Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   1369 / 1384
(#) Pethical válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 9, 2023 / 1
 
Vagy telepítesz egy ingyenes nyák tervező programot, beimportálod és kinyomtatod, vagy megrendeled a gyártását itt: JLCPCB. Ezek a legegyszerűbb megoldás, sőt, más nem is nagyon van. Esetleg itt valaki exportál neked PDF-et, vagy átrajzolja, vagy legyártja.
(#) kaqkk válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 9, 2023 / 1
 
(#) niedziela válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 9, 2023 / 1
 
nyomtatva, bár a méretről nem vagyok meggyőződve, hogy jó.
(#) macsi01 válasza Pethical hozzászólására (») Feb 9, 2023 /
 
2 db is elég lenne az egyiket megtartanám másikat odaajándékoznám egy barátomnak .
A szállítás honnan lenne ?
Ezért lenne jó itthoni gyártó .
(#) macsi01 válasza niedziela hozzászólására (») Feb 9, 2023 /
 
Kinyomtatom holnap aztán meglátszik .
A panel külső mérete 90x90 mm az tuti .
Ezt is köszönöm szépen !
(#) kaqkk válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 9, 2023 / 1
 
Ha itthoni gyártót keresel meg fogsz lepődni ! Én egy db 10*10cm es nyákra kaptam 18000 ft os árajánlatot (ha nem kell öt elteszed a maradékot) ... A szállítás ? Egyszerű posta csomag , vagy futár de az drágább nézd meg a linket többféle szállítási módot lehet választani és rögtön látod a végösszeget is ahogy kiválasztod .
A hozzászólás módosítva: Feb 9, 2023
(#) Pethical válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 9, 2023 /
 
A szállítás Kínából van, azt vagy ki kell várni, vagy 20 dollárért itt van hamar.

716 Ft-ba kerül 5 db nyák, ha 3-at nem használsz akkor is olcsó.

Itthon kétféle van, az egyik, aki tízszer ennyiért megrendeli helyetted ugyaninnen, a másik aki 20-25x ennyiért legyárt neked 1 db-ot helyben.
(#) macsi01 válasza Pethical hozzászólására (») Feb 9, 2023 /
 
Nem az ár sok hanem hogy egyáltalán megérkezik e .
Jártam úgy hogy vettem cuccot kifizettem az áfát ,az eljárási díjat és nem jutott el hozzám eltűnt idehaza .
Az eladónál nem volt helye reklamációnak mert ugye az országba megérkezett -- egyébként nem jártak volna el az áfamegállapítás ügyében .
Hosszas levelezés után azt visszakaptam a nav- tól de pl az áfát már nem és ugye a vételár is bukta .
Ez benne van minden rendelésben sajnos ..
(#) Pethical válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 9, 2023 /
 
Akkor a Google segít. Csak személyesen menj érte, mert az előző csomagodat is Magyarországon veszítették el, idáig eljutott.
(#) macsi01 válasza Pethical hozzászólására (») Feb 9, 2023 /
 
Még a városi postára is megérkezett .
(#) niedziela válasza niedziela hozzászólására (») Feb 9, 2023 / 1
 
Csak meg lett az 1:1 méret.
(#) kaqkk válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Idézet:
„Még a városi postára is megérkezett .”
Akkor rendelhetsz bárhonnan ha lusta a postás ....
(#) Epu2 válasza kaqkk hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Egy csomaggal én is így jártam. Kicsit erőszakos voltam és kiderült a polc alatt volt, de papíron már címre vitték.
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2023
(#) papus51 válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 13, 2023 / 2
 
Évek óta rendelek a JLCPCB-től. Mindig megérkezett a NYÁK.
A hozzászólás módosítva: Feb 13, 2023
(#) somitomi hozzászólása Feb 14, 2023 /
 
Nem teljesen NYÁK készítés, mint inkább bevonatolás, de azért remélem elfér. Szóval készítettem még régebben egy Stylophone-t, a "billentyűzet" természetesen egy darab NYÁK, amibe belekarcoltam a mintázatot majd leónoztam az egészet. Hosszabb távon ez annyira nem vált be, mert (gondolom) oxidréteg képződik rajta, amitől romlik az érintkezés. Minifúró drótkorongjával persze le tudom takarítani, de ugyanúgy csak egy ideig lesz jó. Létezik esetleg valami olyan házilag megvalósítható bevonat, ami tartósan jó érintkezést ad és viszonylag kopásálló?
(#) qvasz2 válasza somitomi hozzászólására (») Feb 15, 2023 /
 
Nem drótkorongozni kell, inkább csak radírozni, mert a drótkorong valóban elkoptatja.
Ha tartósat akarsz, akkor le kell gyártatni kicsi kínai gyártóval (van külön topikja), azok elképsztően jó minőséget produkálnak, amit otthon sohasem fogsz elérni.
(#) Elektro.on válasza somitomi hozzászólására (») Feb 15, 2023 /
 
Szia!
Én ilyesmit próbáltam volna ónozás helyett.

Arany galvanizáló készlet
(#) niedziela válasza Elektro.on hozzászólására (») Feb 15, 2023 /
 
kinában rendelsz aranyozva... az bizosan minőség, olcsóbb is mint vegyészkedni.
(#) Elektro.on válasza niedziela hozzászólására (») Feb 15, 2023 /
 
Nem rendelek.
Nincs rá szükségem.
(#) niedziela válasza Elektro.on hozzászólására (») Feb 15, 2023 /
 
A készletre reagáltam nem a szükségedre
(#) madzagos hozzászólása Feb 16, 2023 /
 
Ma jött meg. Január 26-án rendeltem meg.
(#) macsi01 hozzászólása Feb 16, 2023 /
 
A JLCPCB - t hogyan szoktátok fizetni ?
Paypallal gondoltam de amit utaltam a paypal számlámra sajna nem járt sikerrel igy most ott parkol a paypal gyűjtőszámlán és nem sikerül nekik v.miért rárakni a paypalomra .
Merjem kifizetni normál ,nem virtuális kártyával ?
(#) Pethical válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
PayPal keresztül is fizethetsz kártyával.
(#) kaqkk válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
Ezeket a kérdéseket inkább a ki hol gyártatja a nyákot témában kéne megbeszlni , ez itt off .
(#) somitomi válasza Elektro.on hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
Hát, lehet marad a radírozgatás, mert ennyi pénzért vehetnék magamnak gyári Stylophone-t, a panelt újragyártatni meg annyira nincs kedvem. Bár amúgy elég érdekesnek tűnik ez a szerkezet, jó lenne kipróbálni.
A hozzászólás módosítva: Feb 16, 2023
(#) madzagos válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
Simán fizetek bankkártyával. Nem volt még probléma.
(#) soskajoska válasza macsi01 hozzászólására (») Feb 21, 2023 /
 
Szia!
Így már én is jártam. Mint kiderült, böngésző hiba volt. Tűzrókának volt valami baja. Chrome-al simán ment. De én hozzárendeltem a kártyát a PayPal fiókhoz, így nem kell előre utalgatni és mindíg a pontos összeget (+kezelési költség) vonja le a PayPal a számlámról.
(#) kameleon2 válasza somitomi hozzászólására (») Feb 21, 2023 /
 
Arany vagy ezüst tamponálással többre mennél. A távirányítók is így készülnek. Auternél is tudnak ilyet.
(#) Ráx Aladár hozzászólása Márc 9, 2023 /
 
Sziasztok!
Volna egy darab elég nagy nyák lemez ami képformátumként van meg, viszont nekem gerber fileba kéne átkonvertálnom. A baj csak az hogy a nyáklemez elég nagy, úgyhogy az átrajzolás nem opció. Az lenne a kérdésem hogy nincsen-e esetleg valamilyen szoftver amivel át lehetne alakítani a képet egy ilyen fájlá, mert a képem ami van a nyákról az szerencsére nagyon jó minőségű.
A hozzászólás módosítva: Márc 9, 2023
(#) Pethical válasza Ráx Aladár hozzászólására (») Márc 9, 2023 / 1
 
Esetleg próbáld ki ezt.
Következő: »»   1369 / 1384
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem