.
Szeretnék segítséget kérni. Egy hete próbálom a megoldást megkeresni, eddig sikertelenül... most remélem összejön.
Elszállt az Electro Harmonix pedálméretű erősítőmben a végfok, ami egy TPA3106D (D class 40w mono amp)
Magyarországon jelenleg nem nagyon lehet beszerezni az IC-t, a Farnell-nél láttam, hogy 1 év múlva érkezik. (eBay, Ali drágák, vagy gyanúsak)
Ha valaki tud ebben segíteni, és meggyógyítását is vállalná, nagyon hálás lennék (amennyiben emberi árú a javítás)
Az egész cucc használtan 40.000 Ft körül volt, ergo ennek arányaiban érné meg javítani.
KÖSZÖNÖM!
(#) antiktelefon válasza pappeter hozzászólására (») Dec 15, 2022 / 1
 
Megnézem otthon lehet van, de alin van 2-3 bevált bolt ilyenre, jellemzően megmaradt készlet meg bontott eredeti ami ott van ezekből. Mouser február végét mondja szállításra mondjuk ha addig ráér neked. Ki is tudom cserélni.
A hozzászólás módosítva: Dec 15, 2022
(#) pappeter válasza antiktelefon hozzászólására (») Dec 15, 2022 /
 
Szervusz! Ó, köszönöm... igen várok vele. S ha jól sejtem a nicked alapján te javítottál nekem T430-at. Kicsi a világ.
(#) antiktelefon válasza pappeter hozzászólására (») Dec 15, 2022 /
 
Több T430-at javítottam már, ez az átfúrt alaplapos, backlight hibás, sios vagy valamelyik másik volt?
Privátban írj rám, aztán megbeszéljük honnan és hogy legyen ic.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem