Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elfogadnám, ha ingyen elvihető
Lapozás: OK   98 / 111
(#) jani1987 válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 13, 2023 /
 
Asus VH192D-m van. Fogsz tudni vele mit kezdeni?
(#) FAZ1 válasza user1914 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Nekem lenne egy hasonló, ám az régi, orosz és kőr alakú műszer, sönt-elllenállással együtt, gyakorlatilag 0-20 Amperig mér.
Ha az megfelelne neked, vihető.
Valójában az is egy deprez műszer, csak már egy kissé nem túl modern.
(#) Gafly válasza user1914 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Ahogyan írták már, bármit belefarigcsálhatsz ami belefér, például ehhez faragni sem kell, ámbár többe kerül mint maga a töltő.
Én első körben ki és szétszedném, hátha meg lehet bütykölni a műszert, szintén ahogyan írták, nem egy nagyon preciziós szerkezet.
De ha nagyon nekibuzdulsz, és panel métert teszel bele, akkor már olyan javaslok, ami feszültséget és áramot is mér. Azonban akkor nem csak a lyukat kell farigcsálni, hanem az elektromos részt is. Cserébe lesz egy "digitális elektronikus okos" töltőd.
(#) Hutty válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Jó lenne az, mert az eredeti 12A-es, a bizti meg 20-as a felirata szerint, de 30-as van a foglalatban. Nem csodálkozom a " szétolvadáson ".
(#) FAZ1 válasza Hutty hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Viheted!
(#) Hutty válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Talán user1914 viszi, ha kell neki. Én csak helyeseltem az ajánlatod...
A hozzászólás módosítva: Máj 14, 2023
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Szerintem mérd meg a méreteit, hogy elfér-e neki a dobozba?
(#) VIM válasza user1914 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Szia! A "motor" az 24 voltos és a tekercsek 151Ω ellenállásúak. Biztos, hogy szakadt valamelyik tekercs? Kicsit macerás szétszedni de javítható ha mégis eltörne valamelyik fül.
(#) VIM válasza user1914 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Szia! Választhatsz ezekből egy megfelelő méréshatárút (3X5cm-es).
(#) user1914 válasza vision61 hozzászólására (») Máj 15, 2023 /
 
Szevasz!
Ha igaz Saunier Duval ISOTWIN kazánhoz kellene.
Az ellenállása valóban 151 ohm.
A meglévő javíthatatlan. Belement a víz, elrozsdásodott, kirohadt a motortól jövő bekötés.
A csatlakozója egyébként így néz ki a lenti képen láthatóan.
Köszönöm előre is a segítséget.

Az akkutőltő műszerrel kapcsolatban nagyon elgondolkozok egy négyszámjegyű (piros és kék) feszültség és árammérő beépítésén. Egyből látható lesz a töltött akku feszültsége is.
Üdv. M.
A hozzászólás módosítva: Máj 15, 2023
(#) jani1987 hozzászólása Máj 23, 2023 /
 
A Weimarba keresek szabályzó gombot.
(#) antikzsolt válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 23, 2023 /
 
Bővebben: Link

Potmétergomb, forgógomb
A hozzászólás módosítva: Máj 23, 2023
(#) jani1987 válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 23, 2023 /
 
Kösz de a kérés nem a vásárlásról szól hanem arról, hogy hátha akad otthon valakinek elfekvőben.
(#) proli007 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 23, 2023 / 2
 
Hello! Csodálkozol, hogy szétesett? Már az NDK is milyen régen.
Kicsi az esély, de ha lenne is valakinek, vélhetően az is ilyen állapotban van. Lehet jobban jársz, ha beteszed a lapos anyát (ha jól emlékszem az volt benne) és kitömöd ragasztóval. Előtte meg összekötöd kívül, hogy húzódjon össze.
(#) jani1987 válasza proli007 hozzászólására (») Máj 23, 2023 /
 
Sok roncsot láttam már amiért sajgott a szívem. Ezt is a konténerből mentettem ki mert különben a fantáziátokra bízom mi lett volna vele. Nekem java részt fekete gombjaim vannak.
(#) KBal76 hozzászólása Máj 25, 2023 /
 
Sziasztok, keresek kiürült barna orvosságos üvegcsét (100-200ml méretben, 5-10 db-ot hogy kiadjon 1 litert), kupakkal. Fontos hogy üveg legyen, és a kupak PP vagy más vegyszerálló anyagból.
Ideálisan Bp. 4, 15, 16 ker.
(#) bbb válasza KBal76 hozzászólására (») Máj 25, 2023 /
 
Ha nincs, aki tudna neked ilyet adni, akkor menj be a patikába, szerintem ott is adnak pár forintért (neten egyik első találat: Bővebben: Link)
A hozzászólás módosítva: Máj 25, 2023
(#) KBal76 válasza bbb hozzászólására (») Máj 25, 2023 /
 
Köszi, én is tudom hogy lehet újat is venni, de az újrahasznosítás híve vagyok.
(#) bbb válasza KBal76 hozzászólására (») Máj 25, 2023 /
 
Szívesen, mint írtam, ha nem akadna olyan, akinek lenne ilyen üvege feleslegesen, akkor szerencsére tudsz venni is.
(#) somitomi válasza KBal76 hozzászólására (») Máj 25, 2023 / 1
 
Nekem csak kettő van, de azt szívesen odaadom, pont napokban gondolkoztam, hogy mit csináljak velük
(#) sanyo09 hozzászólása Máj 25, 2023 /
 
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e valakinek elfekvőbe motor tekercseléshez szükséges eszköz?
Mint amilyen a képen is van.
(#) Gafly válasza sanyo09 hozzászólására (») Máj 25, 2023 /
 
Volt, de ingyen sem kellett senkinek, úgyhogy ki lettek dobva.
(#) ferci válasza sanyo09 hozzászólására (») Máj 25, 2023 /
 
Az apróhirdetés ugyan nem ingyenes téma, de szerintem ott is kérdezd meg ( "keres" ).
(#) Balaa16 hozzászólása Máj 27, 2023 /
 
Sziasztok!
Régi DIN hangszóró aljzatból és vezetékre forrasztható dugóból lenne szükségem 2 db-ra budapesti átvétellel. Ha valakinek lenne elfekvőben, nagyon hálás lennék.
(#) Gafly válasza Balaa16 hozzászólására (») Máj 27, 2023 /
 
Dugóm az van, sajnos aljzatom nincsen (az viszont van boltban).
(#) Balaa16 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 27, 2023 /
 
Remek, ezt az üzletet nem ismertem, még útba is esik. Látom dugójuk is van, úgyhogy veszek azt is ott, ha már úgyis oda megyek. Köszönöm a tippet.
(#) Travolta válasza Balaa16 hozzászólására (») Máj 27, 2023 / 1
 
Itt is kapható.
(#) granpa válasza sanyo09 hozzászólására (») Máj 27, 2023 /
 
Kis szerencsével nekem még megvan. Megpróbálom előkeríteni.
(#) antiktelefon válasza Gafly hozzászólására (») Máj 28, 2023 /
 
Ne vegyél ilyen forrasztható dugót, van sok belőle, hulladék, a legdrágább pákával és fluxszal sem lehet befuttatni, mert 150 fokon kiolvad belőle a tüske és picit is megcsavarod a kábelt összezárja a pineket és repül az erősítő... Ha kell adok belőle 10dbot A kis csavaros is hulladék, talán a kocka a legtűrhetőbb minőségű lenne, de nincs tehermentesítő. Illetve a csavaros is szemét, mert mozog, illetve nem mind olyan, mint a képen, van amiben egy csavar van az egyenes cső végén és konkrétan nincs hova alászorítani bármit.
A hozzászólás módosítva: Máj 28, 2023
(#) Gafly válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 28, 2023 /
 
Ez pontosan úgy van ahogyan írod.
Normális ember nem is tesz erősítőre "hangfal csatlakozót".
Nekem van egy zacskóval "zsír új" dugóm, a kérdés felvetője biztosan okkal keresi pont ezeket.
Nemrégen szembesültem azzal, hogy az egyik IKEA asztali lámpa transzformátorának a csatlakozója pont ilyen. Még jó, hogy volt "raktáron"...
Következő: »»   98 / 111
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem