Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mobiltelefon hiba
 
Témaindító: nagysusu, idő: Júl 12, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   90 / 92
(#) nagym6 hozzászólása Ápr 26, 2022 /
 
Üdv. Mobiltelefon egyes hívószámoknál beszéd néma marad, de minden más jó. Tehát engem hívnak kicsörög, felveszem nincs hang. Másik félnél van hang. Ugyanezt visszahívom, szintén csak nálam nincs hang. Csak néhány számnál volt 70 -esek voltak, lehet talán másik hálózatnál is, ezt nem figyeltem alaposan. Amelyiknél hibás, ott többször próbálva újrahívva szintén hibás. Másoknál hibátlan. Nem halkítok semmit, közvetlenül a hibás hívás után másik számnál tökéletes. Motorola G8 Plus.
A nejem Huawey telefonja is ezt csinálja, egy ugyanazon 70-es számnál mindig.
Voltam a szolgáltatónál Tmobil ilyen probléma náluk nem lehet.
A hozzászólás módosítva: Ápr 26, 2022
(#) Suba53 hozzászólása Máj 2, 2022 /
 
Sziasztok!
Ez nem hiba, csak műszaki kérdés.
Némelyik mobilban, pl. Galaxy S sorozat, kiváló audio jelfeldolgozás van beépítve. 32bit 384kHz.
Csak remélni tudom, hogy az analóg kimenete is megfelelő minőségű.
Viszont az újabb típusokban már nincs analóg kimenet, csak USBC csatlakozó.
A kapható USBC-jack átalakítók mint külső hangkártyák vajon milyen minőségűek?
Vagy ha az ember ki akarja használni a mobil audio színvonalát, akkor megfelelő minőségű külső DAC konverterrel lehet csak? Ebben van valakinek tapasztalata?
(#) Udvari Zsombor válasza Suba53 hozzászólására (») Máj 3, 2022 /
 
Már a Samsung is kezdi leszedni a jack kimenetet a telefonjairól? Hát merre halad ez a világ...
(#) sany válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 3, 2022 /
 
Visszafelé...
A hozzászólás módosítva: Máj 3, 2022
(#) pucuka válasza sany hozzászólására (») Máj 3, 2022 /
 
Ha megfordulsz, az is előrefelé van.
(#) sany válasza pucuka hozzászólására (») Máj 3, 2022 /
 
Akkor meg csak egy helyben toporgunk.
(#) Josi777 hozzászólása Máj 3, 2022 /
 
Sziasztok. Van 2 régi Sony Xperia telefonom, az egyikből át kéne rakni a kijelzőt a másikba. Van valakinek sütője, amivel ki lehet melegíteni a kijelzőket és tudna benne segíteni?
(#) kalmi.kalmi hozzászólása Jún 22, 2022 /
 
Amit kérdezek az nem hiba de hátha valaki tudja a választ.
Blaupunkt fl 07 -ben van automata hangrögzítő ? Olyan írjon, akinek van ilyen telefonja.
Köszönöm.
(#) Bmw5 hozzászólása Júl 13, 2022 1 /
 
Az lenne a kérdésem, hogy a Xiaomi Redmi Note 9 Pro okostelefonomnak jó még az akksija? 1 éves telefon.
Ezek az értékek:
(#) gyök2 hozzászólása Júl 20, 2022 /
 
Sziasztok!
Nem hibával kapcsolatban kérdezek.
Van egy Galaxy a20-as telefonom amin egy ingyenes letöltött iconpac-ot használok. Vettem egy Galaxy A02-es telefont is. Hogy tudnám az egyik telefonról a másikra átmásolni az iconpac-ot. A play áruházban már nem találom meg. Próbáltam a Samsung SmartWitch alkalmazását, de az iconpac-ot nem tudtam vele átmásolni.
Valakinek van valamilyen ötlete?
(#) pucuka válasza gyök2 hozzászólására (») Júl 20, 2022 /
 
Esetleg megpróbálhatsz egy biztonsági mentést egy valamilyen felhőbe, és onnan leszeded. Hátha.
(#) Udvari Zsombor válasza gyök2 hozzászólására (») Júl 20, 2022 /
 
Rákeresel a Play-ban, hogy "apk creator", letöltöd az egyik appot, az apk telepítő fájlt készít bármelyik telepített appból. Ezután összekötöd Bluetooth adatátvitellel a két telefont, és szépen átküldöd az apk fájlt, amit az új készülékeden telepítesz.
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2022
(#) antikzsolt hozzászólása Dec 19, 2022 /
 
Üdv.

Van egy Redmi 5g telefonom. Ritkán de szoktam használni az sms részét. De valamiért csevegni akar és van hogy csak másnap veszem észre hogy nem ment el az üzenet. Hol lehet beállítani hogy egyből sms legyen ne csevegés?
A hozzászólás módosítva: Dec 19, 2022
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Dec 19, 2022 /
 
Csak Redmi 5, 5a és 5 plus típusok léteznek...
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Dec 19, 2022 /
 
Bocsánat kihagytam egy részt a telefon nevéből.
Redmi 10 5g
(#) mraulajos hozzászólása Jan 15, 2023 /
 
Hali!
Vettem egy új, SAMSUNG galaxy A13 telefont. A régi (HUAWEI P smart 2019) telefonom bluetooth funkciója olyan volt,: hogyha beültem az autóba, az automatikus kapcsolódás után, a rádiót átállítottam a BT funkcióra, automatikusan (kapcsolódott) játszotta a telefonon lévő zenéket/számokat. Ha interneten keresztül hallgattam rádiót telefonon keresztül, akkor is ment az automatikus kapcsolódás. Telefon hívásnál, automatikusan át állt a telefonra. Az új telefonomnál, az internetes rádió hallagatás, ill. telefonhívás esetén, tökéletes minden. A telefonon lévő zenét/számokat viszont csak akkor játssza, - mondjuk úgy viszi át, ha külön el indítom a telefonon a lejátszást. Már minden lehetséges beállítást ki próbáltam.
Lehet, hogy ez nem telefonhiba.? Esetleg ez a telefon ezt nem tudja.?
(#) lelkes amatőr hozzászólása Márc 19, 2023 /
 
Sziasztok,
Samsung Note4-hez vettem ma 64Gb-os microSD memóriát.
Ha a fényképezőgép beállításnál az SD-t akarom megadni képek mentésének akkor nem engedi, írásvédettként jelzi. Bármi egyébbel (TC, térképprogi) simán használható, írható-olvasható.
Van valakinek ötlete, hogyan lehetne rábírni a fotók tárolására? (holnap utazom messzire, jó lenne sok képet, videót készíteni)
(#) sany válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Márc 20, 2023 /
 
Csak amolyan okoskodás.
Esetleg nem lehet külön engedélyezni a kamera szoftverének beállítása között, hogy hozzáférjen a kártyához? Az én általam használt kamera szoftverben van egy Access Framework elnevezésű opció, hozzáférési engedélyt kér a külső tárhelyhez. Ha ezt engedélyezem, akkor menti nekem is a kártyára a képeket, különben a belső memóriája mennek.
Vagy esetleg a beállítások között, az adott alkalmazást megkeresni és engedélyezni manuálisan az SD kártya tárhelyének használatot, ha lehet.
(#) lelkes amatőr válasza sany hozzászólására (») Ápr 9, 2023 /
 
Kösz az infót, az Access Framework lett a megoldás, mentett minden képet SD-re. Viszont ha visszanézve, nem sikerült valamelyik kép, nem engedi törölni, csak a *Fotók* applikáción keresztül. Nem vészes, megbarátkozom vele.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Ápr 9, 2023 /
 
Ez a Galaxy Note4 okoz más meglepetést is néha.
Gyenge fényviszonyok között a képen látható csíkozás jelenik meg.
Ez vajon mitől lehet?
Normál fényviszonyoknál jó képeket készít. (második kép)
(#) lelkes amatőr válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 12, 2023 /
 
Annyi kiderült, hogy nem a kamera hibája, most tettem bele új kamerát.
Az előlapi kamerával nem produkálja a hibát.
(#) mraulajos hozzászólása Máj 7, 2023 /
 
Hali!
Egyik barátomnak, van egy régi ALCATEL 2019 es telefonja, amit használ. Soha nem lehetett rajta beállítani a számelküldési funkciót. Létezik ez? Nem vagyok egy nagy telefon guru, de próbálkoztam már én is vele, de nem sikerült.
(#) Gafly válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Arra gondolsz, hogy a másik oldalon kiírja-e a hívó fél számát?
(#) mraulajos válasza Gafly hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Igen.
(#) bbb válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Nem létezik. Legrosszabb esetben a szolgáltatónál be tudod kapcsoltatni. De ha úgy indítasz hívást, hogy a szám elé beírod *31#, akkor is eküldi bármi van beállítva, ha #31# van előtte, akkor biztosan nem. De gugli első találat: youtube
(#) Gafly válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Használati 49.-ik oldal.
Settings -> Call settings -> Hide ID
De próbálkozhattok a *31# kód hívószám elé írásával is.
(#) Gafly válasza bbb hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Az igazság az, hogy nem a telefon küldi a számot, hanem a hálózat.
Az meg hogy mikor, miért, és mit küld, hát erről regényeket lehetne írni.
De alapvetően igazad van. Mármint nem abban, hogy nem létezik, hanem a többiben.
(#) mraulajos hozzászólása Máj 7, 2023 /
 
Köszönöm a segítséget! A *31# megoldotta a problémát.
(#) Gafly válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Javasolnám, hogy az alapbeállítástól függetlenül, a "fontos hogy felvegye" számokat ezzel az előtéttel programozzátok be.
(#) mraulajos válasza Gafly hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Köszönöm! Ez már meg is történt. Számomra új ez az opció.
Következő: »»   90 / 92
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem